Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kochane mam problem... cerę trądzikową. Szukam aptecznego fluidu koloryzującego, który na co dzień zastąpi mi podkład, jednocześnie nie zapychając i lecząc zmiany trądzikowe. Dotychczas używałam BIODERMA SEBIUM CORRECTEUR, ale nie był to kosmetyk, który zachwyca...nie opanowywuje błyszczenia skóry a dodatkowo kolor jest nie zdatny do użycia zimą, jest bardzo ciemny.
Czy znacie jakieś apteczne fluidy leczące trądzik?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Powiem tak, tyle co ja kremów przetestowałam to zliczyć się nie da. Dopiero jak poszłam do dermatologa to polecił mi ten krem http://kobietamag.pl/pielegnowac-skore-tlusta/. Efekty widać już dosłownie po kilku dniach ( dodam, że twarz miałam okropną ;( ). Czasem warto przejść się do lekarza aby uzyskać fachową pomoc ;)

Ja przy cerze trądzikowej używam kremu BB, aktualnie moim hitem jest Skin79. To kosmetyk azjatycki, który może nie jest wszystkim jeszcze znany, ale naprawdę- czyni cuda. Mimo, że to BB to bardzo dobrze matuje i kryje. A co najważniejsze bardzo długo się utrzymuje. Jeśli szukacie, to widziałam że jest na ekobiec napewno w spoko cenie. Wcześniej jakoś nie byłam zwolenniczką BB (słabe doświadczenia z rossmanowym garnierem), ale Skin zmienił moje zdanie xd

Ja używam kremu tonującego seboregulującego kremu BB marki Oillan, jak dla mnie super i kolor też jest ok - taki w sam raz :) nie za ciemny, nie za jasny. Na to jeszcze nakładam podkład mineralny Everyday Minerals. Wszystko idealnie trzyma się cały dzień. Polecam

chyba zadnych kremów do cery trądzikowej.
Zapycha pory i tyle.
Trzeba iśc do dermatologa , on da jakis krem odpowiedni na twój rodzaj skóry.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BŁAGAM O POMOC DLA MOJEJ KUZYNKI