Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

konturowanie twarzy

18 maj 2016 - 18:09:54

Kochane czy same konturujecie twarz?? Jakimi kosmetykami najłatwiej to zrobić?? Ja się dopiero uczę można powiedzieć, ale jakoś nie uzyskuje tego efektu jaki bym chciała. Hmm, a może pędzel mam nie taki, że nie wychodzi mi idealnie??

konturowanie twarzy

18 maj 2016 - 19:15:00


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 19:18 przez agata74.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

konturowanie twarzy

18 maj 2016 - 23:34:29

A jakie masz podkłądy do konturowania? Łatwiej będzie powiedzieć jak najlepiej będzie dla Ciebie dobrać pędzelek i czy w ogóle pędzelek. Ja osobiście wolę nakładać gąbeczką. Mam swój ulubiony zestaw podkładów do konturowania i trzymam się takiej zasady :


zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

konturowanie twarzy

25 maj 2016 - 23:08:32

Ooo... temat dla mnie :) Ostatnio próbuję właśnie konturowania, moze nie wychodzi mi to jeszcze idealnie jak na tutorialach w necie, ale efekty na pewno są :) Mam taką paletkę z Natury, jest świetna, na początku nakładałam pędzlem, ale teraz jakoś łatwiej mi palcami ;) Jedynie róż dodatkowo nakładam pędzlem.


konturowanie twarzy

20 cze 2016 - 13:23:12

Każdy kształ twarzy będzie inaczej konturowany... Ja na codzień robię to różnymi pędzlami i konturami w pudrze. A na imprezy i specjalne okazje jeszcze konturuje kremami do konturowania.. Ale musisz testować. Ja kupuję względnio tanie Makeup Revolution, ale na pewno można i drożej i lepiej. Ale nie każdy ma budżet...

konturowanie twarzy

20 cze 2016 - 14:13:44

mi to średnio wychodzi aczkolwiek najważniejsze chyba jest dobrze określić swój kształt twarzy i dobrac fryzurę, dopiero później można myśleć o tym czy konturowanie jest odpowiednie:)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

konturowanie twarzy

14 lip 2016 - 15:11:55

Cytat
ewunia_j
Każdy kształ twarzy będzie inaczej konturowany... Ja na codzień robię to różnymi pędzlami i konturami w pudrze. A na imprezy i specjalne okazje jeszcze konturuje kremami do konturowania.. Ale musisz testować. Ja kupuję względnio tanie Makeup Revolution, ale na pewno można i drożej i lepiej. Ale nie każdy ma budżet...

o tak, MUR ma fajne kosmetyki i naprawdę tanie. Uwielbiam ich potrójną paletkę z różem, rozświetlaczem i brązerem. kosztuje mniej niż 20 zł, a jest genialna!

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

konturowanie twarzy

26 lip 2016 - 01:10:13

Ja się dopiero uczę. :)

konturowanie twarzy

25 sie 2016 - 14:22:27

a macie namiar na jakieś fajne filmiki np pokazujące przed i efekt PO ?

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

konturowanie twarzy

08 wrz 2016 - 11:34:34

Też jestem ciekawa tych filmików :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-04 17:06 przez moderator.

konturowanie twarzy

13 gru 2016 - 16:03:29

Kurcze, zajmuje to chyba sporo czasu co? Coś takiego to tylko dla mnie na większe wyjscia, bo na co dzień nie miałabym czasu w to się bawić.

konturowanie twarzy

13 gru 2016 - 19:36:10

Cytat
czaskomety
a macie namiar na jakieś fajne filmiki np pokazujące przed i efekt PO ?
wystarczy w google wpisac filmiki o konturowaniu twarzy i szukać tego jest multum

konturowanie twarzy

14 gru 2016 - 15:25:07

Ja mam paletkę do konturowania smashbox step by step i jest bardzo fajna :)

konturowanie twarzy

19 cze 2017 - 13:16:34

Ja używam pudru brązującego z bell. Fajnie się u mnie sprawdził, bo ma delikatny kolor, a jestem bladziochem:) mam też stick do konturowania z maybeyliin, też całkiem fajny. Kupiłam go, bo polecała go Katosu, widziałam filmik z jego użyciem i mi się spodobał. Red Lipstick Monster też ma filmiki o konturowaniu.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

konturowanie twarzy

04 sty 2018 - 13:49:35

Mam bronzer ze swederm, fajnie się go używa, kolor dobrze pasuje do mojej karnacji i dobrze się nim konturuje, nic się nie osypuje i jest trwały. Troche bronzera i twarz zupelnie inaczej wygląda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Makijaz do szaro zoltej sukienki