Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomadka Inglot

16 gru 2015 - 09:32:34

Po wielu poszukiwaniach idealnej dla mnie pomadki ,przypadkowo znalazłam jak dla mnie doskonałą:)a kupowałam przeróżne zarówno tańsze jak i droższe.Weszłąm tak sobie pooglądać do sklepu Inglot i zobaczyłam że ekspedientka ma świetnie pomalowane usta matową szminką w kolorze jaki lubię.Kupiłam ta samą i jestem bardzo zadowolona.Szminka jest bardzo trwała i matowa .Koszt 30 zł ale jest bardzo wydajna z tego co widać wystarczy raz przejechć po ustach i kolor jest bardzo mocny.Nowa seria nr 434.
Jakie macie sprawdzone pomadki i jakie polecacie ?

Dodam jeszcze kolor jest ciemniejszy na ustach niż na zdjęciu pomadki .

Do tego konturówka w odpowiednim kolorze koszt również 31 zł .

Nałożona na usta nie ma w ogóle kremowej konsystencji jest jakby pomalować usta mazakiem:)



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-16 09:41 przez filipekkrol.

Pomadka Inglot

31 sty 2016 - 00:19:47

Dziwi nie taka pozytywna opinia o tych pomadkach, bo ja kupiłam i oddałam ciotce, bo nie byłam zadowolona. Podkreślała suche skórki, choć rzadko mi się one zdarzają, nierówno się nakładała, była nietrwała...

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Pomadka Inglot

09 lut 2016 - 08:41:57

Mam dwie pomadki z inglota: obie o bardzo intensywnym kolorze i bardzo trwałe. Ale: trudno się nakłada (jest taka jakby "tępa", trzeba ją mocno docisnąć), do tego wysusza usta i podkreśla suche skórki. O wiele bardziej lubię pomadki z Golden Rose, które są trzy razy tańsze, a pod każdym względem je przewyższają.

Pomadka Inglot

17 lut 2016 - 12:23:14

U mnie sie Inglot nie sprawdził, ale ja ogólnie mam problem z suchymi ustami :/ Bardziej błyszczyki i pomadki ochronne.

Pomadka Inglot

21 lut 2016 - 20:55:01

Taki matowy efekt daja te pomadki-kredki z revlonu, ale u mnie niestety mocno wysuszaja usta :/ wole lekki połysk.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Pomadka Inglot

21 lut 2016 - 21:02:35

Inglot? Dla mnie noooooooooot.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Pomadka Inglot

02 mar 2016 - 14:27:34

Firma inglot ma bardzo dobrej jakości produkty, szminki i pomadki są fajne. Barwy o mocnych kolorach jak bordo lub krwawa czerwień długo trzymają się na ustach.

Pomadka Inglot

02 mar 2016 - 15:09:32

Matowe pomadki mają to do siebie, że się tępo nakładają i poskreślają popękane usta. Jeśli chodzi o Inglot, to ja preferuję ołówek do ust AMC...mam w domu 3 kolory. Sposób nakładania i trwałość u mnie się sprawdza ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-02 15:10 przez marina1992.

Pomadka Inglot

09 mar 2016 - 19:55:37

ja też lubie inglot matowa taki fiolet no i niedostępne u nas matowe pomadki colourpop serce

Pomadka Inglot

27 lip 2016 - 14:42:43

Ja miałam kiedyś lakier z inglota i nie wiem czy bym się zdecydowała na ponowny zakup. Tak samo jak z pomadką.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Pomadka Inglot

24 maj 2017 - 12:51:08

Ja jestem bardzo niezadowolona z pomadek z inglota. Wysuszają mi usta, gdzie z golden rose nawet w wersji matowej nie mam takich problemów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs Kosmetyczny - Każdy może wziąć udział.