Obecnie rozmawiamy o:

grzejnik do łazienki

gorący temat

Opakowania

8 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 5/5

oczyszczanie twarzy

15 paź 2015 - 12:49:53

Mam problemy z cera a dokladnie z tradzikiem. Nie sa to ropne wypryski tylko takie zgrubienia jakby zapchane pory, zaskorniki. Mozecie polecic jakies zabiegi? Oczyszczanie twarzy lub cos w tym stylu.

oczyszczanie twarzy

22 paź 2015 - 14:24:54

myslę, że warto udać się na jakieś zabiegi, sama bym nie kombinowała z trądzikową skórą

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

oczyszczanie twarzy

13 lis 2015 - 21:43:24

twarz tak samo jak i dlonie to nasza wizytówka, dlatego nie wyobrazam sobie, miec wagry czy inne niedoskonalosci. wybieram głównie kosmetyki naturalne, ktore poprawiaja kondycje skóry.

oczyszczanie twarzy

13 lis 2015 - 21:48:54

Najlepiej wybrać się do dobrej, podkreślam dobrej kosmetyczki, która doradzi odpowiednie zabiegi/kosmetyki. Ważne żeby dana os. znała się na tym co robi, a nie "wcisnęła" nam pierwszy lepszy zabieg żeby dostać kasę do kieszeni, co ostatnio niestety często się zdarza...

oczyszczanie twarzy

25 lis 2015 - 12:33:37

Ja od czasu do czasu chodzę na oczyszczenie do kosmetyczki a jesienią robię sobie kwasy jednak to wszystko zależy od Twojego stanu cery, kosmetyczka z pewnością doradzi Ci jakie możesz wykonać zabiegi.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

oczyszczanie twarzy

23 wrz 2016 - 15:30:28

Na pewno pomogą Ci w salonie medycyny estetycznej. Z własnego doświadczenia mogę polecić salon w Rumi. Mają bogatą ofertę więc na pewno znajdziesz coś dla siebie :) Zostawiam namiary http://www.arkesia.pl/

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

oczyszczanie twarzy

21 gru 2016 - 00:29:22

Ja robię sobie różnego rodzaju peelingi i maseczki które oczyszczają a zarazem dobrze nawilżają. Mam cerę wrażliwą i raczej naczynkową, więc muszę uważać na zbyt mocne peelingi. Mam teraz fajną piankę oczyszczającą z Kozmetkia afrodita, dobrze radzi sobie z oczyszczaniem

oczyszczanie twarzy

23 gru 2016 - 10:25:19

Najlepiej iść do dobrego dermatologa, który okresli gdzie leży problem i na tej podstawie dobierze zabieg. Może to jest jakiś trądzik? Albo stan zapalny? Tego nie wiesz. Kosmetyczke odradzam, pryszcze wyciśnie i tylko zaogni sytuacje.

oczyszczanie twarzy

23 gru 2016 - 11:00:38

Jestem w trakcie leczenia trądziku różowatego u kosmetyczki. Polecam bardzo zabieg kwasem azaleinowym. Po 2 zabiegach + tonik 2 razy dziennie jest duża poprawa. Po tej pory leczyłam się u dermatologów, maści, kremy pół roku brania antybiotyku i nic.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

oczyszczanie twarzy

25 mar 2017 - 01:05:11

A jakie maseczki do twarzy polecacie? Ja słyszałam że lepsze działanie mają te w płacie. U mnie dobrze sprawdzały się maseczki z glinką biała albo aktywnym węglem Carbo detox. Dobrze oczyszczają i pielęgnują cerę

oczyszczanie twarzy

25 mar 2017 - 10:24:24

Na ropny trądzik zabieg oczyszczania twarzy chyba nie bardzo... Moja bratowa miała straszny trądzik i u kosmetyczki była na serii zabiegów kwasami i wszystko się ustatkowało :) Teraz chodzi czas od czasu zeby utrzymać efekt. Tylko z tego co wiem zabieg kwasami trzeba robić bardziej w porze zimowej gdy nie bardzo mocnego słońca.

oczyszczanie twarzy

25 mar 2017 - 12:55:34

Cytat
KamilaJa00
A jakie maseczki do twarzy polecacie? Ja słyszałam że lepsze działanie mają te w płacie. U mnie dobrze sprawdzały się maseczki z glinką biała albo aktywnym węglem Carbo detox. Dobrze oczyszczają i pielęgnują cerę
Przy cerze tłustej lub miesznej najlepsze sa maseczki z glinki bo regulują prace gruczołów

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

oczyszczanie twarzy

20 paź 2018 - 23:18:47

maseczki z glinki sa super. ja jeszcze lubię algi. no i przy problematcyznej cerze mieszanej używam ostatnio mydła dziegciowego i bardzo mi służy

oczyszczanie twarzy

11 sty 2019 - 10:40:14

też lubię glinki :) a u kosmetyczki można zrobić na trądzik kwasy albo kawitacje - to drugie delikatniejsze. znam jeszcze mikrodermabrazję ale przy tym chyba nie można mieć żadnych pryszczy/zaskórników żeby nie roznieść bakterii

oczyszczanie twarzy

28 mar 2019 - 09:35:18

Ja mam rytułał swój własny ;) najpierw mleczko i usuwanie makijażu oczu, potem żel do mycia twarzy ze szczoteczką soniczną, a potem tonik albo hydrolat różany. Kiedyś używałam mydła z aleppo albo węglowego - też dają radę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chcę wygrać konkurs! Pomożecie?:)