Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobry fluid?

21 gru 2016 - 10:37:12

Cytat
AgnieszkaKrakow
używam garniera BB jest to fluid z kremem bardzo fajna konsystencja. Sama nie lubię zwykłych fluidów- tak jak napisałaś niektóre stwarzają wygląd maski, a on jest fajny naturalny. Buzia jest gładka i ładnie wygląda- tak żywo..a do tego jest nie drogi..

Od dobrych chyba już paru lat, też tylko tego używam. Jet tani, naturalnie wygląda, dostosowuje się w miarę możliwości do cery, lekko nawilża, naprawdę super :)

dobry fluid?

21 gru 2016 - 18:44:07

są też takie jak aksamit .
Taki kupiłam w hebe.
Właściwie nie każdy może używać fluidu.

dobry fluid?

02 sty 2017 - 15:14:46

dla mnie najlepszy jest max factor facefinity a próbowałam już naprawdę mnóstwo podkładów z różnych półek cenowych.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

dobry fluid?

13 sty 2017 - 00:51:45

Też słyszałam o tym podkładzie max factora facefinity, muszę wypróbować. Póki co moje ulubieńćce to Bourjois helathy mix i Catrice hd liquid

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

dobry fluid?

25 lut 2017 - 22:41:38

Ja polecam Revlon Color Stay, fajne kolory, dopasowują się do skóry, nie utleniają się jak niektóre podkłady i są trwałe, trzymają się cały dzień.

dobry fluid?

25 lut 2017 - 23:50:45

Heh, pamiętam jak kilkanaście lat temu hajs się dla mnie nie liczył (czytaj: brak nałogów) i pomocna pani w Sehorze wcisnęła mi Chanela razem z puderniczką. To były czasy, a nie teraz, że kupuję kosmetyki w Biedronce i Rosmannie. Nawet fajny był ten Chanel, no ale cóż, teraz mogę se pomarzyć.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

dobry fluid?

08 mar 2017 - 15:14:51

Jestem obecnie zakochana w Catrice HD Liquid Coverage serce Mega ciężko dostać najjaśniejszy odcień, ale warto na niego polować, bo to najlepszy podkład jaki miałam do tej pory!

dobry fluid?

08 mar 2017 - 15:22:19

Cytat
ASIAR91189
Ja polecam Estee Lauder Double Wear jest moim faworytem ale to już z droższych cena sklepowa 170 zł a z tańszych to Rimmel Lasting FINISH mam go jakiś czas i jestem zadowolona

Popieram. Estee Lauder dla mnie jest numerem 1.

dobry fluid?

08 mar 2017 - 16:19:49

Ja bardzo długo szukałam - od średniej do najwyższej półki. Aż w końcu się udało: podpasował mi bardzo fluid w połączeniu z serum z Lirene "No mask". Jest lekki, nie obciąża skóry, długo wytrzymuje. Problem jest tylko taki, że jest w słoiczku, ale to jak dla mnie jedyny minus. Może spróbujesz.

fot. Rossmann.pl



dobry fluid?

08 mar 2017 - 20:51:30

Przyznam, że nie stosowałam z wyzszej półki. Może dlatego, że cera tego nie wymaga. Pewnie mi też trochę szkoda pieniędzy. Ja jestem zadowolona z podkładów z Oriflame. Osoba z rodziny, która potrzebuje czegoś bardziej specjalistycznego, stosuje z Oriflame, linia Giordani Gold.
pozdrawiam

dobry fluid?

09 mar 2017 - 01:55:11

Polecam Revlon :) Cały dzień bez problemu się trzyma,nie ściera,buzia jest ładnie zmatowiona:) Mi osobiście ubrań nie brudzi,ale spotkałam się z różnymi opiniami.
Ja kupuję w stałej cenie 35zł.

dobry fluid?

09 mar 2017 - 08:38:33

Jak dla mnie to Double Wear Estee Lauder to absolutny nr 1, ale trochę kosztuje. Co do tańszych:
- NO MASK Lirene - mam, ale mi się utlenia i jak dla mnie za mało kryje. Fajna konsystencja, słoiczek ładny, ale faktycznie niezbyt wygodny. Jak któraś chętna to mam na zbyciu jasny odcień, minimalnie zużyty :-)
- Lasting Finish Rimmel w białej tubce - baardzo fajny, naprawdę polecam, jak ktoś lubi Double Wear.
- Miss Sporty Mission Correction 3w1 - bardzo fajny na co dzień, daje subtelny efekt rozświetlenia i kryje co potrzeba, makijaż w minutę, nie potrzeba pudru czy rozświetlacza, wygodny pojemniczek z dozownikiem. Mam jeden na sprzedaż/wymianę - nowy, jasny odcień. Kupiłam nie ten odcień co potrzeba przez pomyłkę.
<moderacja-oferta sprzedaży poza działem ogłoszeń>
- Joko Cashmere Finish - SUPER jak dla mnie, nawet wyglądem słoiczka przypomina Double Wear, jedna różnica - jest gęstszy,ale nie robi efektu maski i kryje wszystko. Na suchej skórze fajny efekt nawilżenia, mega trwały, wygodny w użyciu. Mój nr 1 na zimę i imprezy, nie uczula, nie powoduje podrażnień. Do upolowania za dwadzieściapare zł w drogerii internetowej, w stacjonarnych ponad 30 do nawet 40 widziałam. Naprawdę polecam!!





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 13:22 przez moderator.

dobry fluid?

06 maj 2017 - 23:26:41

bourjois Healthy Mix - mój faworyt

dobry fluid?

07 maj 2017 - 11:32:07

Max Factor Face Finity ! Do tego puder sypki z Inglot i rewelacja.

dobry fluid?

10 maj 2017 - 17:41:02

Ja polecam fluid Gosh X-ceptional

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pędzelki jak szczotka