Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaż brwi

17 lut 2016 - 13:54:04

Hej :) znalazłam już swoje dwa kosmetyki do brwi z , którymi się nie rozstaje :)
1. Kredka do brwi Gosh greybrown (najpierw maluję brwi kredką )
2. Cień maybelline color tatoo nr. 40 - Permanent Taupe ( po kredce uzupełniam jeszcze brwi tym cieniem i pędzelkiem )
Całość tworzy ładny naturalny kolor ( nieprzerysowany efekt ).
Dzięki , że tak chętnie się wypowiadacie ! :D

makijaż brwi

19 lut 2016 - 11:35:21

Możesz się bawić codziennie kredką i uzyskasz podobny efekt... ja tam dla wygody zrobiłam sobie permanentny i nie żałuję. Tylko trzeba uważać, by sie nie naciąć. Nie wiem, gdzie konkretnie mieszkasz, ale jeśli gdzieś w okolicy Gliwic to zobacz może ten salon: <moderacja>. Mnie tam przyjmowała pani Beata, bardzo sympatyczna, efekt też bardzo naturalny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 15:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż brwi

22 lut 2016 - 16:03:29

hej!
szczerze mówiąc nie wiem czy bym zaufała komukolwiek w sprawie permanentnego makijażu..
zamiast tego dzień w dzień używam kilku produktów zamiennie: Aqua Brow z MUFE, paletka z Catrice - do obu produktów najlepiej mi się sprawdza <moderacja> fajna też jest paletka z MUR - ta z woskiem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 15:42 przez moderator.

makijaż brwi

27 lip 2016 - 14:41:21

Ja bym się nie zdecydowała. Jednak zdecydowanie bardziej wolę kredki do brwi.

makijaż brwi

05 sie 2016 - 10:57:38

Ja maluję cieniami Catrice. Całkiem spoko są, niedrogie, dwa odcienie, na początku stosowałam tylko jaśniejszy, potem zaczęłam mieszać, a z czasem przekonałam się do ciemniejszego. Ładny efekt dają, brwi nie wyglądają jak odrysowane od szklanki, a naturalnie. Mam też kredkę z Essence, ale nie jestem do niej przekonana

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

makijaż brwi

10 sie 2016 - 22:48:53

Te znam tylko ze słyszenia, używałam, a właściwie ciągle używam te z Kobo. Wcześniejsze doświadczenia tylko z rożnymi kredkami. Muszę przyznać, że przy cieniach faktycznie efekt jest bardzo naturalny, dużo fajniejszy niż kredką do powiek. Mają w komplecie taki fajny pędzelek, ścięty skośnie, który świetnie się sprawdza przy stylizacji brwi.



niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż brwi

24 sie 2016 - 11:14:56

ja maluje kredką - i to jedną z tańszych i efekt jest jak po permanentnym. Trzeba tylko regularnie temperować kredki i będzie git. :)

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż brwi

24 maj 2017 - 12:50:37

Też stosuję kredkę. Z cieniami do brwi po prostu nie potrafię sobie poradzić.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż brwi

30 maj 2017 - 22:31:32

Ja wolę cień, kredka daje zbyt mocny efekt, cień bardziej rozmyty, tak wolę.

makijaż brwi

30 maj 2017 - 22:59:05

Każdy musi dla siebie wybrać dogodną formę malowania brwi. Ja mam od 3 lat permanentny i alej jestem nim zachwycona tańczy

makijaż brwi

31 maj 2017 - 07:16:16

Cytat
SylaaaD
Każdy musi dla siebie wybrać dogodną formę malowania brwi. Ja mam od 3 lat permanentny i alej jestem nim zachwycona tańczy
masz racje , jest spokój i wygoda .
Rano wstaję i nic nie muszę poprawiać, tym bardziej latem w upały gdy skóra jest spocona .brawo

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

makijaż brwi

28 lip 2017 - 23:44:15

Zdecydowanie wolę makijaż permanentny brwi - nie muszę się już przejmować tym, że są za cienkie i prawie ich nie widać. Zrobiłam go sobie u pana Krzysztofa w Vici Clinic w Krakowie na ul. św. Sebastiana. Świetna sprawa - moje twarz nabrała wyrazu, a ja już nie muszę codziennie męczyć się z kredką.

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

makijaż brwi

09 sie 2017 - 19:04:23

to czytałam gdzieś ostatnio że bardzo ważny jest też wybór odpowiednich pędzli do makijażu. Jest w tym troche prawdy ? Bo już zaczynałam w tej drogeri <moderacja> oglądać ciekawe zestawy pędzli do makijażu by mój makijaż był lepszej jakości.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-09 21:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż brwi

05 gru 2017 - 21:12:01

Mam dwie paletki do brwi, bo dopadłam na jakiejś mega wyprzedaży, ale ze 3 razy tylko użyłam. Mam dość intensywny kolor brwi i cały czas mam wrażenie, że nadając kształt jednak wyglądają zbyt intensywnie.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż brwi

20 paź 2018 - 23:15:44

zawsze używałam cieni, ale teraz bardzo mi się pdoobają te tusze do brwi, super są

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

blogerki-kto to jest? zdjęcia