Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Przedszkole

1 minutę temu

Podnoszenie kwalifikacji

41 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 13:26:18

co sadzicie?
nadaje się



makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 13:29:32

ladny ale postawilabym na cos mocniejszego poniewaz na zdjeciach profesjonalnych bedzie prawie nie widoczny

makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 13:34:57

ok, moj aparat tez nie do konca lapie kolory

makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 13:41:04

Również postawiłabym na mocniejszy makijaż - chodzi mi głównie o oczy ,mocniejsze podkreślenie :) Ogólnie ładny ale bardzo bardzo delikatny

makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 13:44:39

ile razy będziesz pytać o ten makijaż??

makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 13:47:16

Cytat
banach
ile razy będziesz pytać o ten makijaż??

po to jest forum żeby pytac, nie muszisz odpowiadac jesli nie masz ochoty..

makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 13:48:13

Jestem wizażystką, dziś również malowałam ślubne :) To co widzę na zdjęciu z pewnością na żywo jest mocniejsze - uroki aparatu fotograficznego. Trzeba więc zrobić make-up jeszcze bardziej wyrazisty żeby na zdjęciach nie znikał zupełnie. Taki jaki prezentujesz makijaż to dzienny zwyklaczek :) Postaw na profesjonalną wizażystkę (sprawdzoną, polecaną) a nie będziesz żałować.

Jeśli jesteś z Torunia lub okolic zapraszam do mnie na próbny: https://www.facebook.com/PattieVisage

makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 13:48:40

Dla mnie stanowczo za delikatny, ja taki na co dzień noszę, myślę że może nie wyjść najlepiej na zdjęciach;/

makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 14:21:52

Makijaż ładny, ale za delikatny. Bardziej na co dzień niż na ślub. Bardziej podkreśliłabym oczy, bo na zdjęciach makijaż zginie i będziesz wyglądała jak bez makijażu. Chyba, ze o taki efekt Ci chodzi, zeby makijaż nie był zauważalny.

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 15:16:34

Ładnie, ale codziennie. Makijaż ślubny powinien być zdecydowanie bardziej wyrazisty. Zaproponowałabym mocniejsze krycie, modelowanie bronzerem oraz rozświetlenie w odpowiednich miejscach.
Oko powinno być bardziej podkreślone oraz dobrze dla spojrzenia zrobiłyby kępki rzęs.

Oto makijaż jaki wykonałam bratowej w dniu jej i brata ślubu :)



makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 16:11:17

Cytat
amanduska153
Ładnie, ale codziennie. Makijaż ślubny powinien być zdecydowanie bardziej wyrazisty. Zaproponowałabym mocniejsze krycie, modelowanie bronzerem oraz rozświetlenie w odpowiednich miejscach.
Oko powinno być bardziej podkreślone oraz dobrze dla spojrzenia zrobiłyby kępki rzęs.

Oto makijaż jaki wykonałam bratowej w dniu jej i brata ślubu :)

makijaz bardzo mi sie podoba jednak mocniejsze krycie moze wygladac jak maska, a tego nie chce :)

makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 16:34:06

Jaka maska? Makijaz ślubny musi byc bardziej widoczny na zdjeciach. Ten Twoj to taki wlasnie "zwyklaczek". Nic specjalnego a przynajmniej nie na taka uroczystość

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 17:33:28

Jeżeli użyje się odpowiedniego podkładu w odpowiedniej ilości, którym głównym zadaniem jest krycie (zazwyczaj w nazwie znajduje się słowo cover) z pewnością nie uzyska się efektu maski. Wręcz przeciwnie, skóra będzie wygładzona, świeża oraz promienna :)

makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 18:11:20

Cytat
Eweliiinka
ladny ale postawilabym na cos mocniejszego poniewaz na zdjeciach profesjonalnych bedzie prawie nie widoczny

Właśnie, że bedzie go widać ;) autorko, makijaż sliczny :)

Ja na swoim slubie mialam mocny makijaz, przez co do dzis zaluje, ze poszlam wgl do kosmetyczki ;/ na sesje w plenerze sama sie umalowalam i wyszlo o niebo lepiej ;)

makijaz ślubny

20 wrz 2014 - 18:37:30

Zbyt delikatny. Na zdjęciach będzie niewidoczny.
Polecam podklad estee lauder dw, jeśli sama malujesz się na ślub. Do tego oczy mocniej podkreslone, kreskę domalowalabym jednak do końca oka a nie do połowy, rzęsy bardziej wytuszowane. No i wiecej cienia (+ dobra baza pod cienie ktora podbije i wzmocni kolory) oraz różu. Pamiętaj, ze makijaz nie może być ani zbyt matowy ani zbyt rozswietlony.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ustroń !!