Obecnie rozmawiamy o:

Sushi Sushi Sushi!!:)

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Zastanawiam się nad kupnem tego podkładu,ponieważ zechęciło mnie opinie o nim na wizazu. Może któraś z Was go używała i coś o nim powie?Potrzebuje przede wszystkim dobrego matu(to dla mnie podstawa),oraz w miarę dobrego krycia. Używałam wczesciej revlonu,ale zapychał strasznie pory,więc szukam czegos innego.



też się chętnie dowiem :)

Ja miałam i dla mnie tragiczny. Podkreślał każdą skórkę, jest aż za suchy. Krycie prawie zerowe. Wg mnie nadaje się tylko dla całkowicie bezproblemowej cery.

Ja uzywam ingrid. Swietnie kryje . Jest matowy . Tylko ja uzywam do tego pudru w kamieniu aby buzia byla matowa bardziej.



zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

może ktoś jeszcze się wypowie?

Ingrid nie jest w ogóle matujący,skora sie strasznie świeci.No,ale krycie ma doskonałe:)

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

ja musze mieć matujący

z bourjois super kryje flower perfection, nie miałam chyba lepszego podkładu niż właśnie ten, z tym że kolorów jest dosyć mało i fajne dla kogoś z jasna karnacją.

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

tez mialam ten podklad i konsystencja w porzadku ale zero krycia , on jest dobry do idealnej cery a ja niestety takiej nie mam

;)mam bourjois healthy mix ale ten tez mnie kusi slyszalam ze jest dobry
czaje sie na promocje w rossmanie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 17:13 przez lovemakeup1.

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

u mnie w rosmanie właśnie nie ma

Cytat
kleo_1234
z bourjois super kryje flower perfection, nie miałam chyba lepszego podkładu niż właśnie ten, z tym że kolorów jest dosyć mało i fajne dla kogoś z jasna karnacją.
potwierdzam!:) ja uwielbiam ten flower perfection a mam cere tlusta:) uzywam do tego pudru sypkiego z max factora i elegancko trzyma caly dzien:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bronzer pomocy