Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedłużone rzęsy

20 cze 2013 - 16:25:52

witam, czy któraś z was ma lub miała przedłuzone rzęsy i ma jakies zdjęcia z tego okjresu. chciałabym zobaczyc jak to wygląda, bo wiadomo ze w internecie wszystko ładnie ,pieknie a ja bym chciala wasze oczka zobaczyc jesli to mozliwe, więc jeśli cos macie wstawiajcie prosze

przedłużone rzęsy

20 cze 2013 - 16:31:03

Te, które widziałam zawsze wyglądały sztucznie i niezbyt fajnie, jak te najtańsze doklejane, z zagęszczaniem tak samo. Poleciłabym tylko jakby to była dla kogoś już ostateczność, bo ma cieniutkie i krótkie rzęsy.

przedłużone rzęsy

20 cze 2013 - 17:50:27

nikt tutaj nigdy nie przedłużał rzęs?:(:(:(

przedłużone rzęsy

20 cze 2013 - 17:53:24

Ja przedłużałam, ale miałam zrobione bardzo naturalne (takie chciałam). Różnica była w gęstości i wyrazistości :) Przez ten okres nie malowałam rzęs górnych i było ok, ale jednak to nie dla mnie. Trzeba uważać przy demakijażu, nie trzeć oczu i w ogóle :)

przedłużone rzęsy

02 lip 2013 - 11:58:38

jak się kobiety czułyście po przedłużeniu rzęs? czy któras miała jakies problemy z oczami , mi łzawia i strasznie przy tym szczypią (ale tylko jak łzawia) zaczęło sie 3 dni po przedłużeniu i nie wiem czy to ma związek z rzęsami

przedłużone rzęsy

02 lip 2013 - 12:24:23

Jeśli ktoś ma swoje rzęsy normalne, ładne niech sobie nie robi krzywdy tym przedłużaniem i lepiej zainwestuje w jakiś dobry tusz!
To jest dobre dla kogoś, kto ma na prawde ich niewiele.
Taki zabieg strasznie oslabia rzęsy, później wypadają razem z naszymi, jest ich mało, wygląda się jak po chemioterapii..

przedłużone rzęsy

02 lip 2013 - 12:29:09

Cytat
paulineczka2731
jak się kobiety czułyście po przedłużeniu rzęs? czy któras miała jakies problemy z oczami , mi łzawia i strasznie przy tym szczypią (ale tylko jak łzawia) zaczęło sie 3 dni po przedłużeniu i nie wiem czy to ma związek z rzęsami

Miałam zupełnie to samo musiałam je szybko ściągnąć bo myslałam , że nie wytrzymam. Oczy miałam tak czerwone jakas masakra napuchnięte powieki a byla mowa że to klej dla alergików bezuczuleniowy ;)

Teraz wreszcie trafiłam na klej dzieki któremu nic się nie dzieje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lekcja makijażu