Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Makijaż permanentny brwi ?

04 cze 2013 - 15:05:39

Dziewczyny które miały robiony makijaż permanentny brwi proszę powiedzcie mi jak długo trwa taki zabieg i czy boli?
czy miała któraś z Was opuchliznę ? jak tak to jak długo się ona utrzymywała i co stosowałyście aby zniknęła ? :)
pozdrawiam

Makijaż permanentny brwi ?

04 cze 2013 - 15:17:16

Wiesz wszystko zależy kto ci zrobi i jakie ma doświadczenie.
Co do bólu to nie ma tragedii lekkie mrowienie, opuchlizna była minimalna, a smarować najlepiej bepanthenem dla dzieci. Najlepsze efekty to max do 3lat. Później już nie są tak wyraźne, choć mam znajomą która ma już około 5lat i nadal są ładnie widoczne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-04 15:17 przez anta83.

Makijaż permanentny brwi ?

04 cze 2013 - 15:18:57

tez chetnie poczytam :)

Makijaż permanentny brwi ?

04 cze 2013 - 15:20:08

no ja chcę iść do pewnej Pani która ma 7 letnie doświadczenie , czy to wystarczające doświadczenie żebym pojechała tam bez obawy że coś wyjdzie nie tak?
i jaka metoda jes najlepsza?
i jak długo trwa?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-04 15:21 przez naaaatkaaaa.

Makijaż permanentny brwi ?

04 cze 2013 - 15:21:50

Ile to kosztuje tak wgl?

Makijaż permanentny brwi ?

04 cze 2013 - 15:25:03

Cytat
pralinka163
Ile to kosztuje tak wgl?

Też jestem ciekawa :)

Makijaż permanentny brwi ?

04 cze 2013 - 15:26:34

Ceny są też różne w każdym gabinecie.
Ja płaciłam 500zł i efekt był świetny.
W tej chwili zastanawiam się nad kolejnym bo już nie mam prawie śladu:(

Makijaż permanentny brwi ?

04 cze 2013 - 15:30:50

ponawiam swoje pytania:

1. Jak długo trwa zabieg?
2. Jaka metoda najlepsza?
3. Czy siedmio letnie doświadczenie to doświadczenie wystarczające?
nikt juz nic nie napisze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-04 16:02 przez naaaatkaaaa.

Makijaż permanentny brwi ?

16 paź 2013 - 22:54:16

Odświeżę wątek ;) Czy któraś z Was robiłam makijaż permanentny brwi ? Jakie macie wrażenia..może jakieś zdjęcia ;) ?

Makijaż permanentny brwi ?

16 paź 2013 - 23:18:09

Witam
jestem linergistką i chętnie odpowiem na wasze pytania:)
*zabieg trwa mniej więcej od 1,5 - 4h (wszystko zależy od doświadczenia osoby wykonującej takowy makijaż).
*metodę dobiera się indywidualnie pod każdą klientkę,uwzględniając oczywiście jej oczekiwania.Metody są dwie:plastyczne cieniowanie oraz włosa (zwana też piórkową).
*efekt utrzymuje się ok. 5lat (wiele czynników wpływa na jego trwałość).Przyjmuje się ,że każdego roku ubywa ok.20% z koloru wyjściowego.
*jeśli chodzi o doświadczenie linergistki w tzw "latach" ,to podstawowe pytanie się nasuwa ile ona w trakcie np. 7lat wykonała rzeczywiście tych makijaży?bo ja też np.jestem stylistką przedłużania rzęs (od 3 lat!),a przedłużałam rzęsy klientce tylko raz na szkoleniu;)....Najbardziej wiarygodne są opinie innych korzystających z usług oraz portfolio prac,które każda linergistka powinna posiadać:)

Makijaż permanentny brwi ?

17 lis 2013 - 14:15:48

Hej
Ja wczoraj wlasnie zrobilam sobie brwi metoda piorkowa, jeszcze bedzie czekala mnie korekta, nie bardzo jestem co do nich przekonana, dziwnie sie w nich czuje, co o nich myslicie ?



Makijaż permanentny brwi ?

17 lis 2013 - 14:33:14

eda84 z tego co wiem metodą piórkową jest dorysowanie pojedynczych brewek do swoich naturalnych w tych miejscach gdzie Ci ich brakowało, wygląda to bardzo naturalnie czasami nawet ciężko poznać, że to permanentny u Cb niestety wygląda to strasznie sztucznie wogóle nie widać naturalnych brwi jedynie narysowane kreski :(( Widziałam tutaj na szafie dziewczyna miala zrobione superr nikt by nie poznał, że ma prnamentny :) Jak znajdę zdjęcię wstawię :)

Makijaż permanentny brwi ?

17 lis 2013 - 14:41:08

W tym sek ze swoich brwi nie mialam, byly to pojedyncze wloski, dlatego musialam zrobic sobie ten makijaz permanentny...

Makijaż permanentny brwi ?

17 lis 2013 - 15:46:46

Cytat
eda84
W tym sek ze swoich brwi nie mialam, byly to pojedyncze wloski, dlatego musialam zrobic sobie ten makijaz permanentny...

Uuu a to zgoliła Ci całkiem? Wysyłam zdjęcie zrobione także tą metodą, mam nadzieję, że koleżanka się nie obrazi, ale brwi naprawdę są super zrobione wrecz idealnie wogóle nie widać, że jest to prmananentny. Chętnie bym sobie takie zrobiła :)

Makijaż permanentny brwi ?

21 lis 2013 - 13:48:11

Eda84

Zastanawiam się jak teraz wyglądają Twoje brwi po wyłuszczeniu :)

To, że niektóre kobiety robią sobie makijaż permanentny nie oznacza, że mają taką fanaberię. Jedne chcą po prostu poprawić swój wygląd a inne są do tego zmuszone, gdy ich brwi nie są takie jak być powinny lub się ich nie ma, ponieważ np brzydko rosną i taka kobieta jest zmuszona do ich wyrywania.


Ja miałam robiony taki makijaż już 2 razy, w ciągu 2 lat, cieniowanie wraz z włoskowaniem, ale nie wiem czy moja skóra ciężko przyjmuje barwnik czy co, ponieważ włoski były bardzo słabo, rzekłabym prawie nie widoczne.

Teraz jestem w trakcie robienia ich 3 raz, rónież cień i włoski ale nie wstawiam zdjęcia bo niezbyt jestem z nich zadowolona. Przy najbliższej korekcie będę chciała je jeszcze poszerzyć i nie wiem czy zdecyduję się jednak na sam cień czy na te włoski także.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-05 00:13 przez kotek6.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Re: korektor do brwi ????