Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 13:50:12

HEY,nie mam super urody,Jestem piegowata i wiecznie blada:(
Nigdy nie przykladalam wagi do moich brwi,rosly sobie swoim zyciem.Naogladalam sie waszych pieknych i zadbanych i przeprowadzilam mala depilacje.Wiem ze jeszcze im daleko do idealu,stad moja prosba o pomoc kobietek,ktore sie znaja.Jestem jasna blondynka i nie wiem czy poddac sie hennie zeby nie wygladac jak klown:( raz mi kosmetyczka zrobila henne grafitowa to bez makijazu wygladalam jak upiór...;|
moze bardziej jej wyrwac i zostawic naturalne?



zweryfikowana
Posty: 161
Ostrzeżenia: 1/5

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 13:52:55

pomaluj kredka, zobacz jak beda wygladaly i potem mysl o hennie, no i na pewno nie na czarno ;)

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 13:54:35

Cytat
miaouu
pomaluj kredka, zobacz jak beda wygladaly i potem mysl o hennie, no i na pewno nie na czarno ;)
malowalam i brzydko wygladaja:(
chyba mi pasuja tylko takie jasne... bo widzialam duzo blondynek z ciemnymi,no ale byly lekko opalone a ja za blada jestem:(

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 13:54:41

jakąś brązową kredką spróbuj

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 13:57:30

Ja bym nie próbowała kredką tylko skośnym pędzelkiem i cieniem do powiek zbliżonym do koloru naturalnego. Kombinuj z różnymi tonami i zobaczysz, ja podkreślam tylko cieniem :-)

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 13:58:08

Kup sobie mysi cien ;)

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 13:58:58

no bez makijazu henna nie wyglada dobrze, ale z podkreslonymi brwiami twarz wyglada o niebo lepiej ;) kup sobie jakas paletke do brwi, np z catrice i podkreslaj cieniem, sama sobie bedziesz dozowac efekt, wiec powinno byc ok, a efekt delikatnieszy od henny ;)

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 13:59:20

Ja bym nic nie robiła.Masz ładne brwi.Możesz je lekko podkreślać kredką brązową taki zarys robić delikatny

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 14:02:45

a ja biorę szczoteczkę z tuszu do rzęs i nim przyciemniam rzęsy*z dodatniem niewielkiej ilości tuszu.Tobie polecam zakupić brązowy tusz do rzęs,dokładnie oczyscić szczoteczkę,aby została naprawdę mała ilość tuszu i próbować delikatnie rozczesywać brwi i dobrać kolor adekwatnie do cery

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 14:03:40

malowanie kredką może wyglądać sztucznie, jak stare babki które sobie brwi same rysują ;p kup sobie korektor do brwi "Art Scenic" z Eveline, brązowy, ma taką szczoteczke jak tusz, ładnie rozczesuje i przyciemnia brwi,a jak ci sie efekt nie spodoba to zawsze łatwo można zmyć :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-12 14:05 przez Shaera.

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 14:04:20

Zostaw na razie :)
No i kup sobie kredkę do brwi (brązową), albo cienie (można kupić zestaw składający się z wosku i z cienia; np. w inglocie) - jeśli w inglocie trafisz na fajną babkę to Ci podpowie odpowiedni kolor cienia i wosku :)
Nie bój się wosku, bo on tylko pomaga okiełznać brwi i sprawia, że cień się lepiej trzyma :) po wszystkim warto przeczesać brwi szczoteczką :)

Ja też mam jasne brwi, których praktycznie nie widać :) używałam cieni właśnie z inglota, a teraz mam taką wykręcaną kredkę z avonu - brązową i jest ok, bardzo naturalnie :)

Hennę miałam raz i była zbyt ciemna, bo właśnie grafitowa :( wolę jednak codziennie robić brwi cieniem albo kredką :)


PS Piegi są fajne :)

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 14:04:54

henna :) braz z grafitem

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 14:06:53

idź do kosmetyczki, niech Ci wydepiluje ładnie woskiem położy delikatny brąz henny, ja też mam piegi, jestem blada "naturalnie" ale od dwóch lat chodzę dwa razy w tyg na solarium. i mam ciemną karnacje. opaliłam się dopiero po karnecie 60minutowym

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 14:07:51

A ja mimo wszystko poszłabym do kosmetyczki i nałożyłabym delikatną brązową a na co dzień używałabym jakiegoś delikatnego podkładu by skóra wyglądała na zdrowszą.

moja brwi FOTO

12 kwi 2013 - 14:08:08

witam,henna ale brazowa:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dermacol +Krem BB