Obecnie rozmawiamy o:

doskonałe jedzenie

gorący temat

Otwarcie sklepu online

godzinę temu

FARBA A UTLENIACZ

dzisiaj o 7:11

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie !
Możcie mi podpowiedzieć jakiś dobry i sprawdzony podkład? Mam skórę bardzo wrażliwą.Zaznaczam,że bardzo rzadko się maluję, raczej tylko na wyjścia.
Dziękuję!

A znasz kosmetyki mineralne? Bo to jest chyba najlepsza rzecz jaką odkryto dla takiej właśnie skóry wrażliwej :) osoboście polecam Everyday Minerals, bo super kryje + te podkłady z Jojoba wyrównują też sebum na twarzy, ale to w zalezności od tego, czy masz strefe "T", jak nie, to którekolwiek z tej marki :)

Koniecznie jakiś mineralny ;) Nie kupuję takich, miałam tylko mineralny sypki z Marizy ale z tego co kojarzę to Maybelline ma jakiś mineralny i jest niezły. Popularne są też Lily Lolo i Everyday Minerals.

nie próbowałam mineralnych, poniważ się nie maluję i na razi mam początki mojej "przygody"- głównie na jakieś wyjścia :D
skórę, mam bardzo wrażliwą i nie mam strefy T, raczej sucha wszędzie.
Ten sam problem mam z kremami do twarzy, tylko i wyłącznie z apteki... Jak na razie, Iwostin.
Dziękuję Wam za rady, poszukam coś jutro w drogerii z waszych podpowiedzi :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Krem kameliowy Hb - naprawdę świetnie poprawia wygląd skóry zaczerwienione, podobnie jak ją wzmacnia, naciąga. Jedyny kosmetyk jaki znam, który faktycznie pielęgnuje skórę wrażliwą i naczynkową.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Revlon colorstay