Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dermacol gdzie kupić???

12 gru 2012 - 13:01:52

Witam:)

Poszukuję podkładu/fluidu kryjącego Dermacol. Wiem, że na allegro są, ale z przesyłką kosztują tyle co dwa normalnie... Podobno można już kupić za 8,50zł, tylko ciężko go dostać. Mieszkam w Skierniewicach i zastanawiam się czy gdzieś na mieście można go kupić??? Może któraś też jest ze Skierek i wie coś na ten temat???

Dermacol gdzie kupić???

12 gru 2012 - 13:06:40

nie widzialam zeby gdzies byly taniej niz 20 zl nawet w drogeriach

Dermacol gdzie kupić???

12 gru 2012 - 13:07:09

Ja tylko na all,bo u siebie NIGDZIE nie mogę dostać,a jest dla mnie idealny.

Dermacol gdzie kupić???

12 gru 2012 - 13:09:23

oo? nie słyszałam o takim podkladzie, sama chętnie sie dowiem. Nazwa wskazuje że to na jakąs problemową skore, tak?

Dermacol gdzie kupić???

12 gru 2012 - 13:10:27

Czytałam, że dziewczyny kupowały nawet po 8,50-9,00zł...
Dlatego też pytam.
Podkład jest podobno super kryjący, w sumie ja nie potrzebuję aż tak zakrywać twarzy, bo nie mam z nią aż takich problemów, drobne przebarwienia, ale może on służyć też jako korektor tylko do niektórych miejsc.
To taki odpowiednik Vichy Dermablend - z tym, że ma więcej odcieni:) No i nie kosztuje 60-70zł.
ktoś coś się wypowie???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-12 13:33 przez wesola_kostka.

Dermacol gdzie kupić???

12 gru 2012 - 14:51:11

Nie wiem czy mówimy o tym samym,ja myślę o tym z bazą. I jest to najlepszy podkład,jaki w życiu miałam. Kolorki słabe,bo tylko trzy odcienie i ciężko coś dobrać,ale za to idealnie kryję, buźka ładnie wygląda. Wystarczy na wizażu poczytać opinie o nim:) No i ta cena,fakt,że jest 15/15,ale mi i tak starczy jak normalny.A baza jest tak świetna,że lubię się nawet nią samą pomalować :)

Dermacol gdzie kupić???

13 gru 2012 - 11:43:41

Jest w dwóch wersjach, ten starszy jest bez bazy w takim złotym opakowaniu i ma sporą paletę barw, a ten w nowej wersji jest z baza 2in1- być może ma tylko 3 kolory - tego nie wiem. Do tego starszego potrzeba podobno używać jakiegoś kremu lub innego nawilżenia w celu lepszego rozprowadzenia tego podkładu, być może też dlatego stworzyli jego nową wersję w opakowaniu z bazą:)

A ja dalej szukam, chyba zamówię na allegro... Chociaż wczoraj byłam w jednym z pobliskich kiosków i Pani powiedziała, że spróbuje zamówić:)
Zobaczymy...
Podobno jest dostępny w małych drogeriach, kioskach i tego typu sklepikach, o których nikt by nawet nie pomyślał, że takie cudo można tam kupić:)

Nie dostępny w Rossmannie, Naturii, aptekach...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-13 11:47 przez wesola_kostka.

Dermacol gdzie kupić???

13 gru 2012 - 11:46:52

ja kupowałam we Wrocławiu w zwykłej drogerii, w kilku miejscach go można u nas dostać i kosztował ok 18zł. Nadaje się przede wszystkim jako korektor, bo na całą buzię nie wyobrażam sobie tej gęstej masy nakładać :)

Dermacol gdzie kupić???

13 gru 2012 - 11:48:42

ja kupowalam na all, ale ostatnio znalazłam go w hurtowni kosmetyków niedaleko mnie za 8.50

Dermacol gdzie kupić???

13 gru 2012 - 11:52:36

no właśnie, super tanio za super efekt, szkoda, że u mnie w pobliżu nie ma żadnej hurtowni kosmetyków...

zweryfikowana
Posty: 605
Ostrzeżenia: 1/5

Dermacol gdzie kupić???

13 gru 2012 - 11:59:16

Cytat
kklaudiaa
ja kupowałam we Wrocławiu w zwykłej drogerii, w kilku miejscach go można u nas dostać i kosztował ok 18zł. Nadaje się przede wszystkim jako korektor, bo na całą buzię nie wyobrażam sobie tej gęstej masy nakładać :)

GDZIE.WE.WRO.GO.MOZNA.KUPIC?:)

Dermacol gdzie kupić???

13 gru 2012 - 12:07:01

może ktoś mnie oświeci gdzie go można dostać w Skierniewicach???
a jaka sprzedawalność jest na allegro... chyba nie nadążają tego podkładu produkować =0



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-13 12:26 przez wesola_kostka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podkład dla skóry wrażliwej/ hipoalergiczny