Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 161
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs

10 sie 2012 - 16:33:49

mam strasznie krotkie rzesy i malo ktory tusz doprowadza je do przyzwoitego wygladu, dlatego wlasnie chce przedluzyc rzesy i stad moje pytanie. czy to prawda, ze przedłużanie rzęs sprawia, że własne naturalne stają sie słabsze i wypadają? ktoras z was przedluzala? jakie efekty?

przedłużanie rzęs

20 sie 2012 - 11:29:49

ja przedłużam i jestem bardzo zadowolona z efektów, przede wszytskim dlatego , że wreszcie mam ładne rzęsy i nie muszę się wstydzić tych moich kępek , ja przedłużam rzęsy naturalnymi rzęsami z włosia norek bo są najlepsze i wyglądają bardzo naturalnie, a jak już mam polecić jaką markę to sprawdziłam już wiele i uważam że Laura Vito jest spoko

przedłużanie rzęs

28 sie 2012 - 19:47:44

Jeśli zabieg jest prawidłowo przeprowadzony ( choć miałam klientkę co miała jeden wielki klej na oku :/) grubość oraz długość rzęs jest odpowiednio dobrana to nie ma prawa nic dziać się z rzęskami naturalnymi ja noszę swoje od 2 lat i nie zaóważyłam aby były coraz słabsze ( noszę syntetyczne secret lashes, sama też takimi robię :) ) więc można powiedzieć, że wyrobiłam sobię opienię na sobie ale i nie tylko ;)

przedłużanie rzęs

28 sie 2012 - 20:00:02

a mozecie wsatwic zdj waszych rzes? i ile kosztuje takie zabieg?

przedłużanie rzęs

28 sie 2012 - 20:18:32

Cytat
Luminia87
ja przedłużam i jestem bardzo zadowolona z efektów, przede wszytskim dlatego , że wreszcie mam ładne rzęsy i nie muszę się wstydzić tych moich kępek , ja przedłużam rzęsy naturalnymi rzęsami z włosia norek bo są najlepsze i wyglądają bardzo naturalnie, a jak już mam polecić jaką markę to sprawdziłam już wiele i uważam że Laura Vito jest spoko

Myślałam, że robią tylko syntetycznymi, a można wiedzieć ile kosztuje taki zabieg??
JUż jakiś czas myślę o przedłużeniu, ale jakoś nie mam do końca przekonania:)

przedłużanie rzęs

28 sie 2012 - 20:32:19

Witam :)
Ja również przedłużam rzęski już od 2 lat :)
Jestem po szkole kosmetycznej i na swoim koncie mam dużo zadowolonych klientek. Oczywiście zgodzę się ze swoją poprzedniczką. Tak oczywiście rzęski naturalne są obciążone wtedy gdy zabieg przedłużania został żle wykonany,posklejane rzęsy i zamiast do 1 naturalnej 1 sztuczna to do 1 sztucznej kilka nauralnych oraz gdy nadmiar kleju uwiera nam na rzęskach. Aplikacja ta w pewnym stopniu "niszczy i osłabia" rzęski naturalne,lecz jak nam wiadomo rzęski z biegiem czasu się wymieniają i zastępują nowymi. Polecam smarowanie na noc olejkiem rycynowym,który odbudowuje i regeneruje rzęsy naturalne. Wracając do rzęs Nowością są rzęsy z norek Aplikowane metodą 1:1 bądż 2:1. Są o wiele lepsze niż rzęski syntetyczne ,gdyż są lżejsze- dające efekt naturalnych rzęs. Natomiast syntetyczne sprawiją bardziej wrażenie rzęs- wytuszowanych. Widomo kto co lubi każdy znajdzie coś dla siebie :) Zapraszam wykonuję rzęski w Białymstoku ;) Pozdrawiam

przedłużanie rzęs

28 sie 2012 - 20:42:57

Dokładnie :) jakość = trwałość tyle w skrócie :)
Ja osobiście nie lubię z norek, jakoś nie mogę przekonać się do tego, że jak by nie było jest to futro ze zwierząt ( choć oczywiście odpowiednio zpreparowane i oczyszczone) a po drugie jakoś jest ich wtedy jak dla mnie zbyt dużo wrażenie szczoteczki , ale może nie miałam okazji zobaczyć dobrze wykonanej aplikacji ( a powiemiem, że to już zrobiła się choroba zawodowa jak patrzę na kobitkę to pierwsze miejsce gdzie ?... oczywiście rzęsy ;)

przedłużanie rzęs

28 sie 2012 - 20:47:29

pokazcie zdjęcia, a i jaka cena

przedłużanie rzęs

28 sie 2012 - 20:49:45

Kobietki powyżej za ile wykonujecie taki zabieg, pytam z czystej ciekawości?

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs

28 sie 2012 - 20:58:28

Ja przedłużam rzęsy metodą Blink Go , polecam - rzęsy nie wypadają jak w 1:1 , dobrze się trzymają, moje rzęsy po tej metodzie są nawet w lepszym stanie niż po 1:1 , noszę je ponad miesiąc i jestem zadowolona : ) nie muszę się w ogóle malować :P :P :P

przedłużanie rzęs

28 sie 2012 - 21:04:33

A powiedz mi w jakim stanie mają być rzęski jeśli zanieg 1:1 jest dobrze wykonany? bo nie spotkałam się aby jaka kolwiek klientka narzekała na zniszczone rzęsy ;/.. metoda blink& go jest dobra ale na chwilę nie na lata (jak to bywa w wielu wielu przypadkach) Jest to swego rodzaju stelarz z doczepionych rzęsek i samo w sobie obciaża to rzęski bardziej niż 1:1 owszem nakłada się znacznie szybciej, lecz mimo to nie jest tak popularna jak 1:1 ( nie krytykuję absolutnie blik & go ;) ) i jak zwykle jest to tylko moja subiektywna ocena w każdej metodzie są + i - ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-28 21:09 przez martisia00.

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs

28 sie 2012 - 21:14:05

Byłam dzisiaj w salonie i za Blink Go zapłaciłam 150zł więc nie wiem czy taki tani ten zabieg jak myślisz, rzęski z norek więc leciutkie , metoda nie jest znana bo jest mało kosmetyczek, które to potrafią zrobić - w Gdańsku jest jedna - dwie' jak kto lubi , ja tylko na tą metodę chodzę - rzęsy 1:1 sypią się szybko - jedna po jednej spada i bez sens, Blink Go jak dla mnie jest świetne - trwa godzinkę montaż i kosztuje od 79 zł - do 150zł - zależy jakie rzęski chcemy i ile. : )

przedłużanie rzęs

28 sie 2012 - 21:21:54

A powiedz co ile chodzisz ? bo rozumiem, że efekt jest przez jakiś czas, ja ze swoimi chodzę dokłądnie co 3-4 tygodnie i nie mam wrażenia aby sypały się jeda po drugiej :)

przedłużanie rzęs

28 sie 2012 - 21:24:03

mam krótkie rzesy i doklejam sztuczne na pasku, gdy mam na to ochotę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-28 21:32 przez xx9xx.

przedłużanie rzęs

28 sie 2012 - 21:29:47

Cytat
xx9xx
mam krótkie rzensy i doklejam sztuczne na pasku, gdy mam na to ochotę.
I zawsze jest jakś alternatywa na te wszystkie cuda ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wesele - a sprawdzony podkład :)