Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam,

Mam problem ponieważ wybieram się na poszukiwania nowego podkładu. Do tej pory używałam Revlon Colorstay, jednak chce poszukac czegoś nowego. Może podzielicie się opiniami i polecicie coś? Szukam podkładu który dobrze kryje, stapia si ze skórą , nie zostawia smug i nie ciemnieje po nałożeniu. Nie interesują mnie podkłady za 15 zł ;p

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

ja mam lirene, cena nie duzo wyzsza bo od 19 do 21 mniej wiecej ale jest najlepszy, uzywam go juz kilka lat, a gdy kupilam na probe drozszy z rimela bodajze to byl duzo gorszy, dla mnie lirene jest niezastąpiony :)

ja też używam lirene ale tylko jako podkładu awaryjnego ( gdy zabranie właściwego)> jest spoko ale krótko trzyma ;)

Podajcie coś lepszego w granicach 60 zł

Ja mam Vichy Dermablend jest idealny kryje nawet piegi, nie tworzy maski, nie spływa trzyma sie cały dzien. Cena na allegro to 58zł
tylko najlpeije brać albo pierwszy lub drugi kolor reszta koloów jest bardzo ciremna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-09 12:32 przez Alicja90z.

a ja mam maybelline-affinitone i jak dla mnie super wszystko kryje i tworzy ''efektu maski'':)cena ok.27-30 zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-09 12:32 przez casienka18.

Astor skin match

Ja mam Pharmaceris podklad intensywnie kryjacy... Przede wszystkim nie robi machy, nie ciemnieje , ladnie stapia sie z buzia.
Mozna go dostac tylko w aptece. cena od 32-40 zl

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Ja mam teraz ten z Inglota:

fotozły/size]

Ładne kryje, nie robi maski, ma przyjemną konsystencję.

mam cere mieszana i affinitone sie sprawdza. ale tez mam ochote sprobowac czegos drozszego, wiec chetnie poczytam :)

to mój podkład, używam go już dłuższy czas i jestem zadowolona, równomiernie się rozprowadza, jest w wygodnym opakowaniu i ładnie wygląda.



hmm no to się zastanowię nad Pharmaceris opinie na jgo temat brzmią kusząco no i cena przystępna ;)

polecam Pharmaceris, zwłaszcza jeśli masz jasną karnację. Jest też bardzo wydajny, mój ostatni służył mi naprawdę długo.

Ja też często szukam czegoś lepszego od Revlonu a i tak zawsze do niego wracam bo okazuje się że inne nie dorastają mu do pięt:)

cliniqe superfit albo vichy demablend

Ja mieszam 2 i ładnie sie schodza ze soba:

- Bourjois Healty Mix nr 52
- Loreal True Match nr W3

Na to odrobina pudru fixujacego Vichy Dermablend i jest cacy makijaż

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odpowiednik maybelline syperstay silky