Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rzesy 1:1

30 maj 2012 - 09:57:44

Tak wyglądają mniej więcej rzęsy mojej koleżanki..płaciła 60 zł..i w sumie jest zadowolnona,bo nie musi malować:-)[attachment 733029 Anka.jpg]
Sama też się zastanawiałam nad doczepieniem..ale jeszcze trochę poczekam i zobaczę,czy jej nic nie wypada:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 09:59 przez paulina27-1984.

rzesy 1:1

09 sie 2012 - 09:14:45

Hej,

rzućcie, proszę, okiem na załączone zdjęcia. Wczoraj miałam robine rzęsy metodą 1:1, czy tak powinny wyglądać?
Czuję sie groteskowo, ale może po prostu się nie znam.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-09 09:21 przez jacko100.

rzesy 1:1

09 sie 2012 - 16:50:30

Cytat
jacko100
Hej,

rzućcie, proszę, okiem na załączone zdjęcia. Wczoraj miałam robine rzęsy metodą 1:1, czy tak powinny wyglądać?
Czuję sie groteskowo, ale może po prostu się nie znam.

[attachment 765642 2.jpg]


Chyba masz rzadkie rzęsy bo wygląda jakby było ich malutko.

rzesy 1:1

09 sie 2012 - 16:54:32

Odkąd się dowiedziałam o takiej metodzie przedłużania rzęc chciałabym sobie zrobić ale może w przyszłości... :)

Re: rzesy 1:1

09 sie 2012 - 19:31:17

Cytat
hollyyouredrunk
Cytat
jacko100
Hej,

rzućcie, proszę, okiem na załączone zdjęcia. Wczoraj miałam robine rzęsy metodą 1:1, czy tak powinny wyglądać?
Czuję sie groteskowo, ale może po prostu się nie znam.

[attachment 765642 2.jpg]


Chyba masz rzadkie rzęsy bo wygląda jakby było ich malutko.

Raczej zawsze słyszę, że mam ładne rzęsy, no, ale jak pisałam wcześniej, może się nie znam.

Załączam zdjęcie z moimi naturalnymi rzęsami (bez makijażu).

Poza tym naklejone rzęsy są sztywne i bardzo grube. Inna kosmetyczka, która była zszokowana tym co zobaczyła, pokazała mi rzęsy jakie ona przykleja i były bardzo miękkie i wyglądały jak naturalna ludzka rzęsa.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-09 19:40 przez jacko100.

rzesy 1:1

11 sie 2012 - 16:57:57

Faktycznie na rzadkie nie wyglądają, być może te doklejone tak wyglądają przez to że są nienaturalnie grube. Być może jest to spowodowane słabą jakością sztucznych rzęs.

rzesy 1:1

28 sie 2012 - 20:04:35

o żesz rzeczywiście coś nie tak podobierane te rzęski ;) ale zawsze można zmienić kosmetyczkę ;) bo nie wygląda to na profesjonalny zabieg raz że rzęsy są za grubo dwa że są starszne luki a możnaby gdzieniegdzie jeszcze coś dokleić ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-28 20:06 przez martisia00.

rzesy 1:1

30 sie 2012 - 21:36:00

Niestety, to nie do końca powinno tak wyglądać...
Nie jestem kosmetyczką, a sama zabieg miałam dopiero 3razy.
Za to mam porównanie, gdyż za każdym razem robiłam rzęsy gdzie indziej.
I o ile za pierwszym razem wyglądały pięknie, za drugim mega naturalnie , o tyle moje ostatnie doświadczenia były tragiczne... Wykupiłam sobie kupon na grouponie (zresztą, jak za każdym razem), umówiłam się na kilka dni przed urlopem, poszłam... Nie będę przytaczać całej historii chamskiej kosmetyczki, która m.in. kazała mi samej sobie zmyć makijaż oczu i była wielce zirytowana samym moim przyjściem...
Niemniej, do rzeczy - w salonie, świeżo po zabiegu nie było tego tak widać, po powrocie do domu - masakra. Lewe oko piękne, prawe wybrakowane. Okazało się, że robiąc rzęsy za pierwszym razem, kosmetyczka doczepiła mi po ok. 90 rzęs NA OKO, natomiast tu miałam w lewym oku 50, a w prawym... niecałe 40. Wierzcie mi lub nie - efekt okropny (postaram się w któryś dzień wrzucić fotkę). Dlatego przestrzegam dziewczyny przed takimi ofertami - sprawdzajcie opinie salonów na necie, a jeśli już coś złego się wydarzy - interweniujcie, bo za taką zepsutą usługę przysługuje Wam darmowa korekta (a jeśli natkniecie się na opory - postraszcie zgłoszeniem sprawy do miejskiego rzecznika praw konsumenta, gdyż macie do tego pełne prawo).

Co do samych rzęs - raz utrzymały mi się 1,5 miesiąca w prawie idealnym stanie. Nie miałam nigdy problemów na zasadzie 'nie było później już do czego doczepiać', bo wiadomo, że między takimi zabiegami należy odczekać, aby własne rzęski się zregenerowały, a nie liczyć, że przy ciągłej korekcie na oku coś zostanie ; ]
Ja odczekiwałam raz miesiąc, raz dłużej, bo faktycznie rzęsy są słabsze, ale wtedy po prostu ratowałam się grubszą kreską i wyborem odżywek zamiast maskary ; ))
Ogólnie polecam - niezwykła wygoda i super efekt : )

rzesy 1:1

30 sie 2012 - 21:39:17

gdyby ktoś był zainteresowany przedłużam rzęski na terenie łomży i białegostoku więc zapraszam na priv, mam uprawnienia i doświadczenie więc umiem dopasować i przedłużyć w naturalny sposób:)

rzesy 1:1

30 sie 2012 - 21:44:43

zajmuje sie przedłużaniem rzes od 2009 roku, zabieg trwa dosc dlugo (ok.3 godzin), efekt utzrymuje sie ok. 3-4 tyg. potem nalezaloby uzupelnic rzesy. rzesy musza byc odpowiednio dobrane do naturalnych rzes klientki, nie zalozymy dlugich, grubych i wywinietych do nieba rzes klientce ktorej rzesy naturalne sa krociutkie i slabe, bo beda opadac i szybciej wypadac. najlepiej na zabieg przyjsc bez pomalowanych oczu, a dbanie o przedluzone rzesy to bardzo prosta zasada- nie malujemy ich tuszem, chyba ze specjalnie do tego przeznaczonym ktory mozna zakupic u osoby ktora wykonuje usluge. rzesy naturalne mimo tego, ze wypadaja, to i tak sa oslabione po kilku miesiacach przedluzania rzes, ale efekt jest tego wart.... :D

rzesy 1:1

31 sie 2012 - 08:59:46

Powiem szczerze, ze 1 na 10 stylistek faktycznie potrafi je załozyć, a reszta odwala chałturę przez 30-40 minut, albo po prostu nie umie i po 2h lezenia i spojrzeniu w lustro chce ci się płakać :(

Rzęsy zakładają za ciężkie, za grube i efektem jest "naćpane" spojrzenie :(
Ja jestem bardzo ciekawa tego semi permanentnego tuszowania rzes.

Preferuje trwałą plus tusz, bo tak jak mówię - trafic na dobrą stylistkę trudno :(

Często też efekt z tymi za grubymi rzęsami jest bardzo nienaturalny i ordynarny.
A raz w ogóle po wydaniu 150zł odpadły mi wszystkie w dwa dni...

rzesy 1:1

31 sie 2012 - 09:05:35

Jeżeli chodzi o mmnie to pierwszy raz zrobiłam rzęsy prywatnie u dziewczyny ktora znalazlam na allegro w jej domu, koszt 110 zł. Potem chodzilam do salonów i muszę przyznać że ona mi je robiła najlepiej. Ostatnio robiłam w Body&Soul w Katowicach to tragedia, chciałam mieć rzęsy na urlop to wyglądalam jak dziewczyna z Burleski , rzesy cięzkie tragedia. Jeżeli ktos jest zainteresowany ze śląska to na prv mogę podać nr do tej dziewczyny;)

rzesy 1:1

31 sie 2012 - 09:06:03

ohh, okrutnie mi się to nie podoba..

rzesy 1:1

31 sie 2012 - 09:14:07

okropne sa te rzesy na zdjeciu , ja przedluzalam kilka razy - owszem fajna sprawa, ale jakos nie mam cierpliwosci do siedzenia i czekania. swoje takze mam dlugie, chodzilo mi tylko o to by nie malowac sie codziennie. na lato idealnie - nic sie nie rozmazuje w wodzie, choc do jakims czasie zaczynaly mnie denerwowac.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przedluzanie rzes Gliwice