Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 13:31:38

Polecam inglot :) 25 zł kosztuje :)

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 13:31:51

Cytat
karolcia_w91
DERMACOL Filmstudio Barrandov Prague - W złotych tubkach. Nie wydaje się być zbyt duży, ale jest mega wydajny i świetnie kryje. Najlepszy z tych, które do tej pory stosowałam. I nie drogi :)

[attachment 621015 c_big10028116.jpg]

Miałam i nie polecam. Owszem jest dobrze kryjący, ale dziewczyna pisze, że ma przesuszoną skórę a ten podkład bardzo podkreśla skórki, jest bardzo ciężki i gęsty, zle się rozprowadza, ogólnie bardziej sprawdza się punktowo.

Ze swojej strony mogę ci polecić dwa podkłady

1. revlon colorstay, ja używam do cery tłustej i mieszanej, uważam, że przy umeijętnym rozprowadzeniu wygląda na twarzy nieskazitelnie i bardzo dobrze kryje. Sztuką jest umiejętne rozprowadznie i nałożenie go na buzi, przede wszystkim trzeba go dość szybko rozprowadzać, na koniec lekko wklepać

2. Astor 16h Mineral Match - ma bardzo fajną konsystencje, bardzo dobrze się rozprowadza i pozostawia piękną gładką zdrową skórę, bardzo dobrze matuje, nie wymaga wielkiej umiejętności rozprowadzania podkładu jak w przypadku revlona.

Polecam Ci wypróbować te podkłady, jeżeli masz skórę przesuszoną z przebarwieniami i skazami po trądziku to powinny być dla Ciebie dobre te podkłady, osobiscie jestem z nich zadowolona a długo szukałam odpowiedniego podkładu

zweryfikowana
Posty: 448
Ostrzeżenia: 1/5

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 13:32:04

Manhattan- Powder Matt...
Kosztuje tylko ok.24 zł i kryje dosłownie WSZYSTKO, polecam bo sama używam od dawna:)

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 13:35:11

podkład YSM Inglot cena 25zł dobrze kryjący do cery z problemami

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 13:49:28

max factor lasting performance :)

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 13:52:13

Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy) ok 30zł.

w sumie co ja Ci będę dużo pisać. popatrz sobie na opinie na wizażu to Ci się wszystko wyjaśni. nie podkreśla suchych skórek, przede wszystkim NAWILŻA!! jest meega wydajny, bo używam go dzień w dzień od 2 msc i jeszcze jest go ponad połowa. może te 25h to przesada ale jest mega wytrzymały. na cały dzień czy na impreze jest idealny więc się nie wahaj tylko biegnij do sklepu. ; d

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 13:57:05

Rimmel Match Perfection cream gel foundation . Jest MEGA dobry i niedrogi, jest w rossmanie teraz na promoccji za 19 zł, bez jakies 30 zł . Naprawde polecam świetna konsystencja i świetne krycie. Ja mam jeszcze puder z tej samej serii :)



zweryfikowana
Posty: 472
Ostrzeżenia: 2/5

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 14:00:19

Cytat
karolcia_93
Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy) ok 30zł.

w sumie co ja Ci będę dużo pisać. popatrz sobie na opinie na wizażu to Ci się wszystko wyjaśni. nie podkreśla suchych skórek, przede wszystkim NAWILŻA!! jest meega wydajny, bo używam go dzień w dzień od 2 msc i jeszcze jest go ponad połowa. może te 25h to przesada ale jest mega wytrzymały. na cały dzień czy na impreze jest idealny więc się nie wahaj tylko biegnij do sklepu. ; d


ale czy zakryje te wszystkie przebarwienia i ranki ?

zweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 1/5

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 14:05:21

vichy :)

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 14:07:57

vichy jest dobry owszem ale dziewczyna pisze ze ma bardzo jasna karnacje, najasniejszy odcien vichy dermablend przypomina palony carmel:)

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 14:09:55

Revlon ColorStay lub z Vichy :)

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 14:09:58

REVLON, REVLON, REVLON, 4EVER REVLON i tylko REVLON COLORSTAY!!!

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 14:12:04

im bardziej kryjący tym większa maska na buzi.. nie wiem co lepiej wygląda......

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 14:17:57

colorstay sobie daruj jesli jeszcze leczysz skore
niestety mimo swietnego oczyszczania twarzy bardzo zapycha pory i wyskakuja nowe niespodzianki
plusem jest gama kolorow, ale nic wiecej
krycie srednie, szalu nie robi jesli chcesz czegos wiecej niz lekkie wyrownanie cery
cena od 30zl na allegro, gdzie jest masa podrobek, w drogerii ok. 60zl

dermablend z vichy dla mnie akrualnie jest nr 1, przede wszystkim to produkt apteczny wiec o niespodziankach nie ma mowy
krycie jest idealne i wbrew opiniom mozna uniknac efektu maski, jezeli odpowiednio sie go naklada, poza tym nawilza i nie podkresla skorek
minus to paleta, bo sa tylko 4 kolory i ja musze mieszac 2 w proporcjach 3:1
bardzo wydajny, bo dzieki wysokiej zawartosci pigmentu zuzywa sie go mniej
cena 60-90zl, zalezy od apteki

estee lauder double wear - krycie ma swietne, kolory rowniez, ale ma taka dziwna konsystencje, musze z nim jeszcze pocwiczyc, bo nie jestem na 100% przekonana, cena ok. 150zl

Cytat
sandrea16
vichy jest dobry owszem ale dziewczyna pisze ze ma bardzo jasna karnacje, najasniejszy odcien vichy dermablend przypomina palony carmel:)

masz na mysli nr 15 opal? przeciez on robi cirque du face, jest bardzo jasny
Cytat
evelajnn
im bardziej kryjący tym większa maska na buzi.. nie wiem co lepiej wygląda......

kwestia umiejetnego nalozenia i dobrego sprzetu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-20 14:20 przez mag23.

zweryfikowana
Posty: 472
Ostrzeżenia: 2/5

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 14:25:19

Cytat
sandrea16
vichy jest dobry owszem ale dziewczyna pisze ze ma bardzo jasna karnacje, najasniejszy odcien vichy dermablend przypomina palony carmel:)

chciałam zaznaczyć ze mam bardzo bardzo jasną karnacje do tego którą nie chwyta słońce
CO DO TEGO REVLONU TO KTÓRY ? COLORSTAY CZY PHOTOEADY JEST LEPSZY ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-20 14:47 przez alexk33.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład dla suchej skóry