Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 11:49:46

Cześć !! :-)

Obecnie jestem na etapie poszukiwan dobrej makijażystki. (wesele)

W Douglas jest mozliwa taka usługa. Kosztuje 70 zł - które trzeba wydac za usługe bądz kupić kosmetyki do makijażu za min. 70 zł.
Sądze że, to się bardzo opłaca - kosmetyki tak czy siak musze kupować a przy okazji mam makijaż na wesele.

Moje pytanie jest takie czy któraś z Was korzystała z tego ??
Czy byłyście zadowolone z makijażu , trzymał się cały dzień ?

zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 11:51:52

nie korzystałam ale chętnie się dowiem.

<moderacja> spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 11:56 przez moderator.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 11:52:11

nie polecalabym,dziewczyny pracujace tak sa po szkolach srednich w ogole nie majace stycznosci z kosmetyka,jakas tragedia.Udaj sie do kosmetyczki dobrze Ci radze
moje znajome tam pracuja wiec wiem:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 11:53 przez karolka666.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 11:53:07

Tak, ja miałam robiony makijaż, i trzymał się długo bo mają świetną bazę pod podkład!
Ogólnie byłam bardzo zadowolona. Mam zdjęcia ale na laptopie brata który wyjechał na tydzień :-/
KAROLINKA666 - mnie akurat malowała kopieta po 40 która skończyła kosmetologię <wiem bo wypytywałam bo ciekawska jestem>
Tak wiec.....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 11:55 przez elvircia.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 11:53:43

Cytat
karolka666
nie polecalabym,dziewczyny pracujace tak sa po szkolach srednich w ogole nie majace stycznosci z kosmetyka,jakas tragedia.Udaj sie do kosmetyczki dobrze Ci radze
moje znajome tam pracuja wiec wiem:/


Jak pytałam sprzedawczyni to mówiłą mi że trzeba sie umawiać bo Oni wtedy umawiają styliste... też mam obawy... ;/
Cytat
elvircia
Tak, ja miałam robiony makijaż, i trzymał się długo bo mają świetną bazę pod podkład!
Ogólnie byłam bardzo zadowolona. Mam zdjęcia ale na laptopie brata który wyjechał na tydzień :-/

A orientowałaś się moze ile taka baza kosztuje ??
Myśle o zakupie takich lepszych kosmetyków ale tez mi szkoda troche kasy... W douglas są głupie tusze do rzęs powyżej 130 zł ;/ nie wiem czy warto... ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 11:55 przez Joaannaa.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 11:55:03

ten*stylista* jest jednym wlasnie z tych sprzedajacych,dobrze Ci mowie:) ale jak chcesz to mozesz sporobowac:D

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 11:55:31

Nie stosowałam, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć:/

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 11:58:00

Ktoś jeszcze ?? :-)

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 11:58:37

wiem ze w inglocie tez robia

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 11:59:27

ja bardzo często tak robię :) - kosmetyki i tak kupuję więc dlaczego mają mnie nie pomalować :) - umawiam się wcześniej telefonicznie. Zawsze byłam zadowolona z efektu, makijaż był trwały. Jeśli chcesz mogę wrzucić kilka zdjęć z ich makijażem :)

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 11:59:41

ja tam mialam robiony makijaz przy okazji przyklejania kepek... tez na wesele... i bylam zachwycona makijaz swietny idealnie dobrany nie za mocny nie za delikatny trzymal sie wesele i poprawiny.... bylam bardzo zadowolona i napewno jeszcze nie raz skorzystam pozdrawiam :***

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 11:59:48

Bazy nie kupowałam bo jestem wierna innej firmie i o wieeeele tańszej ;-) A efekty są bardzo podobne

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:00:33

Jak pracowałam w Inglocie to aby tam dostać się do pracy musiałam mieć OPANOWANY idealnie makijaż
dodam, że jestem po kosmetologii która mało mi dała musiałam dodatkowo robić kursy żeby bardziej ogarniac temat

słyszałam również, że w Douglasie chyba? można makijaż zrobić za freee ;]

niezweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:01:05

http://www.douglas.pl/home/kalendarz-wydarzen/kalendarz-wydarzen/

można skorzystać z bezpłatnego makijażu, ja u siebie w mieście z tego skorzystałam i byłam mega zadowolona z makijażu, a nie zapłaciłam grosza : )

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:02:49

przecież to nie żaden stylista, miałam iść do pracy do douglasa i jednym z obowiązków było wykonywanie makijażu... a ja żadnych umiejętności nie mam, dlatego zrezygnowałam, nie chciałam nikogo krzywdzić, lepiej idź do kosmetyczki z prawdziwego zdarzenia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Airbrush Makeup niesamowite