Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

3 minuty temu

sprawdzony stomatolog

7 minut temu

sklep detailingowy

31 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hey Dziewczyny:) Moze mam glupie pytanie, ale szukam na nie odpowiedzi,, Czy myslicie ze czarne brwi beda dobrze komponowaly sie z blond wlosami?? Czy musze rowniez zmieniac kolor brwi na blond?? Jesli macie jakies fotki z takimi przykladami to prosze o pomoc.. Z gory dziekuje:)

ja mam ciemne brwi ( ale rzadkie ) i jestem blondynką i jakoś to szpetnie nie wygląda. :)

Cytat
calineczka12
Hey Dziewczyny:) Moze mam glupie pytanie, ale szukam na nie odpowiedzi,, Czy myslicie ze czarne brwi beda dobrze komponowaly sie z blond wlosami?? Czy musze rowniez zmieniac kolor brwi na blond?? Jesli macie jakies fotki z takimi przykladami to prosze o pomoc.. Z gory dziekuje:)


jak widze blondyne z czarnymi brwiami podkreslonymi czarna kredka w jakies niewymierne łuki to zastanawiam sie czy ma lustro w domu i co nia kierowało ze wyrzadziła sobie taka krzywde :|



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-02 18:36 przez amstaff81.

Jeśli blond i czarne brwi dla mnie not

Będzie kiczowato...

Ale czemu chcesz zmienić kolor brwi na blond? :D
Przecież naturalne blondynki też mają ciemne brwi! Jeśli przefarbujesz również brwi, to dopiero będzie kosmos :P

Zależy jaka jest gęstosc Twoich brwi i jak je regulujesz.
Cienkie, bez podkreślania będą raczej w porządku.

niezweryfikowana
Posty: 286
Ostrzeżenia: 1/5

wg mnie nie wyglada zle, jezeli nie sa to krzaki



Cytat
amstaff81
Cytat
calineczka12
Hey Dziewczyny:) Moze mam glupie pytanie, ale szukam na nie odpowiedzi,, Czy myslicie ze czarne brwi beda dobrze komponowaly sie z blond wlosami?? Czy musze rowniez zmieniac kolor brwi na blond?? Jesli macie jakies fotki z takimi przykladami to prosze o pomoc.. Z gory dziekuje:)


jak widze blondyne z czarnymi brwiami podkreslonymi czarna kredka w jakies niewymierne łuki to zastanawiam sie czy ma lustro w domu i co nia kierowało ze wyrzadziła sobie taka krzywde :|
A co mam zrobić jeżeli mam naturalne czarne brwi i białe włosy? Przefarbować brwi? Nie robię henny, takie po prosu mam z natury :)

Cytat
male_p
Ale czemu chcesz zmienić kolor brwi na blond? :D
Przecież naturalne blondynki też mają ciemne brwi! Jeśli przefarbujesz również brwi, to dopiero będzie kosmos :P

więc u mnie to wporzo wygląda..xd

ja jestem naturalną blondynka i mam NATURALNE czarne brwi... ogolnie mam ciemna oprawe oczu i nie spotkalam sie z opinia ze zle to wyglada :)

Nie będą. Znam taką starszą Panią co prowadzi sklep odzieżowy, ma blond włosy i ogolone brwi na ich miejscu namalowaną czarną kreskę w kształcie brwi to jest masakra.

hej, ja mam naturalnie jasne włosy i farbuję ciemno brązową henną (czasem poprawiam kredką) i tak to wygląda;)



jak masz bardzo jasny blond to musisz mieć hennę wymieszaną brąz z grafitem a jak masz ciemny blond to możesz nałożyć czarną ale nie trzymaj za długo żeby to nie wyszedł kruczo czarny i będzie oki:) a poza tym hennę można łatwo zmyć więc bez obaw, pamiętaj tylko nie rozjaśniaj na blond brwi!!

Cytat
male_p
Ale czemu chcesz zmienić kolor brwi na blond? :D
Przecież naturalne blondynki też mają ciemne brwi! Jeśli przefarbujesz również brwi, to dopiero będzie kosmos :P



haha no tak :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pędzle pomożcie, proszę