Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

42 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Makijaż - jak go dobrze zrobić

07 gru 2015 - 22:46:25

Ja używam kosmetyków ze średniej półki. Jeśli mam ważną imprezę to spryskuje delikatnie twarz lakierem do włosów. I po problemie :-)

Makijaż - jak go dobrze zrobić

09 lut 2016 - 15:34:05

Wydaje mi się, że dużo daje też właściwa technika nakładania. Malowała mnie kiedyś kosmetyczka przy użyciu moich własnych pudrów i podkładów (specyficzny mam kolor skóry) i efekt był zupełnie inni i dużo trwalszy.

Makijaż - jak go dobrze zrobić

19 lut 2016 - 08:54:47

podziwiam i patrzę zadziwieniem, jak oglądam jakieś filmiki, gdzie jedna osoba maluje drugą albo gdy widzę to na żywo, bo do makijażu mam dwie prawe ręce (jestem leworęczna więc...), umiem co najwyżej pomalować sobie usta pomadką.
profesjonalny makijaż miałam tylko raz, na studniówce i ciągle musiałam się pilnować i przypominać sobie, że go mam, żeby sobie nie trzeć oczu albo rozmazać co innego, bo szkoda było go zepsuć.
dla mnie malowanie oczu jest zbyt niewygodne, bo bez okularów nic nie widzę, a jeszcze jak zakryję lepsze oko to już w ogóle kaplica itd. kiedyś miałam podejście z eyelinerem w płynie to skończyło się na szlaczkach na obu powiekach, taka jestem niewprawiona :P

Makijaż - jak go dobrze zrobić

09 mar 2016 - 22:17:49

Na prawdę świetne rady! Tyle się tu idzie nauczyć serce

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

17 mar 2016 - 17:20:27

Ja stosuję podkład później puder ściemniający a poźniej jasny

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

23 mar 2016 - 12:31:06

na buzię daję podkład pod makijaż i potem fluid bb

Makijaż - jak go dobrze zrobić

08 kwi 2016 - 21:21:01

Ja sobie całkiem niedawno kupiłam paletę Infallible Sculpt i nauczyłam się konturować twarz i powiem szczerze, że efekty są super i buzia ma całkiem nowy wygląd. Do tego jest fajnie rozświetlona i wygląda naturalnie.
Zresztą ja bez makjażu nie potrafię funkcjonować.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

05 lip 2016 - 19:50:12

Czy istnieje naprawdę dobrze zrobiony makijaż samemu w domu. Chyba nie da się tak do konca. Czasem może uda sie trafić do wyspecjalizowanej kosmetyczki, która zrobi prawie idealny makijaż.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

24 sie 2016 - 15:01:23

Jeśli chodzi o robienie makijażu, w internecie znajdziecie wiele różnych instrukcji.

Zobaczcie np. te:

http://tipy.interia.pl/artykul_7693,jak-dobrze-zrobic-makijaz.html

http://tipy.interia.pl/artykul_8395,jak-zrobic-makijaz-twarzy-krok-po-kroku%C2%B7.html

Pozdrawiam


____________________________________
Trwała Depilacja laserowa Zabrze w Sarahline



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-29 15:36 przez martanowak5.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

29 wrz 2016 - 22:49:41

Ja nauczyłam się nakładać podkład specjalną gąbeczką, wtedy lepiej się trzyma i jest równomiernie nałożony. Do tego fajnie sprawdza się baza pod makijaż, teraz mam taką Make-up akademie rozświetlającą. A jeżeli chodzi o tusz do rzęs, to z reguły używam szczoteczki ze starego tuszu, żeby rozczesać rzęsy jak się trochę skleją

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

05 paź 2016 - 07:26:33

Szkolenie robisz w beauty lux - tam cię nauczą tego tematu i uwierz mi, że warto sobie coś takiego zrobić nawet pod potrzeby własne - po prostu efekty tego co robisz, będą bez porównania atrakcyjniejsze... Trzeba tylko właściwie o siebie zadbać.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

18 paź 2016 - 14:53:26

Przede wszystkim ważna jest baza pod podkład i puder który nam zmatowi cała twarz

Makijaż - jak go dobrze zrobić

10 lis 2016 - 16:00:21

Moim hitem ostatnio na trwałość mejkapu i przy okazji na dobre nawilżenie jest toni rożany chyba z evree nie wiem jak to się pisze ale bodajże w naturze i hebe można dostać, rewelka a kosztuje grosze i często jest na promce.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

02 gru 2016 - 11:03:23

a ja fixer z inglota używam taki w białej buteleczce, super jest

Makijaż - jak go dobrze zrobić

07 gru 2016 - 18:42:23

Witam, jezeli sa problemy z utrzymaniem makijazu ciekawa opcja bedzie utrwalacz makijazu.Nie jest drogi a bardzo skuteczny przynajmniej jak dla mnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Makijaż- okolice Wielunia