Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

podklad do cery naczynkowej

22 kwi 2011 - 15:58:17

Hej ;) moze ktoras z was ma podobny problem. otoz mam cere naczynkowa, jestem wiecznie czerwona i nie najlepiej sie z tym czuje ;p ogolnie mam ladna cere nigdy nie mialam tradziku mam bardzo gladka skore na twarzy tak ze moglabym wogole nie uzywac podkladu, ale... te naczynk,. musze je czyms maskowac ;/ uzywalam roznych metod i nawet pomagaly troche ale i tak kiedy jest bardzo cieplo lub zimno a czasem wogole bez powodu robie sie strasznie czerwona. moze polecicie jakies dobre kryjace podklady, bo na zlikwidowanie problemu starcilam juz nadzieje wiec trzeba to jak najlepiej maskowac
zadna nie ma podobnych doswiadczen ;P?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-22 16:11 przez magda1422.

podklad do cery naczynkowej

29 kwi 2011 - 09:11:41

teraz clinique wypuscilo specjalny podklad do naczynkowej z serii ani redness solution. probowalam na rece i na twarzy naprawde je rozjasnia, ale niestety jak jestes blada to nie dobierzesz odcienia : ( wszystko jakies ciemne.

podklad do cery naczynkowej

29 kwi 2011 - 09:19:35

A może jakiś krem? Chętnie bym się o takim dowiedziała, który pomaga;)

podklad do cery naczynkowej

29 kwi 2011 - 09:21:57

Polecam - podkład max factor lasting performance, naprawdę dobrze kryje wszelkie zaczerwienienia. Sama jestem posiadaczka cery naczynkowej i ten podkład jest bardzo dobry! Ale trzeba tez pamiętać o kremach do tejże cery....:>

podklad do cery naczynkowej

29 kwi 2011 - 09:23:25

Kup sobie krem Dermiki z witaminą PP (ma zielone wieczko). Kosztuje ponad 50 zł, ale jest bardzo wydajny i po miesiącu stosowania naprawdę poprawia stan skóry naczynkowej. Poza tym ja używam podkładu Sephora - ładne kryje rumień, a nie tworzy efektu maski.

podklad do cery naczynkowej

11 maj 2011 - 16:38:26

PODKLAD LRP TOLERIANE IDEALNIE KRYJE NIE TWORZAC MASKI

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 1/5

podklad do cery naczynkowej

11 maj 2011 - 16:40:45

Ja polecam podkład kryjący z firmy GOSH. Utrzymuje się na buźce calutki dzień, idealnie kryje :)
Cena ok.55 zł, ale ostatnio widziałam w drogerii Natura promocję, podkład kosztował 35 zeta ;D

podklad do cery naczynkowej

11 maj 2011 - 16:41:10

może zamknij naczynka? ja mam w planie taki zabieg (nos)

podklad do cery naczynkowej

11 maj 2011 - 16:45:51

skąd ja to znam..

używam Yves Rocher Natural Minerals (niebrudzący), najjaśniejszy odcień + biały puder
w miarę się sprawdza ; )

podklad do cery naczynkowej

15 maj 2011 - 20:41:57

Cytat
Pati61
może zamknij naczynka? ja mam w planie taki zabieg (nos)

wlasnie mam w planach taki zabieg ale narazie jakos funduszy brak, narazie zaczelam uzywac jakis kremow, wzielam sie porzadnie za nawilzenie cery i zaczelam myc twarz woda mineralna taka ze sklepu i ogolnie ladniejsza jest skora na twarzy ale co z tego jesli oczyszcze twarz naloze podklad i jest wszko ladnie pieknie nie ma rumiencow ale i tak kazdego dnia nadchodzi taki moment ze sie robie czerwona bez powodu :((
a tak przy okazji, mozecie moze powiedziec cos na temat różu dla cery naczynkowej, najchetniej w ogole bym go nie uzywala ale mam okraglo-kwadratowa twarz ogolnie raczej szeroka dlatego chce ja troche optycznie wyszczuplic a nie wiem jaki odcien wybrac i jak go nakladac zeby nie wygladac jak prosiaczek ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 20:53 przez magda1422.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki makijaż do zielonych oczu?