Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja twarz ! POMOCY !

22 kwi 2011 - 15:29:03

Dziewczyny doradzcie mi jaki ja mam podklad kupic :( ja juz nie wiem co mam robic, uzywalam Rimmel - match perfection , Lirene- matująco wygladzający a nawet kupilam za 4 dychy Loreal TRUE MATCH i po kazdym taki sam efekt :(

Powiem tak, przez pierwsze 2 godziny w miare ok sie trzymają, ale jak np wroce ze szkoly/ pracy czy gdzie tam jestem jestem przerazona, mam placki na twarzy, gdzie niegdzie widac ciemne, jasne miejsca, najbardziej jak robią sie takie suche miejscai to na nich jest ta ciemna czesc pdkladu, strasznie to wyglada.

Sądząc po tych miejscach moja cera jest chyba mieszna,a bo gdzie niegdzie są suche i tluste. Kupilam krem matujący NIvEA, uzywam przed kazdym malowaniem i co, dupa :(

Do tego całą moją wtarz pokrywają wągry, a gdzie niegdzie male krostki, wydaje mi sie ze te podklady jeszcze bardziej uwidoczniają mi te wągry, jakby jakos pozniej wiecej ich sie zrobilo;/ :(

Prosze polecice mi cos :(





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-22 15:36 przez olcia24689.

Moja twarz ! POMOCY !

23 kwi 2011 - 22:30:16

Ja mam podobnie :( Proszę o radę.

Moja twarz ! POMOCY !

23 kwi 2011 - 22:37:45

Ja polecam fluidy od chanel, drogie, ale super efekt i
warto dać te 200 zł, bo na te 3 już sporo wydałaś, a lepiej
kupić jeden, a naprawdę dobry ; )

Moja twarz ! POMOCY !

23 kwi 2011 - 22:39:49

dajcie sobie spokój- puder w jakiejkolwiek postaci zamyka pory, tym samy, blokując dostęp tlenu do skóry, przez co wasza cera wygląda jeszcze gorzej

niezweryfikowana
Posty: 249
Ostrzeżenia: 1/5

Moja twarz ! POMOCY !

23 kwi 2011 - 22:42:03

Cytat
bumbleble
dajcie sobie spokój- puder w jakiejkolwiek postaci zamyka pory, tym samy, blokując dostęp tlenu do skóry, przez co wasza cera wygląda jeszcze gorzej

dokładnie ! ;d

Moja twarz ! POMOCY !

23 kwi 2011 - 22:45:31

Mam taki sam problem :) A raczej miałam. Trzeba przyznać, że cera mieszana jest trudna do pielęgnacji. Ja stosuję taki układ:
raz na tydzień - peeling i maseczka z zielonej glinki
codziennie - żel do mycia twarzy (Garnier winogronowy), krem - żel na dzień/noc (Avon care), podkład matujący Manhattan Powder Matt (na zimę) lub podkład rozświetlający Avon (na lato), sypki puder
Mi pomaga :)

Moja twarz ! POMOCY !

23 kwi 2011 - 22:45:37

lepiej iść do dermatologa

Moja twarz ! POMOCY !

23 kwi 2011 - 22:48:25

Mam podobnie po powrocie ze szkoły moja twarz wygląda koszmarnie. Tu tłusta, tu sucha, tu plamy, tu jeszcze coś.. ehh. Dlatego ja tego pilnuję i gdy już jest źle myję twarz i nakładam od nowa podkład. No ale ja daję tylko 1 naturalną warstwę podkładu dla wygładzenia także nie ma problemu aby zmyć i nałożyć znów w 2 minuty:) Cóż idź może do dermatologa. To chyba jedyne wyjście, które Ci w czymś pomoże.

Moja twarz ! POMOCY !

23 kwi 2011 - 22:49:44

ten z lireny uzywalam ale przestalam od kad cera zmienila mi sie na mieszana kosmetyczka mi go odradzila
z loreala juz uzywalam sa dobre ładnie kryja ale ogolnie nie dobralam chyba dobrego koloru fakt maja duzy wybor kolorow ale te probki z ktorych mozna tylko w drogeri skorzystac to kiepska jednak sprawa i ciezko trafic
z rimela uzywam teraz nr 200 soft beige kolor ladnie sie dopasowuje wg mnie tez ladnie kryje i nie robi mi sie z nim tak ja piszesz wiec ciezko mi doradzic

ja z kolei mam zawsze taki problem ze wszystkie podklady zbieraja mi sie w zmarszczkach mimicznych na czole takie pregi mi sie robia niewiem co mam z tym zrobic ;/ wyglada to malo ciekawie ;/ uzywam kremow nawilzajacych na noc ale to malo daje

ale na kremy przeciwzmarszczkowe jeszcze chyba za wczesnie

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

Moja twarz ! POMOCY !

23 kwi 2011 - 22:50:23

ja bym bardziej sie skupila nad poprawa stanu twarzy, mam tak samo, odpowiednie kremy zdzialaja cuda

zweryfikowana
Posty: 880
Ostrzeżenia: 1/5

Moja twarz ! POMOCY !

23 kwi 2011 - 22:56:39

Hmm. Ja może problemu z cerą nie mam, ale ciężko było mi dobrać odpowiedni puder, chodziło mi o taki, który będzie mi się trzymał ładnie cały dzień.
Twój problem może nie leżeć tylko w doborze pudru, ale również toniku do twarzy i kremu - dobierz takie, żeby oczyszczały Ci odpowiednio twarz i nawilżały.
Ja osobiście przed malowaniem używam kremu nawilżającego, jak się ładnie wchłonie nakładam podkład i puder prasowany. Nie mam ani efektu maski, w sumie nawet nie widać, że mam puder a utrzymuje się długo :) używam kosmetyków z avonu , mi akurat podpasowały (kremy, toniki - avon solutions; podkład "idealnie trwały podkład" -kolor nude i puder sypki kolo light) ceny są różne, raz taniej raz drożej ale jestem bardzo zadowolona.
Być może pomógłby Ci również jakiś dobry korektor :)

Moja twarz ! POMOCY !

24 kwi 2011 - 09:11:07

tez mialm podobnie uzywam revlona soft flex d skóry suchej jest super;)

Moja twarz ! POMOCY !

24 kwi 2011 - 09:17:12

Cytat
scherry
Cytat
bumbleble
dajcie sobie spokój- puder w jakiejkolwiek postaci zamyka pory, tym samy, blokując dostęp tlenu do skóry, przez co wasza cera wygląda jeszcze gorzej

dokładnie ! ;d
Zgadzam się z dziewczynami, a na wągry to polecam tonik Clean&Clear 'oczyszczający tonik przeciw wągrom' na prawdę działa, tylko trzeba stosować regularnie ;)

Moja twarz ! POMOCY !

24 kwi 2011 - 09:26:08

POLECAM wizytę u dermatologa :)

Moja twarz ! POMOCY !

24 kwi 2011 - 09:33:25

idź do dermatologa zamiast eksperymentowac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podklad do cery naczynkowej