Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki anty na trądzik

24 paź 2011 - 10:51:28

Cytat
emka_007
Tabletki antykoncepcyjne poprawiają wygląd cery kiedy ja je brałam miałam cere jak pupcia niemowlecia na prawdę ale kiedy odstawiłam po półtora roku to miałam taki wysyp pryszczy że glowa mała na plceach na twarzy wszedzie i czytałam w internecie że to normalne że tak się dzieje po odstawieniu. Więc nie wiem czy jest sens bo tabletek nie mozna brac non stop przez kilka lat trzeba robić przerwy..

Miałam to samo. Rok brałam tabletki. Cera się bardzo poprawiła. Byłam bardzo szczęśliwa. Tylko, że od tabletek zaczęły szwankowac inne rzeczy. Odstawiłam i trądzik powrócił z podwojoną siłą i to w miejscach gdzie wcześniej wcale go nie było- na plecach:(

tabletki anty na trądzik

24 paź 2011 - 10:56:40

Cytat
donia999
Cytat
arko52
Mnie Diane 35 pomogły i to bardzo,moja dermatolg rozkładała ręce po długim leczeniu aż w końcu wysłała mnie do ginekologa od tego czasu mineło 9 lat i mam spokój z trądzikiem,oczywiście miałam przerwy w stosowaniu tabletek :)urodziłam w tym czasie dwoje dzieci:)

zgadzam się , ja diane 35 biore juz ponad 10lat oczywiście z przerwami i zero pryszczy, kiedys nawet mój kolega brał te tabletki bo mial okropny trądzik-stad sie dowiedziałam o takich tabletkach
a tak mam 2 w 1-tabletki na tradzik i antykoncepcyjne za niewielka cenę, nie musze stosowac jakis kremów czy żeli do mycia twarzy, wypróbowywac nowości na pozbycie sie tradądziku
Ja też brałam ok 9 lat.kiedy udałam się po kolejną receptę, trafiłam na innego lekarza, który się przeraził ile czsu je brałam.Powiedział,że Diane 35 bierze się 3 miesiące, następnie można kurację przedłużyć do pół roku.Przy braniu tabletek należy robić przerwy.Tak, rzeczywiście podczas przyjmowania Diane skórę miałam "czystą" jednak kiedy ją odstawiłam zaczął się problem.Udałam się więc do dermatologa, przeszłam kurację pół roczną antybiotykową.Nie chcę jednak wracać ani do jednego ani drugiego, bo odbija się to na zdrowiu.Antybiotyk odbił się na mojej wątrobie.I tak w kółko.Problem nie zniknął, ale jest oswojony, radzą sobie kosmetykami i zabiegami, już nie zanieczyszczam watroby.

tabletki anty na trądzik

24 paź 2011 - 11:21:49

Jeśli chcesz wyleczyć trądzik, moja rada - nie bierz hormonów. Owszem cera się poprawi, nawet bardzo, ale jak zechcesz je odstawić będzie horror. Brałam tabsy przez 2 lata, cera śliczna. Wcześniej wystarczył mi antybiotyk raz na pół roku i buzię miałam spoko. Teraz od ponad 2 lat się męczę z trądzikiem po odstawieniu. Nawet antybiotyki doustne mi nie pomagają :/ Ale znalazłam sposób bez faszerowania się od wewnątrz. Myję buzię albo mydełkiem z nano srebrem albo żelem z La Roch Posay. Rano Effeclar K, na wieczór Acnederm. Czasem jak nie wychodzę z domu smaruję jakimś mocno nawilżającym kremikiem. 2 razy w tygodniu peeling, miałam też 3 zabiegi mikrodermabrazji. Powiem Ci tylko tyle, nie bierz cynku w tabletkach - ja do tej pory borykam się z bliznami i przebarwieniami po krostach po nim...Miałam codziennie nowy wulkan...Ja na Twoim miejscu wolałabym zmienić dietę, kosmetyki zamiast męczyć się z tabletkami.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

tabletki anty na trądzik

29 paź 2011 - 08:38:37

moim zdaniem jeżeli wszystkie inne środki dermatologiczne zawiodą to warto sięgnąć po antykoncepcję bo naprawdę cera wygląda znacznie lepiej :)

tabletki anty na trądzik

29 paź 2011 - 08:45:33

hej. tez miałam problemy z trądzikiem. i Gin przepisał mi Diane35 wzięłam z 5 opakowań i po 3 było już coś widać. później trądzik zupełnie zginał. teraz nie biorę żadnych tabletek anty tzn jakieś pół roku i nie mam nadal trądziku. czasem coś tam wyskoczy ale jestem baardzo zadowolona:)

tabletki anty na trądzik

29 paź 2011 - 09:04:52

Proponuję, żebyś poszła do porządnego dermatologa. Ja też przez wiele lat walczyłam z trądzikiem i było coraz gorzej. Poszłam prywatnie do bardzo dobrego dermatologa. Przepisał mi tabletki, bardzo drogie, ale niezwykle skuteczne. Brałam je pół roku. Teraz mam gładziutką cerę, zero zaskórniaków i żadnych wągrów.

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki anty na trądzik

30 paź 2011 - 09:09:54

Słuchaj kochana:) Jeżeli trądzik nie jest aż taki straszny , i da się jakoś inaczej go wyleczyć niż anty to nie bież ich a przedewszytkim diany bo bedziesz sie kochana niszczyc od srodka uwiez mi , dużo na ten temat wiem .. sama sie zdecydowałm na branie anty miałam dosc mocny tradzik , nie miałam juz siły na te masci itp a przy okazji zalezało mi na antykoncepcji, noi poszłam do ginekologa, powedziałam jaka jest sprawa ze oprocz antykoncepcji zalezay mi na zgłagodzeniu tradziku, powiedział ze midiana bedzie wporzadku bo ta rowniez takie dzialanie , po miesiącu moja twarz to była masakra tak mnie wysypało nie chciało mi sie zyc.. poszłam do gin po zmiane tabletek zaproponowałm syndi 35 bo moja przyjaciółka brała to na trądzik , powiedział ze ten wysyp to może być normalna reakcja przu pierwszym opakowaniu , jednak ja nalegałam na syndi i wypisał mi na 3 miesiace potem mam wrocic do midiany , faktycznie jest lepiej jak narazie.. teraz podleczam slady po krostach , tylko dodam ze teraz u mnie jest masakra bo zle sie czuje , zebrała mi sie woda w organizmie ( te tabletki syndi 35 mają tyle samo hormonów co diana czyli najwiecej jak to mozliwe;/ zabpojcza dawka , natomiast ta midiana ma dosc małą dawke, czułam sie po nich dobrze normlanie nic nie przytyłam , zadnego wahania nastrojów itp) boje sie odstawienia tej syndi na midiane .. ze bedzie straszny powrot pryszczy .. dl;atego teraz troche zaluje ze zamiast isc prywatnie do dobrego dermatologa to zdecydowałm sie na anty

tabletki anty na trądzik

30 paź 2011 - 09:12:34

biorę syndi35, efekt rewelacyjny po 3-4 miesiącach.

tabletki anty na trądzik

30 paź 2011 - 09:14:46

jasne, ze pomaga ;) mi Diane35 pomogly ;) a Sylvie20 raczej ci nie pomoga, moj ginekolog mi je przepisal, jak juz nie mialam tradziku ;)
na to potrzeba czasu, nic nie pomoze ci w miesiac ;) te Diane35 powinnas brac minimum 3 miesiace, czemu taka zmiana dziwna?

Cytat
lidzia3
Słuchaj kochana:) Jeżeli trądzik nie jest aż taki straszny , i da się jakoś inaczej go wyleczyć niż anty to nie bież ich a przedewszytkim diany bo bedziesz sie kochana niszczyc od srodka uwiez mi , dużo na ten temat wiem .. sama sie zdecydowałm na branie anty miałam dosc mocny tradzik , nie miałam juz siły na te masci itp a przy okazji zalezało mi na antykoncepcji, noi poszłam do ginekologa, powedziałam jaka jest sprawa ze oprocz antykoncepcji zalezay mi na zgłagodzeniu tradziku, powiedział ze midiana bedzie wporzadku bo ta rowniez takie dzialanie , po miesiącu moja twarz to była masakra tak mnie wysypało nie chciało mi sie zyc.. poszłam do gin po zmiane tabletek zaproponowałm syndi 35 bo moja przyjaciółka brała to na trądzik , powiedział ze ten wysyp to może być normalna reakcja przu pierwszym opakowaniu , jednak ja nalegałam na syndi i wypisał mi na 3 miesiace potem mam wrocic do midiany , faktycznie jest lepiej jak narazie.. teraz podleczam slady po krostach , tylko dodam ze teraz u mnie jest masakra bo zle sie czuje , zebrała mi sie woda w organizmie ( te tabletki syndi 35 mają tyle samo hormonów co diana czyli najwiecej jak to mozliwe;/ zabpojcza dawka , natomiast ta midiana ma dosc małą dawke, czułam sie po nich dobrze normlanie nic nie przytyłam , zadnego wahania nastrojów itp) boje sie odstawienia tej syndi na midiane .. ze bedzie straszny powrot pryszczy .. dl;atego teraz troche zaluje ze zamiast isc prywatnie do dobrego dermatologa to zdecydowałm sie na anty
tak, bo Diane35 to sredniowieczne tabeletki - jak to mowi moj lekarz. ale pomagaja ! jak komus chodzi tylko o tradzik, to warto. ja bralam tyle lat.. i jakos nie mialam zadnych skutkow ubocznych ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-30 09:17 przez cookies11.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 5/5

tabletki anty na trądzik

25 maj 2012 - 15:52:27

Na stronie http://tabletkinatradzik.com/ są informacje o trądziku i o pozbyciu się go.
Na stronie http://www.naturala.pl/tag/435/tabletki_na_tradzik jest jeszcze troske o tym napisane



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 16:17 przez wielkizbyszek.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki anty na trądzik

01 lut 2014 - 19:45:30

hej dziewczyny, a słyszała któraś o takim żelu Hydroviton, znalazłam je na acnegone.pl i zastanawiam się czy nie kupić, puki co znalazłam same dobre opinie na temat tego kosmetyku, ale chciałam jeszcze zapytać was :)

tabletki anty na trądzik

21 lut 2014 - 15:38:19

Nie wiedziałam ze ten wątek się rozkrecił, teraz wiem juz ze tabletki antykoncepcyjne na tradzik w moim przypadku sie nie sprawdzily, nie zaszkodzily cerze ale tez nie pomogly. odstawiłam je po pol roku bo za duzo mialam po nich skutkow ubocznych. Moge polecic na tradzik Krem triacneal z firmy avene, musialam poczekac na efekty ale warto bylo, zostały mi jeszcze niewielkie przebarwienia ale to juz mniejszy problem.

tabletki anty na trądzik

21 lut 2014 - 15:46:59

Ładnie się wkopałaś fakt tabletki mają w sobie hormony które hamują jajeczkowanie ale poczekaj jak będziesz je musiała odłożyć bo np wątroba zacznie Ci wysiadać... dostaniesz 100 razy gorszego wysypu i każdy Ci to powie. Szczerze? poczytaj sobie składy swoich kosmetyków głównie te które zawierają parabeny, talk, rożnego rodzaju silikony blokują oddychanie skórne i niestety wtedy pojawia się trądzik. Moja siostra wyleczyła się z niego (a miała straszny całe policzki aż do żuchwy, czoło) najprostszym sposobem... przez jakiś czas odłożyła wszystkie podkłady, kremy maści czy to znanych drogich firm czy tez te przepisane przez dermatologa i w przeciągu 2 miesięcy znacznie poprawiła jej się cera teraz czyta każde opakowanie podkładu itp. wiem że ciężko wyjść gdzieś bez całkowitego makijażu ale coś za coś. AA i podobno jest jakiś podkład leczący w aptece tylko kosztuje aż 80 zł.

tabletki anty na trądzik

21 lut 2014 - 15:53:25

Wątek został juz dawno założony i tak samo od dawna nie biore tabletek anty. Przez tyle czasu zdarzylam sie nauczyc jak sie obchodzic ze swoja cera i mam nadzieje ze tradzik juz mi nigdy nie wroci bo w tym momencie jestem zadowolona ze swojej cery w porownaniu z tym co bylo to niebo a ziemia.

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki anty na trądzik

21 lut 2014 - 15:55:10

CYPREST lub zwany CYPRESTEM polecam ale zauwazylam przyrost wagi niestety cos za cos

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Masa PERŁOWA POLICZKI ???