Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 12:00:06

Tabletki antykoncepcyjne poprawiają wygląd cery kiedy ja je brałam miałam cere jak pupcia niemowlecia na prawdę ale kiedy odstawiłam po półtora roku to miałam taki wysyp pryszczy że glowa mała na plceach na twarzy wszedzie i czytałam w internecie że to normalne że tak się dzieje po odstawieniu. Więc nie wiem czy jest sens bo tabletek nie mozna brac non stop przez kilka lat trzeba robić przerwy..

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 12:06:40

nie trzeba robić przerw aż na kilka lat. poza tym przerwe nalezy zrobić, gdy miesiączki zanikają lub robią się skąpę lub występuja inne skutki uboczne. Tabletki antykoncepcyjne to nic innego, jak hormony, wiec są stosowane NIE TYLKO w celu zapobiegania ciąży, ale również na inne przypadłości, związane z gospodarką i zaburzeniami hormonalnymi - brak miesiączek, trądzik, bolesne miesiączki

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 17:20:21

Cytat
karolcia6921
tabletki anty na tradzik sa zajeb**** dosc szybko dzisialaja mysle ze po 2-3 miesiacach czyli po wzieciu 2-3 opakowan.biust rosnie ;p ale ja odradzam tabletek juz lepiej sie czyms non stop smarowac ;))
Jeśli biust rośnie od zażywania tabletek antykoncepcyjnych to należy je zmienić na inne. ;]

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 17:27:00

Cytat
arko52
Mnie Diane 35 pomogły i to bardzo,moja dermatolg rozkładała ręce po długim leczeniu aż w końcu wysłała mnie do ginekologa od tego czasu mineło 9 lat i mam spokój z trądzikiem,oczywiście miałam przerwy w stosowaniu tabletek :)urodziłam w tym czasie dwoje dzieci:)

zgadzam się , ja diane 35 biore juz ponad 10lat oczywiście z przerwami i zero pryszczy, kiedys nawet mój kolega brał te tabletki bo mial okropny trądzik-stad sie dowiedziałam o takich tabletkach
a tak mam 2 w 1-tabletki na tradzik i antykoncepcyjne za niewielka cenę, nie musze stosowac jakis kremów czy żeli do mycia twarzy, wypróbowywac nowości na pozbycie sie tradądziku

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 17:27:13

Cytat
arko52
Mnie Diane 35 pomogły i to bardzo,moja dermatolg rozkładała ręce po długim leczeniu aż w końcu wysłała mnie do ginekologa od tego czasu mineło 9 lat i mam spokój z trądzikiem,oczywiście miałam przerwy w stosowaniu tabletek :)urodziłam w tym czasie dwoje dzieci:)

zgadzam się , ja diane 35 biore juz ponad 10lat oczywiście z przerwami i zero pryszczy, kiedys nawet mój kolega brał te tabletki bo mial okropny trądzik-stad sie dowiedziałam o takich tabletkach
a tak mam 2 w 1-tabletki na tradzik i antykoncepcyjne za niewielka cenę, nie musze stosowac jakis kremów czy żeli do mycia twarzy, wypróbowywac nowości na pozbycie sie trądziku

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 17:27:50

Cytat
arko52
Mnie Diane 35 pomogły i to bardzo,moja dermatolg rozkładała ręce po długim leczeniu aż w końcu wysłała mnie do ginekologa od tego czasu mineło 9 lat i mam spokój z trądzikiem,oczywiście miałam przerwy w stosowaniu tabletek :)urodziłam w tym czasie dwoje dzieci:)

zgadzam się , ja diane 35 biore juz ponad 10lat oczywiście z przerwami i zero pryszczy, kiedys nawet mój kolega brał te tabletki bo mial okropny trądzik-stad sie dowiedziałam o takich tabletkach
a tak mam 2 w 1-tabletki na tradzik i antykoncepcyjne za niewielka cenę, nie musze stosowac jakis kremów czy żeli do mycia twarzy, wypróbowywac nowości na pozbycie sie trądziku
efekty bylo widac szybko-chyba po jakims miesiącu odkąd zaczęłam brać

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 17:40:07

Kolejna głupota. Jeśli chcesz mieć nowotwór na własne życzenie, przedwczesny uporczywy cellulit i rozwalać gospodarkę organizmu hormonami, żeby miesiącami jej nie móc doprowadzić do normalności to jak najbardziej polecam.

Ludzie - piszecie takie bzdury o tabletkach niewiele o nich wiedząc. Żeby nie to, że mam wadę wrodzoną i musiałam się poddać terapi hormonalnej - nigdy w życiu bym tego nie zrobiła.

W Polsce leki się łyka jak cukierki :/

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

tabletki anty na trądzik

22 paź 2011 - 08:32:32

Midiana przepisywana jest na trądzik.

tabletki anty na trądzik

22 paź 2011 - 14:20:19

Ogólnie hormony przepisywane sa na trądzik ;] Nieważne czy jest to Midiana, czy coś innego - zależy co komu podpasuje. Ja akurat zaliczam się do zadowolonej grupy Midianowej. A ma ktoś może doświadczenia co się dzieje po odstawieniu hormonów? Pewne jest, że problemy skórne, które zostały zniwelowane przez tabletki, powrócą?

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

tabletki anty na trądzik

23 paź 2011 - 08:49:32

luucyyy to indywidualna sprawa, choć ja znam przypadki, które po odstawieniu tabsów z powrotem dostały problemów z cerą :(

tabletki anty na trądzik

24 paź 2011 - 10:24:36

Ja jestem takim przypadkiem :) kiedy brałam tabletki miałam super cerę, później je odstawiłam na parę miesięcy i wszystko wróciło... tzn nie aż w takim stopniu jak wcześniej ale jednak.. teraz jak biorę midiane znowu mam spokój

tabletki anty na trądzik

24 paź 2011 - 10:41:33

Cytat
matylda_jasmin
na trądzik nie stosuje się tabletek antykoncepcyjnych, choć faktycznie niektórym cera się poprawia po ich stosowaniu
trądzik związany jest z gospodarką hormonalna organizmu
a tabletki antykoncepcyjne to własnie hormonalne dlatego często sie je stosuje. jednak nie zawsze pomagają bo każdy kto ma trądzik ma w inny sposób zaburzony system hormonalny

tabletki anty na trądzik

24 paź 2011 - 10:45:20

ja brałam tabletki anty "yaz" przez dwa miesiące...
oczywiscie ze wzgledu na tradzik. pomogło, ale niestety włosy zaczęły mi bardziej wypadac wiec i z tabletkami sie pożegnałam.
a tradzik niestety powrócil;( ;( ;( trzeba znowu udac sie do dermatologa...

tabletki anty na trądzik

24 paź 2011 - 10:46:29

KOCHANA NIC CI NIE POMOZE TYLKO 8 MIESIECZNA KURACJA 'AKNENOROMIN' TABLETKI DOSC DROGIE BO 140 ZŁ /30 TABLETEK.... PRZECZYTAJ SOBIE NA INTERNECIE:) JA JESTEM PO KURACJI I MAM ZERO TRADZIKU A LECZYLAM SIE DOBRE 4LATA;) wreszcie trafilam na super dermatolog;)
oczywiscie nie mozna sie opalac w tym czasie ani zajsc w ciaze wiec antykoncepcja podwojna musi byc;/ ja mam wkładke i moj mąz jeszcze zakladał w tym czasie prezerwatywe bo jezeli zaszlabys w ciaze lykajacte tabletki dziecko mogloby sie urodzic z wadami genetycznymi ... poczytaj na necie dziala naprawde:) kuracja moza trwac od 4 - 10 miesiecy ja mialam 8 ;)
aknenormin to nie sa tabletki typu ze jak odstawisz wszystko poworci NIE! one likwidują czynnik odpowiadajacy na łojotok skóry ...
owszem w trakcie kuracji skora jest wysuszona od ust po oczy wiec trzeba stosowac pomadki i krople do oczu i nosa ... :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-24 10:48 przez dxc23.

tabletki anty na trądzik

24 paź 2011 - 10:51:06

tabletkami nie wyleczysz trądziku, może tylko zaleczysz, idz do dobrego dermatologa, i w trądziku jest bardzo ważne żeby nawilżać twarz, tylko jakimiś dobrymi dermatologicznymi kosmetykami a nie takimi z drogerii, ja w tej chwili używam tylko kremu regenerującego i nawilżającego zinalfat, i trądzik coraz mniejszy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krem matujący