Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

tabernakula sklep

8 minut temu

zakupy internetowe

33 minut temu

Budowa domu

37 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki anty na trądzik

09 mar 2011 - 07:32:45

Cytat
camila87
Ja kiedys poszlam do ginekologa specjalnie po to aby cera mi sie poprawila i powiedzialam mu o tym otwarcie, diane sa przepisywane na tradzik. Ja osobiscie tradziku jako takiego nigdy nie mialam ale jak juz mi cos wyskoczylo to walczylam z tym dlugo jedno znikalo drugie wyskakiwalo i tak przez dluzszy czas. Mi diane pomoglo wyjatkowo szybko juz po miesiacu mialam lepsza skore, ale tak jak wspomnialam nie mialam wielkiego problemu. Dermatolodzy bardzo czesto lecza bezsensu i nigdy nie wczytuja sie glebiej w problem. Jestem kosmetyczka i bardzo czesto przychodza do mnie osoby z problemem tradziku nawet starsze, zazwyczaj mowie im najpierw zeby poszly zbadac hormony zamiast wydawac na zabiegi, prawie nigdy sie nie myle bo krosty przy problemach hormonalnych specyficznie wyskakuja i jesli to hormony to zaden zabieg nie wyleczy w 100% problemu, jedynie moze pomoc na chwile. Jesli chcesz dowiedziec sie wiecej napisz do mnie to powiem co najlepiej zrobic.. Jeszcze nieraz w ekstremalnych warunkach deramtolodzy przepisuja roacutan. A i jeszcze jedno jakbys zdecydowala sie na badanie o niestety trzeba zrezygnowac z tabletek. Pozdrawiam :)
a nie tyje się po tych tabletkach ?

tabletki anty na trądzik

09 mar 2011 - 07:45:11

brałam kiedyś Regulon - cera mi sie bardzo poprawiła, ale po odstawieniu zaczął się horror :(((

tabletki anty na trądzik

09 mar 2011 - 07:48:17

ja bralam... efekty powoli zaczely sie pojawiac po 2 lub 3 opakowaniu.. bralam cindy i potem regulon
ale przez nie przytylam

tabletki anty na trądzik

20 mar 2011 - 12:45:17

pewnie że się bierze tabletki anty na trądzik, bo niektóre dziewczyny mają trądzik hormonalny.

Osobiście Ci nie doradzę bo nie biorę, ale jakoś nie wydaje mi się żeby skóra się oczyszczała w ten sposób...

tabletki anty na trądzik

20 mar 2011 - 16:26:22

hm.. próbowała przerzucić sie na kosmetyki naturalne . czyli szare mydło , ściereczki RAYPATH , kremu babino ?
czasem najprostsze rzeczy sa najskuteczniejsze.
aa i masc cynkowa, z witamina A, ichtiolowa. zielona herbata , maseczka drożdżowa ;p

tabletki anty na trądzik

20 mar 2011 - 16:30:38

próbowałam juz wszystkiego z tego ,oprocz ściereczki RAYPATH, od zewnatrz mi nic nie pomoże, a jesli pomoze to po czasie wroc:(.

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 11:29:10

Tabletki antykoncepcyjne nie są tabletkami na trądzik [jak sama nazwa wskazuje], więc nie łyka się ich jak cukierki na co tylko się chce. Masz problem z trądzikiem to idziesz do kosmetyczki lub dermatologa.

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 11:29:30

koleżanka brała, miało pomóc, dużo kosztowało...... i nie pomogło. dalej ma krostki na plecach....

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 11:32:05

mi pomogły troche. zmniejszyły sie te ropne ale dopiero teraz kiedy szkoła sie skonczyła i mam koniec stresów to mam ładną buzie. ale słyszałam też że orgazmy dużo robią. rozluźniają i dzieki temu toksyny sie uwalniaja z organizmu

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 11:32:11

Ja brałam w celach antykoncepcyjnych. faktycznie cera po kilku tyg stosowania poprawiła sie. Tabletki brałam prawie 2 lata i po odstawieniu ich cerę mam w dwa razy gorszym stanie wiec nie wiem czy jest sens brać zeby nie miedz trądziku skoro po odstawieniu wszystko najprawdopodobniej wróci i może być gorzej w dodatku ;/ poza tym tabletki anty nie działają tylko na cerę, ale na cały organizm, naprawdę warto to przemyśleć

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 11:32:30

ja brałam syndi 35,i to głównie na cere,plusem była antykoncepcja. Po ok 3m-cach buzię miałam super! No ani jednej krostki nie miałam,nie przetłuszczała mi się juz tak skóra. REWELACJA! I okres miałam jak w zegarku;p Zastanawiam się czy nie zacząć znów brać jak moje kochanie wróci zza granicy

Cytat
dknika
Cytat
camila87
Ja kiedys poszlam do ginekologa specjalnie po to aby cera mi sie poprawila i powiedzialam mu o tym otwarcie, diane sa przepisywane na tradzik. Ja osobiscie tradziku jako takiego nigdy nie mialam ale jak juz mi cos wyskoczylo to walczylam z tym dlugo jedno znikalo drugie wyskakiwalo i tak przez dluzszy czas. Mi diane pomoglo wyjatkowo szybko juz po miesiacu mialam lepsza skore, ale tak jak wspomnialam nie mialam wielkiego problemu. Dermatolodzy bardzo czesto lecza bezsensu i nigdy nie wczytuja sie glebiej w problem. Jestem kosmetyczka i bardzo czesto przychodza do mnie osoby z problemem tradziku nawet starsze, zazwyczaj mowie im najpierw zeby poszly zbadac hormony zamiast wydawac na zabiegi, prawie nigdy sie nie myle bo krosty przy problemach hormonalnych specyficznie wyskakuja i jesli to hormony to zaden zabieg nie wyleczy w 100% problemu, jedynie moze pomoc na chwile. Jesli chcesz dowiedziec sie wiecej napisz do mnie to powiem co najlepiej zrobic.. Jeszcze nieraz w ekstremalnych warunkach deramtolodzy przepisuja roacutan. A i jeszcze jedno jakbys zdecydowala sie na badanie o niestety trzeba zrezygnowac z tabletek. Pozdrawiam :)
a nie tyje się po tych tabletkach ?


Ja nie przytyłam,chociaż biust miałam pełniejszy serce (coś pięknego,mówię wam;p )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-07 11:33 przez gosiaa30.

zweryfikowana
Posty: 249
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 11:43:06

ja biore Cyprest czyli nowsza wersja Diane35,biore je jako antykocepcyjne i nie mam problemów z cerą,ale w ulotce pisze że są one na różne rodzaje trądzików itd on jest tani bo ok 7zł kosztuje opakowanie. Ale na pewno mają takie działanie,mimo że nigdy nie miałam problemu z cerą to przed okresem mi wychodził syfy a teraz po prostu nic:)

zweryfikowana
Posty: 881
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 11:45:07

tabletki anty na tradzik sa zajeb**** dosc szybko dzisialaja mysle ze po 2-3 miesiacach czyli po wzieciu 2-3 opakowan.biust rosnie ;p ale ja odradzam tabletek juz lepiej sie czyms non stop smarowac ;))

tabletki anty na trądzik

07 cze 2011 - 11:57:01

ja brałam sylve20 i przy stosowaniu było wszystko ok. trądziku brak. lecz po dostawieniu wysypało mnie i to wszędzie twarz, dekolt ,plecy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co jest?!