Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

54 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki anty na trądzik

07 mar 2011 - 12:02:36

Witam. Chciałabym się dowiedziec czy któraś z Was stosowała tabletki antykoncepcyjne na trądzik?? Jeśli tak to po jakim czasie było widać efekty?

Probowałam juz wielu rzeczy, byłam długi czas pod kontrolą dermatologa, stosowałam przez 3 miesiace antybiotyki, różne maści,płyny itp. Tradzik zniknął, strasznie sie cieszyłam,ale po paru miesiacach niestety wszystko wróciło...zdecydowałam się pojść do ginekologa która powiedziała żebym wzieła tylko jedno opakowanie Diane35 że tym sobie podlecze cere i że potem mi zapisze słabsze. posłuchałam jej, wzielam to jedno opakowanie diane i potem przepisała mi Sylvie20(wzielam jedno opakowanie) teraz mam przerwe i zaczne brac drugie opakowanie, matwi mnie to ze nie widać efektów, chyba jest gorzej niz wczesniej. nie wiem, moze to skutek oczyszczania cery?nie mam strasznie duzego tradziku, ale mały tez nie jest. mam nadzieje że potrzeba na to czasu i że juz niedługo będą efekty, bo to straszna udręka:(

dziękuje za odpowiedzi



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-09 16:44 przez monia1667.

tabletki anty na trądzik

07 mar 2011 - 12:04:35

Nie słyszałam o tabletkach antykoncepcyjnych na trądzik.One służą do czegoś innego,ale jednocześnie u niektórych dziewczyn mogą pomóc;)

tabletki anty na trądzik

07 mar 2011 - 15:34:50

nikt mi nie pomoze?

tabletki anty na trądzik

07 mar 2011 - 15:36:24

na trądzik nie stosuje się tabletek antykoncepcyjnych, choć faktycznie niektórym cera się poprawia po ich stosowaniu
trądzik związany jest z gospodarką hormonalna organizmu

tabletki anty na trądzik

07 mar 2011 - 15:38:36

ja bralam tablety jako antykoncepcje a jako ze mialam problemy z tradzikiem to mi przpeisal diane i mi pomoglo. nie pameitam jak szybko. ale potem zaczelam uzywac juz porzadnych anty.i na chwile mi wrocily problem ale w ciagu dwoch miesiecy sie uregulowalo ;)

zweryfikowana
Posty: 880
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki anty na trądzik

07 mar 2011 - 15:39:06

Idź do ginekologa może coś uzgodnicie.
Na trądzik są zwykle inne tabletki, aczkolwiek mojej koleżance twarz się po nich "poprawiła".

tabletki anty na trądzik

07 mar 2011 - 15:42:01

Cytat
kalinka672
Nie słyszałam o tabletkach antykoncepcyjnych na trądzik.One służą do czegoś innego,ale jednocześnie u niektórych dziewczyn mogą pomóc;)


dokładnie, to jest jakby "skutek uboczny" tabletek, nie bierz ich specjalnie na to, aby pozbyć się trądziku....

tabletki anty na trądzik

07 mar 2011 - 15:42:54

moja kolezanka miala straszne problemy z tradzikiem. poszla do lekarza i przepisał jej tabletki antykoncepcyjne (choc nie musi ich uzywac w celu zapobiegawczym ciazy). diametralnie zmienilo jej cere. jak ją zobaczylam na wakacjach to nie moglam jej poznac. Niesamowite efekty. Mowila ze po 3, 4 miesiacach juz byly zauwazalne efekty.

tabletki anty na trądzik

07 mar 2011 - 15:44:24

Cytat
matylda_jasmin
na trądzik nie stosuje się tabletek antykoncepcyjnych, choć faktycznie niektórym cera się poprawia po ich stosowaniu
trądzik związany jest z gospodarką hormonalna organizmu


jak najbardziej się stosuje ;) ja tabletki dostawałam od dermatologa.
nie pamiętam po jakim czasie efekty się pojawiły, ale nie wyobrażam sobie wrócić do poprzedniego wyglądu...
oczywiście tabletki pomogą na trądzik tylko wtedy jeśli ma on podłoże hormonalne.

zweryfikowana
Posty: 307
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki anty na trądzik

08 mar 2011 - 21:03:55

Ja kiedys poszlam do ginekologa specjalnie po to aby cera mi sie poprawila i powiedzialam mu o tym otwarcie, diane sa przepisywane na tradzik. Ja osobiscie tradziku jako takiego nigdy nie mialam ale jak juz mi cos wyskoczylo to walczylam z tym dlugo jedno znikalo drugie wyskakiwalo i tak przez dluzszy czas. Mi diane pomoglo wyjatkowo szybko juz po miesiacu mialam lepsza skore, ale tak jak wspomnialam nie mialam wielkiego problemu. Dermatolodzy bardzo czesto lecza bezsensu i nigdy nie wczytuja sie glebiej w problem. Jestem kosmetyczka i bardzo czesto przychodza do mnie osoby z problemem tradziku nawet starsze, zazwyczaj mowie im najpierw zeby poszly zbadac hormony zamiast wydawac na zabiegi, prawie nigdy sie nie myle bo krosty przy problemach hormonalnych specyficznie wyskakuja i jesli to hormony to zaden zabieg nie wyleczy w 100% problemu, jedynie moze pomoc na chwile. Jesli chcesz dowiedziec sie wiecej napisz do mnie to powiem co najlepiej zrobic.. Jeszcze nieraz w ekstremalnych warunkach deramtolodzy przepisuja roacutan. A i jeszcze jedno jakbys zdecydowala sie na badanie o niestety trzeba zrezygnowac z tabletek. Pozdrawiam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-08 21:04 przez camila87.

zweryfikowana
Posty: 520
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki anty na trądzik

08 mar 2011 - 21:09:43

mi lekarz przepisał na trądzik Diane 35

tabletki anty na trądzik

08 mar 2011 - 21:10:27

Mnie Diane 35 pomogły i to bardzo,moja dermatolg rozkładała ręce po długim leczeniu aż w końcu wysłała mnie do ginekologa od tego czasu mineło 9 lat i mam spokój z trądzikiem,oczywiście miałam przerwy w stosowaniu tabletek :)urodziłam w tym czasie dwoje dzieci:)

tabletki anty na trądzik

08 mar 2011 - 21:31:42

cyprest tez dziala przeciwlojotokowo:) idz do gina i powiedz,ze chcesz tabsy na tradzik, a na pewno cos Ci poradzi ;)

tabletki anty na trądzik

08 mar 2011 - 21:34:13

hmm, mam nadzieje ze ci pomoga, ja akurat mialam przeciwny efekt, nie mialam w zyciu pryszczy a po tabletkach dostalam, juz odstawilam oczywiscie

tabletki anty na trądzik

08 mar 2011 - 21:37:20

oj bierze się :P ja np. biore syndi 35 któe jednocześnie działają rzeciw dzieciom oraz mają substancje przeciw trądzikowi i... pomagają po mniej więcej 2 miesiącach zauważyłam efekty :) polecam udać sie do ginekologa (dobrego!) i pogadać o tym :D ja właśnie tak zrobiłam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szablony Do Brwi - używała któraś??