Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kosmetyki Art Deco

05 lut 2011 - 15:27:12

hej, czy któraś z was używa kosmetyków marki Art Deco??? Czy są dobre jakościowo?? Jaki kosmetyk tej firmy polecacie???

Kosmetyki Art Deco

05 lut 2011 - 15:28:48

oj ja nie znam marki ..

Kosmetyki Art Deco

05 lut 2011 - 15:30:20

Ja juz kolejny raz sie z nią spotkałam w gazetach czy w sklepach lub na plakatach promocyjnych

Kosmetyki Art Deco

05 lut 2011 - 15:38:25

Moje prawie wszstkie kometyki są firmy Artdeco, lub podfirm Artdeco czyli BeYu, Make Up Factory itp... Nigdy nie zameniłabym tych kosmetyków na żadne inne... Rewelacja :) Niestety są to kosmetyki cenowo dosyć drogie, ale ja mam szczęście, ponieważ mojego chłopaka kolega pracuje w Monachium właśnie w fabryce Artdeco i albo dostaje nowe kosmetyki za darmo, albo przywozi mi to co chce po dużo niższej cenie... Nawet kilka produktów które mi nie odpwiadają kolorwi mojej skóry wystwiłam na allegro :) Tam są niższe ceny niż w Parfumeriach Douglas...

zresztą przeczytaj sobie opinie na wizaż. pl i tam w KWC wpisz markę i na pewno będą opinie :)

Ja ze swojej strony gorąco polecam :)

zweryfikowana
Posty: 812
Ostrzeżenia: 1/5

Kosmetyki Art Deco

12 mar 2011 - 16:27:51

Ja uwielbiam artdeco:) używam podkładu, kamuflażu(akurat ten jest wg mnie torche zbyt gęsty), maskary(super, ale zbyt szybko robi się za bardzo gęsta), bazy pod podkład( co prawda tylko w próbkach, ale jest super!!!!), błyszczyklów, kredek do oczu, a najlepszą rzeczą jest puder w kompakcie z wymiennimi wkładami artdeco silkt touch:)

Kosmetyki Art Deco

12 mar 2011 - 16:30:28

z tej firmy posiadam tylko baze pod cienie i jestem z niej BARDZO zadowolona:) Cienie świetnie sie na niej trzymaja czyli nie scieraja sie i zyskują głebszego wyrazistszego koloru:) i ślicznie pachnie!! Polecam:)

Chetnie poczytam o reszcie produktów tej firmy:

Kosmetyki Art Deco

14 mar 2012 - 16:42:59

Ja jak koleżka wyżej większą część kosmetyczki mam zapełnioną kosmetykami Artdeco. Niby cena trochę większa ale za jakość się płaci. Bardzo dobre jakościowo kosmetyki. Polecam..

Kosmetyki Art Deco

14 mar 2012 - 16:44:43

Nie próbowałam kosmetyków tej firmy, ale słyszałam,że baza pod cienie do powiek jest dobra.

Kosmetyki Art Deco

14 mar 2012 - 16:46:14

z tej firmy polecam baze pod cienie super jest!

Kosmetyki Art Deco

14 mar 2012 - 16:48:52

Bardzo ok.

Kosmetyki Art Deco

01 lut 2013 - 10:12:34

jak dla mnie są świetne, najbardziej polecam:
- bazę pod cienie - nie roluje się, jest bardzo trwała, powoduje, że kolor cienia jest faktycznie taki jak w kasetce a nie 100 razy jaśniejszy,
- eylinery - łatwe w aplikacji,
- cienie do powiek - magnetyczne, można zmienić kolory kasetek, są trwałe, mają fajną konsystencję, nie usypują się i są wydajne,
- korektor w pędzelku - nie waży się, lekki, powiedziałabym, że nawet nawilża.

To moje 3 kosmetyki, które będą zawsze w mojej kosmetyczce:)

Kosmetyki Art Deco

01 lut 2013 - 10:19:16

Ja używam brązera. Jestem baaaardzo zadowolona :-)Znajduje się na liście moich ulubionych kosmetyków

Kosmetyki Art Deco

01 lut 2013 - 10:20:49

nie stosowałam

Kosmetyki Art Deco

31 maj 2013 - 20:17:21

Pewnie, że używam!:) Uwielbiam bazę z tej firmy, korektor, cudowne lakiery do paznokci i kolorowe kasetki do cienie, które chyba co 4 miesiące się zmieniają. Komuś kto chce sprawdzić tą markę, na pewno poleciłabym bazę, uratuje ona każdy fluid! Nawet ten najtańszy:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brwi - CIESZYN