Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 14:34:52

Witam, ostatnio odwiedzialam sephore w celu poradzenia sie o zakup podkladu idealnego do cery tłustej lub mieszanej
polecono mi podklad z clinique anti-blemish, dostalam probke .. zastosowalam i niezwykle dobrze sie rozporowadza, skora sie nie tlusci, jest dosc dobrze zmatowiona przez cały dzien !! tylko nie wiem czy odcien mi dobrano dobrze... ale juz nie o odcien tu chodzi...
uzylam go narazie raz, pytam zatem was czy ktora go uzywa i jak oceniacie go... czy moze macie jakis inny podklad z clinique ktory sie sprawdza, a moze jakas inna firma ?? moje pytania tutaj kieruje gdyz moje obawy są zwiazane z cena tego produktu - 125 zł za 30 ml...co same uwazacie o tej cenie ??
Bede wdzieczna za opinie o produkcie i rady . Pozdrawiam

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 14:44:57

moim zdaniem to troche za drogo, ja czesto uzywam podkladu i szkoda by mi było tyle wydawać. Ja polecam podkłady z GOSH, sam ich uzywam ja płace 50zł za 35 ml. (mam tłusta cere). Mysle że z meybelline tez bys zalazła dobry podkład.

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 14:47:08

a podklady z gosha gdzie dostane ??

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 14:49:06

Jesli nie masz wypryskow to do tlustej skoru polecam podklad w musie z Essence. Generalnie nadaje sie on do wszystkich typow cery, ale bardzo fajnie matuje :) i cena przystepna 16zł

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 14:49:22

nie używałam clinique ale znam kilka dziewczyn które go stosują i są zadowolone :)

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 14:50:49

mysle ze warto wydac tyle na dobry kosmetyk,sama uzywam go od paru lat i nie zamienilabym go na inny,jest super wydajny!
lepiej na czyms inny zaoszczedzic,a na podklad nie zalowac:)

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 14:54:02

Uwielbiam podkład z Clinique tylko ja uzywam do cery suchej ale uwazam,że cena jak najbardziej jest adekwatna do jakosci

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 14:57:28

Użyałamkiedy podkłduz Clinique,teżdo cery łustej i mieszanej i dla mnie był okropny, krótko się trzymał na twarzy... polecam ColorStay z Revlonu.

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 15:01:03

o tak! jest bardzo wydajny, dobrze kryje i najważniejsze! trzyma się od rana do wieczora :)

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 15:03:12

strasznie droogie ale ja miałam 3 próbki i jest wydajny bardzo i meega fajny:_) mam cerę tłustą ap onim nawet nie ma sladu świecenia skóry:_)) najlepszy jaki miałam ale drrrogi.

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 15:05:35

potwierdzam wydajnosc, bo na zrobienie makijazu twarzy zużyalm dokladnie 2 krople wielkosci malych groszkow...
i widze ze wiekszosc jest zadowolona... a na jak dlugo starcza wam 30 ml tego podkladu i jak czesto stosujecie ?

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 15:08:12

Ja używam, do cery normalnej. Jest perfekcyjny. Co prawda - cena trochę wygórowana, nie zawsze mnie na niego stać ale przerobiłam kilka innych podkładów w cenach od 15 do 150zł i ten trafia w sedno, przynajmniej dla mnie. Mogę jeszcze polecić Essence - Stay All Day, trzyma się cały dzień i bardzo ładnie matuje buzię - kosztuje 15.99 , zawsze stoi u mnie na półce kiedy znika ten z Clinique.

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 15:20:18

Ja używam podkladu clinique, nie anti-blemish a perfectly real makeup, jest rewelacyjny! z tym, że ja mam cerę normalną, więc taki wybrała mi Pani specjalistka :-) odkąd pamiętam miałam problemy z dobraniem odpowiedniego podkładu próbowałam całe mnóstwo innych m.in. l'oreal true match, rimmel recover(ten był w miarę), vichy dermablend, maybelline pure makup,a nawet dior'a diorskin czy jakoś tak i po każdym z nich miałam takie same liszaje na twarzy, a ten jest idealny, więc jeśli o mnie chodzi to polecam, drogi ale warto. Co prawda mówię o innym, ale produkty clinique cieszą się u mnie ogromną sympatią obecnie mam również scrub do twarzy i błyszczyki (long last) - jestem zachwycona.

Podkład z Clinique ??

03 paź 2010 - 15:25:02

ostatnio w jakiejs gazecie byla próbka i podkład rzeczywiście fajny ;)
i baaardzo wydajny, ale za taka cenę .. ? 3 podkłady możny by kupić :P

Podkład z Clinique ??

10 paź 2010 - 16:48:10

Witam. Właśnie trafiłam tutaj ponieważ chciałabym się dowiedzieć jaki rodzaj podkładu był w tej gazecie.. Bardzo mi się spodobał, ale niestety wyrzuciłam opakowanie z próbki. Wiem tylk,że odcień ivory... Czy wie ktoś może? Z góry dziękuję

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

najlepszy tusz do rzes