Obecnie rozmawiamy o:

dobra jakość obrączek

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny opinie

17 sie 2010 - 15:50:38

Dziewczyny, noszę się z zamiarem zrobienia sobie makijażu permanentnego. Nie wiem, czy jest już taki temat. Ale chciałabym się zapytać, czy którakolwiek z was robiła sobie taki makijaż, albo myśli nad tym? Mnie interesują tylko kreski na oczach, nic więcej. Myślę, że rano mogłabym zaoszczędzić trochę czasu dzięki temu. Chciałabym uzyskać jak najwięcej informacji na ten temat: czy to boli, ile kosztuje i gdzie najlepiej zrobić coś takiego? Jak szukać dobrych specjalistów? O co pytać?

makijaż permanentny opinie

17 sie 2010 - 15:52:11

Taki temat już był :)
Ja robiłam makijaż permanentny brwi

makijaż permanentny opinie

24 sie 2010 - 11:08:40

Ale duzo wpisow;/ tu jest duzo za mlodych lasek...raczej w gimnazjum sobie nie zrobią makijażu permanentnego .....sama się nosze z takim zamiarem zrobienia permanentnego makijażu, kreski gora dol,usta -kreska ,wypełnienie i może brwi....
ceny sa naprawdę rożne zależy to tylko od profesjonalistki..ktos kto zaczyna przygode z makijazem pernamentnym na pewno bierze malo....duzo czytalam na ten temat....dostaje sie znieczulenie a przed tym duzo rozmowy ze specjalista na temat koloru ,ksztaltu itd
Ja szukam czegos na terenie Poznania niby dobra pani ze Strzeszyna greckiego
a najlepsze sa profesjonalistki z WARSZAWy caly zabieg do 2 tys
jak znajde strone z danymi ktora ostatnio przegladalam to dam znac

niezweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny opinie

15 paź 2010 - 16:20:36

Najważniejsze to udac sie do specjalistki, ponieważ z tego co wiem wile dziewczyn jest poźniej niezadowolonych z efektów. Ja osobiście słyszałam wiele dobrego i Instytucie Urody New Look. Tam, zanim przeprowadzą zabieg robią z pacjentką szczegółowy wywiad na temat zywioenia, srtylu życia, ewentualnych uczuleń itd. Na razie sie jeszcze nie zdecydowałam, ale coraz więcej o tym rozmyślam :)

makijaż permanentny opinie

19 paź 2010 - 22:18:36

ja sobie zrobię kontur ust,ale nie taki żeby był bardzo widoczny.Tylko o ton ciemniejszy od naturalnych moich i troszkę poza kontur żeby optycznie je powiększyć:D bo botoksu nie chcę! widziałam usta kobiety po botoksie i wyglądała jak....no nie wiem jak to opisać...jak murzyński trębacz:D
i kontur oczu:) na co dzień dosyć mocno mam oczy podkreślone i mam problem bo mi się kredka szybko ściera ,a tak to będę mieć problem z głowy:D

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

makijaż permanentny opinie

07 gru 2010 - 15:17:32

Ja też miałam taki problem z kredką, a to jest irytujące jak Ci się coś rozmazuje. W wakacje robiłam sobie permanentny na oczach. Kreski na górnej i dolnej powiece, takie w linii rzęs. Na początku chciałam takie grubsze, jak namalowane eyelinerem ale linergistka mi odradziła, bo powiedziała, że jak będę chciała mieć delikatniejszy makijaż to będę miała problem, a tak zawsze jak mam ochotę na coś mocniejszego to mogę dorysować sobie eyelinerem. Jak szukasz dobrego salonu to idź do Intytutu Urody New Look w Warszawie. Dobrze robią permanentny :)

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż permanentny opinie

27 lut 2011 - 19:02:16

Ja też się zastanawiam nad zrobieniem sobie makijażu permanentnego ust. Mam bardzo niewyraźne, wąskie usta, malowanie szminką jest bardzo uciążliwe. Też słyszałam, że New Look jest dobry. Panie bardzo szczegółowo dopytują o pożądany efekt, więc nie ma nigdy niespodzianek.

makijaż permanentny opinie

27 lut 2011 - 19:06:45

ja wybieram sie na brwi :)

makijaż permanentny opinie

27 lut 2011 - 19:11:27

Tez chciałam brwi, w Opolu koło 600 zł , zbieram kase

makijaż permanentny opinie

27 lut 2011 - 19:22:28

Cytat
tatina
Ja też miałam taki problem z kredką, a to jest irytujące jak Ci się coś rozmazuje. W wakacje robiłam sobie permanentny na oczach. Kreski na górnej i dolnej powiece, takie w linii rzęs. Na początku chciałam takie grubsze, jak namalowane eyelinerem ale linergistka mi odradziła, bo powiedziała, że jak będę chciała mieć delikatniejszy makijaż to będę miała problem, a tak zawsze jak mam ochotę na coś mocniejszego to mogę dorysować sobie eyelinerem. Jak szukasz dobrego salonu to idź do Intytutu Urody New Look w Warszawie. Dobrze robią permanentny :)

Ile zapłaciłaś za tę przyjemność i czy musiałaś iść do poprawki?

makijaż permanentny opinie

27 lut 2011 - 19:28:06

Ja mam kreski na powiekach - ból jak ból, wiadomo boli, choć miałam znieczulane maścią; a co do konturu ust - najlepiej zrobić całe usta takim lekkim kolorkiem, bo sam kontur jednak widać...ja nie mam,ale widziałam :)

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż permanentny opinie

04 mar 2011 - 14:33:22

Właśnie też się przymierzam do zrobienia sobie ust - mam bardzo blade usta i bardzo wąskie, właściwie nie mogę ich malować. Też słyszałam sporo dobrego o new look. Z tego co wiem, taki pełen makijaż to około 1000 zl, czyli standardowo, jak wszędzie, a widziałam u koleżanki usta i wiem, że robią dobrze. chwaliła to, ze pytają się o pożądany efekt dość szczegółowo, więc nie ma pudła.

makijaż permanentny opinie

28 mar 2011 - 16:56:29

w promocji w salonie p. Ani Zajdel usta z cieniowaniem kosztuja 900zł, ja sobie zrobiłam kreskę górną i jest rewelacyjna, równa, prawie nie bolało

makijaż permanentny opinie

28 mar 2011 - 16:59:16

ja robilam gorna kreske
ale tak bolalo ze na poprawke nie poszlam
ale genrelnie efekt super:) chetnie bym zrobila sobie brwi! ale nie stac mnie;/

makijaż permanentny opinie

28 mar 2011 - 17:05:14

ja tez mysle i brwiach i gornej kresce
wiecie czy jest salon new look we wrocławiu?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co pod makijaż?