Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 321
Ostrzeżenia: 1/5

Pomóżcie-Jak malować policzki?

12 sie 2010 - 19:19:40

Witajcie, mam straszny problem z wymodelowaniem twarzy różem lub pudrem brązującym :(
Dopiero zaczęłam przygodę z takim "upiększaniem się" i niezbyt mi to wychodzi.

Kupiłam puder brązujący Loreala:

[embed_image e2b7962337768a6154c0612dd08bb293]

Jest w nim pędzelek, jednak nie umiem się nim malować, więc kupiłam za ponad 50 zł pędzel z naturalnego włosia jakiejśtam szwedzkiej firmy, nie pamiętam, bo kupowałam go na promie płynącym do szwecji :D
Więc to na bank nie wina pędzla :)

Może zły podkład?
Używam tego:
[embed_image 01b0742a582c40479200d8ad56ce7c00]

Teraz najważniejsze: Jak ja mam się tym ładnie umalować, bo mam taką nieporadę że szok :)
Mam okrągłą twarz, a kości policzkowe widać tylko wtedy gdy się śmieję.
Chciałabym optycznie wyszczuplić buzię, bo jestem szczupłą osobą, a ta pucołowata twarz do mnie nie pasuje :)


Wiecie co, tak czytam to co napisałam i stwierdzam, że wakacje i praca źle wpływają na mój mózg, myślenie i zdolność napisania tego, o co mi chodzi :D

Proszę o pomoc, pozdrawiam :*

PS: Czytałam na forach kosmetycznych porady, jednak chciałabym sprawdzić jak Wy modelujecie twarze :)
Przykładowy obrazek z forum:

http://wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/makijaz/abc-makijazu/gra-swiala-i-cienia/foto-gra-swiatla-i-cienia/twarz-okragla/133580-1-pol-PL/twarz-okragla_large.jpeg
To jest jakaś totalna masakra, jak tak pomaluję, to wyglądam jak klown :D

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

Pomóżcie-Jak malować policzki?

12 sie 2010 - 19:23:33

O ja nie pomoge,bo sama nie umiem:(
A mam pytanie jesli ktoś ma ciemna karnacje to czym mam malowac policzki?Bo różem nic nie widać,puder brązujący sie wtopi,więc juz nie wiem:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-12 19:26 przez marusia_91.

Pomóżcie-Jak malować policzki?

12 sie 2010 - 19:25:19

zobacz sobie filmiki na youtube, ja czasami maluje sposobem na trójkę, czyli od skroni leciutko potem kości policzkowe i spód brody, aby wymodelować twarz potem używam rozświetlaczy itd ;)

Cytat
marusia_91
O ja nie pomoge,bo sama nie umiem:(
A mam pytanie jesli ktoś ma ciemna karnacje to czym mam malowac policzki?Bo rużem nic nie widać,puder brązujący sie wtopi,więc juz nie wiem:(
dobry róż-działa cuda



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-12 19:26 przez TigerEye.

Pomóżcie-Jak malować policzki?

23 sie 2010 - 21:43:51

Malujesz (teoretycznie) tylko kości skosem w górę, ale musiałabym zobaczyć Twoją twarz, żeby coś więcej określić. Pamiętaj, że oprócz bronzera powinnaś nałożyć- delikatnie musnąć szczyty policzków, jak się uśmiechasz- różem.... różowym ;) (malina, jasny róż, brzoskwinia terakota- to już zależy od karnacji)- wtedy twarz będzie wyglądać świeżo. Jeśli zostawisz sam bronzer wcale to nie musi ładnie wyglądać;), a może wręcz postarzać. Zresztą twarz modelujemy nie tylko bronzerem, ale najpierw korektorem, potem podkładem, bronzerem i wreszcie różem.
Aha! No i rózem muśnij też czoło nad oczami, nos, brodę ( ale dosłownie muśnij!)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-23 21:47 przez margherita22.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie cienie do oczu ;/?