Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Optyczne powiększenie oczu

02 sie 2010 - 18:04:44

Cześć. Dziewczyny, mam taki mały problem. Mój chłop w sobotę organizuje grilla, w ramach swoich urodzin. Będzie sporo jego znajomych, których dopiero poznam. On zawsze chwali moje oczy. Chciałabym na tę okazję wyglądać jeszcze lepiej - pomalować się tak, żeby moje oczy przyciągały wzrok, żeby był wielkie i seksowne. Chciałabym prosić o propozycję takiego makijażu, łącznie z kolorami itd. Mile widziane jakieś zdjęcia.
Dodam, że mam bardzo jasną, wręcz mleczną, porcelanową karnację, szaroniebieskie oczy, długie, rudobrązowe włosy.
Dzięki :*

Na prośbę dodaję zdjęcie:




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-02 18:44 przez Monika92.

Optyczne powiększenie oczu

02 sie 2010 - 18:08:27

na cieniach raczej się nie znam, jednak mogę Ci zagwarantować że im dłuższe rzęsy tym bardziej oko wydaje się większe.
co do kolorów postaw na naturalne odcienie np. beże kremowe czy lekko różowe ale pamiętaj nie przesadzaj ;)

Optyczne powiększenie oczu

02 sie 2010 - 18:11:02

a ja chce na odwrót ;( jak zmiejszyc oczy ;(
( oprocz czarnej kredki bo mi nic nie daje :D )

Optyczne powiększenie oczu

02 sie 2010 - 18:12:27

dodaj jakies zdjęcie to bedzie nam łatwiej ;)

Optyczne powiększenie oczu

02 sie 2010 - 18:17:19

a powiedz jeszcze jaki masz kształt oczu? jestem wizażystką, więc mogę coś doradzić.

a jak zmniejszyć oko oprócz kredki? Stosuj ciemniejszy cień w kącikach oczu i nie wychodź cieniami poza ruchomą powiekę.

Optyczne powiększenie oczu

02 sie 2010 - 18:22:14

Niestety cieni nie moge używać bo mam tłustą cere i zaraz na oczach bd mi sie ten cień "ważył".

Optyczne powiększenie oczu

02 sie 2010 - 18:23:42

użyj baze pod cienie wtedy nie będzie się ważył ja polecam z isadory jest świetna

Optyczne powiększenie oczu

02 sie 2010 - 18:23:56

wydaję mi się że do twojej karnacji i koloru włosów będziesz ładnie wyglądać z zielonymi cieniami na powiekach... górną powiekę dodatkowo podkreśliłabym eyelinerem a w środku dolnej powieki np beżowym lub jeśli bardziej chcesz uwydatnić - złotą kredką lub cieniem za pomocą pędzelka:)
mniej więcej o coś takiego mi chodzi:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-02 18:26 przez anika90.

Optyczne powiększenie oczu

02 sie 2010 - 18:32:48

do tłustej karnacji polecam zestaw kosmetyków lirene - żel do mycia twarzy i krem do cery tłustej i mieszanej. Mi pomaga :)

Optyczne powiększenie oczu

03 sie 2010 - 23:07:55

No dziewczyny, baaardzo mi zależy na tych oczach.
Co do zielonego makijażu, to nie. Nie lubię siebie w zieleni. Ogólnie nie lubię tego koloru.

Optyczne powiększenie oczu

04 sie 2010 - 01:51:18

ja bym pociągnęła długą kreskę za oko, zeby przedłużyć kącik i mocno wytuszowała rzęsy i odpuściłabym sobie cienie ;]
ale skoro chwali Twoje oczy, to bym je pomalowała tak, jak zazwyczaj malujesz, gdy się z nim widzisz .. ; >

Optyczne powiększenie oczu

04 sie 2010 - 01:56:25

tak jak na foto -niekoniecznie takie kolory ale ciemny w tym miejscu



Optyczne powiększenie oczu

04 sie 2010 - 09:10:15

Kreski niestety za oko wyciągnąć nie mogę. Wbrew pozorom, to je przymyka. Poza tym, często się śmieję i wtedy łzawią mi oczy, także to, co znajduje się poza powieką mam na połowie policzka.
Co do kolorów, ładnie mi w szarym, beżu i metalicznym białym. Jeśli chodzi o eyelinera, to zawsze maluję nim górną powiekę i od zewnętrznej strony dolną. Rzęsy mam długie, ale rzadkie, także kombinuję jak mogę, coby je zagęścić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MAX FACTOR - CREME PUFF opinie