Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

26 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzisiaj idę na 18 koleżanki i robi tematyczną w stylu hippie znacie jakieś fajne makijaże albo fryzury w tym stylu bo strój już mam :)? Bardzo proszę o pomoc i podbijanie

Makijaz w tym stylu nie jest za ladny (przynajmniej dla mnie) ale jak juz musisz to wpisz sobie w google (grafika) makijaz hippie.. i znajdziesz troche propozycji ;]

Wcześnie o tym myślisz ;p
proponuje nie kombinować bo przekombinujesz - jezeli masz długie lub półdługie wlosy rozpusc je, nie czesz, niech cą potargane a na glowie miej opaske ale tak inaczej założoną;p wpisz w google 'hippie' ;]

jeśli masz długie włosy możesz zapleśc sobie dwa lużne warkocze opadające na ramiona i założyc taką opaskę na czoło :D:D

styl ten bazuje na naturalnosci, wiec jesli chodzi o makijaz to jedynie puder i lekko wytuszowane rzęsy lub wcale.

Mniej więcej tak wyglądają hipiski :)



Włosy rozpuszczone, w nieładzie, potargane z przewiązaną bandaną - ja to tak widzę:)
Co do makijażu.. myślę że cienie można sobie odpuścić, tusz, trochę kredki pod okiem, może troszeczkę rozmazać, z drugiej strony żeby nie było efektu pandy... sama nie wiem, mi się to tak trochę kojarzy z hippie. Usta zostawic bez koloru albo maźnąć pomadką nude, a jeżeli nie to tylko jakiś balsam czy coś, żeby się trochę świeciły.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki puder lub fluid do jasnej cery ?