Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

49 minut temu

sprawdzony stomatolog

52 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Kursy wizażu

06 maj 2010 - 16:09:25

Jak wyzej, czy ktoras z was ukonczyla taki kurs? co myslicie o tym, byly byscie zainteresowane takim kuresm? moze ktos moze polecic jakies dobra kursy?

Kursy wizażu

06 maj 2010 - 16:10:21

ja się wybieram za jakiś rok na coś takiego

Kursy wizażu

06 maj 2010 - 16:14:24

myślałam o tym, ale narazie i czasu i kasy brak... Może kiedyś ;)
Moja kolezanka jest na studium kosmetycznym, uczy sie m.in. własnie wizażu, mówi że jest dosyć łatwo

Kursy wizażu

07 maj 2010 - 15:54:36

ja ukonczylam ;) fajna zabawa bylam w szkole prywatnej i zaluje bo lepiej pojsc do wizazystki na taki kurs;) dowiedzialam sie nowych rzeczy , nowe porady itp;)

Kursy wizażu

07 maj 2010 - 15:57:22

ja tez bylam na takim kursie i to nie tylko z wizażu ze stylizacją razem ;] tylko ze to roczny kurs byl, no coś moze sie nowego nauczylam ale dużo tez umialam

Kursy wizażu

09 maj 2010 - 13:38:00

ja pójdę w trakcie studiów albo po :)

Kursy wizażu

09 maj 2010 - 13:41:04

Ja własnie chciałabym iść na coś takiego. Na wizaż i stylizacje ale na wakacyjny :) Nie wiecie jak to sie ma cenowo?

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

Kursy wizażu

10 cze 2010 - 11:17:19

Ja byłam na kursie wizażu i stylizacji w Warszawie w centrum szkoleniowym Pro Activ. Generalnie uważam, że oprócz tego, że można naprawdę się nauczyć wielu rzeczy, jest to świetna zabawa dla każdej dziewczyny. Pamiętajcie tylko, że jak wybieracie odpowiedni kurs warto zwrócić uwagę na profesjonalną kadrę, szeroki program zajęć (gdzie oprócz samego malowania jest teoria!!) i to, co po takim kursie uzyskacie. Jakie dokumenty i dyplomy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-10 11:17 przez tatina.

Kursy wizażu

11 lip 2010 - 09:04:07

zdecydowanie kursy wizażu u Dziewulskich. Kończyłam je w zeszłym roku . Pani Ania jest boska.

Kursy wizażu

11 lip 2010 - 09:17:58

Witam, ja byłam bo dostałam w prezencie od chłopaka bilet z zycietoprzygoda.pl było super, teraz chcę kupić zakupy ze stylistką:) ceny są ok a bilety do wykorzystania przez cały rok; kursy naprawdę przydatne:):)polecam

Kursy wizażu

14 lip 2010 - 14:46:26

ja zapisałam sie na kurs do centrum edukacji nova ( filie krakow katowice warszawa)

cena za kurs 400zl zobaczymy co ciekawego mnie nauczą:P egzamin 150zl

a od października zapisałam sie do szkoły 2 letniej technik usług kosmetycznych:) tez tam i to bezpłatnie:)

Kursy wizażu

14 lip 2010 - 14:59:15

coraz wiecej tych kosmetyczek, wizazystek itd. a pracy nie ma...:/ jedynie można iść na coś takiego dla siebie bo pracować w tym to nie polecam sama szukam pracy i nie moge znaleźć a jak są to za marne grosze...

Kursy wizażu

20 lip 2010 - 14:07:36

W sumie tak jest - co rok szkoły kosmetologi i wizażu kończy mnóstwo dziewczyn, a miejsc pracy nie przybywa. Jezeli już coś się zwolni, to pracodawcy oczekują iż kandydatki będą naprawdę dobrze wyszkolone, będą dodatkowo posiadały certyfikaty z różnych zabiegów kosmetycznych. Z tego co wiem, to poszukuje się np. linergistek z doświadczeniem kosmetycznym - takich specjalistek mało. Myślę, że coś takiego można by sobie zrobić i pod reki dostałoby się dobrze płatną prace . W Centrum Szkoleń New Look w Warszawie coś takiego można sobie zrobić, po kursie dostaje się certyfikat i jest się już pełnoprawną linergistką.

Kursy wizażu

22 lip 2010 - 12:20:24

ja skonczylam szkole wizazu i stylizacji artlook w warszawie. wiem ze maja tez kursy u siebie. Ja ze szkoły jestem bardzo zadowolona. fulll profesjonalizm. zapeniaja praktyki - malowalam podczas szkoly do kilku sesji w magazynach slubnych. daja pedzle i portfolio. Polecam. warto.

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Kursy wizażu

22 lip 2010 - 12:24:04

ja poki co podgladam dziewczyny na YouTube i ucze sie sama :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić makijaż....