Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki VISAXINUM

01 mar 2010 - 17:18:55

Właśnie leciała reklama tych tabletek na trądzik i tak się zastanawiam czy faktycznie są one tak skuteczne jak mówi reklama.Czy któraś z Was używała ich??Jak tak to jakie są efekty po??

Jeśli żle umieściłam posta to prosze o przeniesienie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-01 17:18 przez Beata90.

Tabletki VISAXINUM

07 mar 2010 - 16:21:31

ja je zażywam od 6 dni i cera mi się poprawiła, jest teraz gładsza, milsza w dotyku, poznikały prawie wszystkie krostki i nie wyskoczyły nowe. jednakże na każdego działa coś innego, więc jednemu mogą pomóc, a drugiemu nie.

Tabletki VISAXINUM

07 mar 2010 - 16:20:59

ja je biore juz 20 dni i bez zmian:( wcale na mnie nie podzialaly

Tabletki VISAXINUM

08 mar 2010 - 17:35:55

To nie jest magiczna pigułka, która zadziała z dnia na dzień. Mi dermatolog powiedział, że efekty są widoczne plus minus po 6 tygodniach brania tego suplementu. Przecież trzeba dać skórze czas, żeby się oczyściła :) Póki co stosujesz to za krótko, żeby powiedzieć, czy Ci pomogło, czy nie. Poczekaj jeszcze trochę, jak Ci nie pomoże, znaczy że Twoje problemy z pryszczami są poważniejsze i powinnaś iść do dermatologa po coś mocniejszego...

Tabletki VISAXINUM

08 mar 2010 - 17:38:31

Kupiłam mojemu narzeczonemu, ale nie pomogły. Poszedł do dermatologa, dostał antybiotyk + jakies maści i teraz widać poprawę.

Tabletki VISAXINUM

08 mar 2010 - 17:43:51

moj brat je lykal i pomogly :) pewnie zalezy od orgaznizmu ;)

Tabletki VISAXINUM

08 mar 2010 - 17:56:15

Najlepiej pójść do dermatologa

Tabletki VISAXINUM

08 mar 2010 - 20:35:31

Cytat
ania_89
Najlepiej pójść do dermatologa

to prawda, jednakże dermatolog nie zawsze pomoże. pierw przepisze Ci masę maści, które i tak guzik dają ( coś typu benzacne czy acne derm ), ja osobiście brałam benzacne i stosowałam kilka miesięcy i guzik mi dawało. Potem zaczyna przechodzić do leków w cenach 100 -200 złoty, albo przepisuje tabletki antykoncepcyjne - które nie na każdego działają i po odstawieniu jest często jeszcze gorzej. Bardzo też często trafić na tego jednego, jedynego dermatologa, który będzie chciał z tobą przetestować jakieś inne droższe czy silnie działające leki.
Osobiście nie próbowałam tych droższych leków, bo szczerze szkoda mi na nie kasy, wolę pierw popróbować z tymi tańszymi odpowiednikami i dlatego sięgnęłam po visaxinum, który stosowany z odpowiednią pielęgnacją i maścią zaczął od razu przynosić efekty, jednakże wszystko zależy od organizmu i typu trądzika.

Tabletki VISAXINUM

06 lip 2010 - 16:28:10

Ja zażywam tabletki chyba od 6 dni. I normalne że na poprawę za szybko. Ale plus że moja skóra jest nawilżona i miękka w dotyku. Minus że trochę pryszczy mi wyskoczyło, w ogóle koło ust. Mam nadzieję, że to przez to , że tabletki oczyszczają organizm z toksyn i mi wyskakują gdzie nie gdzie pryszcze. Mam nadzieję, że za około 2 tygodnie będę widzieć jakąś większą poprawę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rzesy pomozcie