Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki


Wreszcie tak zwany i oczekiwany długi weekend ! ;) Moje plany ? Hm … jakieś były, ale się zmieniły. Aura na zewnątrz nie rozpieszcza no i przeziębienie dopadło moje Szczęścia : Córeczkę i Męża. Będzie domowo. Jednak moja pogoda ducha stanęła na przekór pogodzie Matki Natury i zajęłam się tym, co lubię, zabawą ciuchami :).

Zatem do dzieła ! Każdego dnia o poranku oddaję się rytuałowi pielęgnacji mojej skóry. Woda i mydełko glicerynowe wykonane przeze mnie wspaniale myją i nawilżają moją skórę. Ale, ale ... uśmiecham się do lusterka, robię miny i skóra na twarzy napręża się nieprzyjemnie. Pewna znana Firma znalazła na to rozwiązanie. Nakładam niewielką warstwę nawilżającego kremu do twarzy. I … znowu mogę uśmiechać się bez obaw, że skóra na twarzy popęka mi niczym suchy gips. Mój codzienny makijaż jest dość delikatny, który podkreśla moje oczy i usta : podkład w kremie, cielisty puder, róż na policzki, ostatni z moich ulubionych kosmetyków : szminka nakładana za pomocą patyczka z gąbeczką (bardzo długo się trzyma, mogę jeść, pić, a ona nadal będzie się trzymać na ustach niemal do końca dnia). A na wieczór trzeba tę moją pracę przenieść w nieładzie na wacik nasączony delikatnym płynem do demakijażu i twarz przemyć jeszcze wodą. Czuję, że teraz mogę iść już spać :).

Teraz jest czas, aby wypuścić na światło dzienne moje 2 propozycje Majówkowe.

1. Maja, jako, że jest Święto Pracy, postanowiłam odpocząć od pracy w kuchni i w klasycznym zestawie biało-czarnym zagościć u Rodziców na obiedzie.

Dzień 2. Maja, Święto Flagi, sam nasunął mi kolorystyczną stylizację. A więc wskoczyłam w nasze narodowe barwy :).

Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich propozycji Majówkowych i życzę miłych wrażeń :).



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-03 23:29 przez Becia69.

Żeby tradycji stało się zadość jako kierunek tegorocznej majówki obraliśmy nasz polski Bałtyk. Już od kilku lat wraz z moją drugą połówką oraz paczką najbliższych znajomych spędzamy tutaj niezapomniane chwile. W malowniczo położonym kurorcie, jakim jest Jastarnia w otoczeniu natury odpoczywamy od codzienności, od zgiełku Trójmiejskiej aglomeracji. Osoby mieszkające w dużych miastach z pewnością zrozumieją, że przy każdej nadarzającej się okazji miejsca oddalone od hałasu, od szarych płyt blokowisk, od codziennego pędu przyciągają jak magnes. Nie gustujemy w hotelach ani pensjonatach. Zawsze wybieramy sielskie, drewniane domki.

Długi weekend majowy rozpoczęliśmy już w sobotę. Wyruszyliśmy wczesnym rankiem, aby nie zmarnować ani chwili z wolnego od pracy dnia. Pogoda niestety nie rozpieszczała. Jastarnia powitała nas dość chłodną i deszczową aurą. Jednak dla nas nie stanowiło to żadnego problemu. Dzień umiliło nam kilka butelek ulubionej substancji, śpiewy i rozmowy do białego rana.

Niedzielny poranek zaskoczył nas błękitnym niebem i piekącym słońcem, dzięki czemu mogliśmy go spędzić na świeżym powietrzu. Wieczorem obowiązkowo grill, na którego każdy czekał przez cały rok chcę to!.

Kolejne dni również rozpieszczały piękną, słoneczną pogodą. Wykorzystaliśmy je do granic możliwości. Nie obyło się bez spacerów, bałtyckiej rybki w jednej z tutejszych knajpek oraz wieczornych grillów zakrapianych ulubioną substancją.

Moje majówkowe stylizacje musiały być niestety bardziej wygodne i ciepłe aniżeli odzwierciedlać ostatnie krzyki mody. Z racji miejsca i okoliczności w jakich spędzaliśmy czas postawiłam na sportowe zestawy, w których nie zabrakło oczywiści legginsów i bluzy dresowej. Na popołudniowe spacery zakładałam natomiast jeansy, ulubione adidasy, ciepły sweterek i sportową kurtkę.Każdy zestaw obowiązkowo dopełniała duża torba, w której spokojnie pomieściłam ciepły szal, butelkę piwa oraz pomadkę, która ze względu na wietrzną pogodę była non stop w użyciu.

Mój majówkowy make-up był dość skromny. Jak zwykle postawiłam na dobrze podkreślone oko. Podkłady i pudry odstawiłam na bok. Zastąpiłam je porządnym kremem z filtrem, który okazał się zbawienny. Podczas takich wyjazdów bardzo dbam o skórę twarzy. Codziennie myję twarz delikatnym żelem, który wmasowuję w cerę przy użyciu specjalnej szczoteczki do twarzy. Następnie używam oczyszczającego toniku, po którym nakładam krem z filtrem. Usta zabezpieczam ochronną pomadką, którą staram się nakładać kilka razy w ciągu dnia. Wieczorem obowiązkowy jest demakijaż twarzy oraz olej kokosowy, który wmasowuję w owianą wiatrem oraz zaczerwienioną od słońca cerę.







Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-04 00:42 przez skifer.

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-04 00:10 przez noidentity.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Witajcie kochane!
Cieszymy się, że Wasze majówki były udane, spędziłyście je z najbliższymi i znalazłyście też czas dla siebie serce

Pora na ogłoszenie wyników naszego majówkowego konkursu :)

I-III miejsce
Zestaw kosmetyków Golden Rose:
- 3 lakiery holograficzne – NOWOŚĆ
- Pomadka Matte Crayon
Książka „Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku” Barbary Kwiatkowskiej ufundowana przez Wydawnictwo Pascal
otrzymują:
1. NOIDENTITY
2. SKIFER
3. NATALIA0404


IV – V miejsce
Książka „Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku” Barbary Kwiatkowskiej ufundowana przez Wydawnictwo Pascal
otrzymują:
4. DARK_LADY
5. NORAWR


Gratulujemy! :*

Zwyciężczynie prosimy o kontakt mailowy: patronaty@firma.szafa.pl
W tytule maila wpiszcie "Majówka 2017", a w treści login z Szafy, dane do wysyłki i nr telefonu! :)

aaaaaaj nie zdążyłam wziąć udziału ale gartuluję zwyciężczyniom- fajne stylizacje i majówki :)

Organizatorom dziękuję za świetną zabawę, a Zwyciężczyniom serdecznie gratuluję :) Piękne i z pomysłem stylizacje :)
Miłego weekendu Wszystkim życzę, pa pa :)

Dzięki za zabawę i gratulacje dla Dziewczyn, które wygrały :)

Organizatorom i całemu zespołowi szafa serdecznie dziękuję za świetną zabawę i wyróżnienie :* Nawet przez myśl mi nie przeszło, że wsród tylu kreatywnych pomysłow szafiarek rownież i mój zostanie zauważony love Oby więcej takich akcji :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kino Kobiet MAJ: „Jutro będziemy szczęśliwi” # Podwójne bilety dla Was!