Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja też nie widziałam mojej stylizacji pod tagiem, ale nie doszłam dlaczego, teraz już wiem :D

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Witajcie kochane! :*
Jak Wasze samopoczucie po świętach? Uda Wam się zmieścić w brzuchach jeszcze jakiś kawałek serniczka? gotuje

Pięknie wyglądałyście podczas Świąt serce Dziękujemy Wam za wszystkie zgłoszone stylizacje zarówno na Szafa.pl, jak i na Instagramie serce


A teraz pora na ogłoszenie wyników tańczy

Pudełka ShinyBox i nasze ekotorby otrzymują:


love AGISEK

love MALMIE

love SKIFER

love MADZIUUNIA0007

love AXARN

love OLIA14

love NORAWR

love KAROLCIA110295

love goodgiirl__
https://www.instagram.com/p/BS_L3gXjmoY/?taken-by=goodgiirl__

love fekete_bodza
https://www.instagram.com/p/BS6Iuv4jLlb/?tagged=konkurswielkanocny2017


Gratulujemy! :*


Zwyciężczynie prosimy o kontakt mailowy patronaty@firma.szafa.pl
W tytule maila wpiszcie "Konkurs Wielkanocny" a w treści Wasz login, dane do wysyłki i numer telefonu!

Kurczę a tak się starałam! I oglądałam wszystkie stylizacje w konkursie i tak się zastanawiam... co brałyście pod uwagę, przy wyborze zwyciężczyń? Bo nie jakość zdjęć, nie staranność, nie wysiłek włożony w post, i chyba nie do końca ubrania, wnioskuję po obejrzeniu tych wybranych (nie wszystkich, z niektórymi się zgadzam lub zgadzam się w części), więc co? Pytam oczywiście bo jestem rozczarowana, ale też dlatego, że w mojej ocenie było kilka fajnych stylizacji, które nie wygrały np ta:

Bardzo miło, dziękuję serce

Pewnie jak zawsze- przypadkowo wybrane osoby.;) Nie ma co się łamać- zawsze w takiej sytuacji można sobie samej sprawić nagrodę- ja już byłam na zakupach. :D Pozdrawiam i gratuluję zwyciężczyniom. :*

bradzo dziekuję za miłe słowow serce też się zastanawiam czym się sugerowaliście ?:)

Cytat
her-ring
Kurczę a tak się starałam! I oglądałam wszystkie stylizacje w konkursie i tak się zastanawiam... co brałyście pod uwagę, przy wyborze zwyciężczyń? Bo nie jakość zdjęć, nie staranność, nie wysiłek włożony w post, i chyba nie do końca ubrania, wnioskuję po obejrzeniu tych wybranych (nie wszystkich, z niektórymi się zgadzam lub zgadzam się w części), więc co? Pytam oczywiście bo jestem rozczarowana, ale też dlatego, że w mojej ocenie było kilka fajnych stylizacji, które nie wygrały np ta:

dziękuję za miłe słowo serce też się zastanawiam czym się sugerowaliście ?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-18 16:27 przez japko86.

Ale to jednak strasznie demotywujące... bo przegrać z ewidentnie lepszymi, to mnie motywuje, żeby im dorównać ale jeśli wybierane są przypadkowe osoby to lepiej też się nie starać wrzucić milion byle jakich zdjęć i szanse są wtedy równe lub równiejesze? Przykre i bez sensu, bo zamiast podnosić jakość serwisu, to tylko wykurza osoby, które się starają :) Na Vinted :D Wiele tam byłych Szafowiczek/Szafiarek (?)...
Może warto byłoby podawać kryteria wg których stylizacje są ocenianie a później przy wybranych napisać dlaczego właśnie ta wygrała np: za oryginalną stylizację, za znajomość trendów, za piękne zdjęcie, za oryginalną interpretację tematu konkursu... wtedy można weryfikować nie tylko, co jury bierze pod uwagę, ale również kompetencje i ewentualną śmieszność tego jury. Jestem szalenie ciekawa takiego krótkiego opisu wyjaśniającego przyczynę wybrania kilku ze zwycięskich stylizacji :D

Cytat
japko86
bradzo dziekuję za miłe słowow serce też się zastanawiam czym się sugerowaliście ?:)

Cytat
her-ring
Kurczę a tak się starałam! I oglądałam wszystkie stylizacje w konkursie i tak się zastanawiam... co brałyście pod uwagę, przy wyborze zwyciężczyń? Bo nie jakość zdjęć, nie staranność, nie wysiłek włożony w post, i chyba nie do końca ubrania, wnioskuję po obejrzeniu tych wybranych (nie wszystkich, z niektórymi się zgadzam lub zgadzam się w części), więc co? Pytam oczywiście bo jestem rozczarowana, ale też dlatego, że w mojej ocenie było kilka fajnych stylizacji, które nie wygrały np ta:

dziękuję za miłe słowo serce też się zastanawiam czym się sugerowaliście ?:)

Bo akurat Ciebie byłam pewna, że wygrasz :D Zdjęcie dobre jakościowo, w tle kwiaty, niecodzienna stylizacja, do tego oryginalnie zrobiony napis szminką na lustrze. Jest w tym pomysł, jest pewien wysiłek, żeby zdjęcie było dobre a stylizacja nieprzypadkowa. I z Tobą z chęcią bym przegrała. Ale tak to czuję głęboki niesmak.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-18 16:35 przez her-ring.

Cytat
her-ring
Ale to jednak strasznie demotywujące... bo przegrać z ewidentnie lepszymi, to mnie motywuje, żeby im dorównać ale jeśli wybierane są przypadkowe osoby to lepiej też się nie starać wrzucić milion byle jakich zdjęć i szanse są wtedy równe lub równiejesze? Przykre i bez sensu, bo zamiast podnosić jakość serwisu, to tylko wykurza osoby, które się starają :) Na Vinted :D Wiele tam byłych Szafowiczek/Szafiarek (?)...
Może warto byłoby podawać kryteria wg których stylizacje są ocenianie a później przy wybranych napisać dlaczego właśnie ta wygrała np: za oryginalną stylizację, za znajomość trendów, za piękne zdjęcie, za oryginalną interpretację tematu konkursu... wtedy można weryfikować nie tylko, co jury bierze pod uwagę, ale również kompetencje i ewentualną śmieszność tego jury. Jestem szalenie ciekawa takiego krótkiego opisu wyjaśniającego przyczynę wybrania kilku ze zwycięskich stylizacji :D

Cytat
japko86
bradzo dziekuję za miłe słowow serce też się zastanawiam czym się sugerowaliście ?:)

Cytat
her-ring
Kurczę a tak się starałam! I oglądałam wszystkie stylizacje w konkursie i tak się zastanawiam... co brałyście pod uwagę, przy wyborze zwyciężczyń? Bo nie jakość zdjęć, nie staranność, nie wysiłek włożony w post, i chyba nie do końca ubrania, wnioskuję po obejrzeniu tych wybranych (nie wszystkich, z niektórymi się zgadzam lub zgadzam się w części), więc co? Pytam oczywiście bo jestem rozczarowana, ale też dlatego, że w mojej ocenie było kilka fajnych stylizacji, które nie wygrały np ta:

dziękuję za miłe słowo serce też się zastanawiam czym się sugerowaliście ?:)

Bo akurat Ciebie byłam pewna, że wygrasz :D Zdjęcie dobre jakościowo, w tle kwiaty, niecodzienna stylizacja, do tego oryginalnie zrobiony napis szminką na lustrze. Jest w tym pomysł, jest pewien wysiłek, żeby zdjęcie było dobre a stylizacja nieprzypadkowa. I z Tobą z chęcią bym przegrała. Ale tak to czuję głęboki niesmak.

Zgadzam się z Tobą . to demotywujące :( i jeszcze raz dziękuję za miłe słowa :)

her-ring radzę nauczyć sie czytać ze zrozumieniem- przecież jest napisane, że napisy GRAFICZNE nie beda brane pod uwagę i twoja zazdrość i zawiść nie jest tu potrzebna. Po co się tak wywyższać? Uważasz, ze wykonałaś fajna stylizacje, to swietnie ale to tylko zabawa, poza tym nie spełniałas warunków konkursu. Mnostwo razy wygrałas w wiosennym konkursie, wiec trzeba dać tez szanse innym a nie od razu krytykować. Troche pokory nie zaszkodzi, pozdrawiam

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Dziękuję ! tańczy nareszcie Koko Szanel i jeszcze pudełko :D

Gratuluję Wszystkim :) a do pretensji w typie, że garbaty ma dzieci proste nawet się nie odnoszę, bo konkurs był jasny i dobrowolny.

P.s. Ja mogę jeszcze coś zmieścić do mojego brzucha, a sernik to już musowo ;)

Cytat
norawr
her-ring radzę nauczyć sie czytać ze zrozumieniem- przecież jest napisane, że napisy GRAFICZNE nie beda brane pod uwagę i twoja zazdrość i zawiść nie jest tu potrzebna. Po co się tak wywyższać? Uważasz, ze wykonałaś fajna stylizacje, to swietnie ale to tylko zabawa, poza tym nie spełniałas warunków konkursu. Mnostwo razy wygrałas w wiosennym konkursie, wiec trzeba dać tez szanse innym a nie od razu krytykować. Troche pokory nie zaszkodzi, pozdrawiam


Radzę założyć okulary @norawr :P Takie no...porządne.
"Uwaga! Pod uwagę nie bierzemy zdjęć bez karteczki lub innej kreatywnej formy napisu "I ♥ Szafa.pl". Pod uwagę nie są brane także zdjęcia z napisem wykonanym w programie graficznym!"
Więc gdzie ja nie spełniłam warunków? Napisy wykonane w programie graficznym to rozumiem, napisy które zostały w programie DODANE do zdjęcia. A mój taki nie jest. To zwykły zadrukowany kartonik. A nigdzie nie jest napisane, że ma to być napisane RĘCZNIE. I pomijając mnie- skoro NIE UMIESZ CZYTAĆ to powtórzę: uważam że były lepsze zgłoszenia-NIE TYLKO MOJE. Dlatego chciałabym wiedzieć skąd taki wybór zwycięskich stylizacji, czy to coś złego?

I BARDZO PROSZĘ ODPOWIEDŹ KONKRETNIE JAKIEGO WARUNKU NIE SPEŁNIŁAM BO JESTEM TEGO BARDZO CIEKAWA, MOŻE FAKTYCZNIE COŚ POMINĘŁAM.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-19 19:59 przez her-ring.

Cytat
japko86
bradzo dziekuję za miłe słowow serce też się zastanawiam czym się sugerowaliście ?:)
[…]

Obstawiam, że gdybyś miała pełny napis "I serce Szafa.pl" jak to było wymagane, to byś wygrała, bo stylizacja faktycznie świetna :)

Cytat
fekete
Cytat
japko86
bradzo dziekuję za miłe słowow serce też się zastanawiam czym się sugerowaliście ?:)
[…]

Obstawiam, że gdybyś miała pełny napis "I serce Szafa.pl" jak to było wymagane, to byś wygrała, bo stylizacja faktycznie świetna :)


No właśnie, fajnie że nie tylko ja uważam, że ta stylizacja jest super. Niestety to nie z powodu napisu nie została wybrana, ponieważ niektóre z wygranych stylizacji również nie miały napisu dokładnie w takiej formie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs 3 dni do Bieli