Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Ho, ho, ho! serce


Przez cały rok patrzyłem na Ciebie i muszę przyznać, że byłaś bardzo grzeczna. super Co prawda zauważyłem, że Twoja Szafa jest pełna ciuchów, a Tobie zdarza się mówić, że "nie masz się w co ubrać", ale mogę przymknąć na to oko! nuci
P.S.
Moja żona też tak ma! hmm Kobiety...


Zadanie konkursowe:
Zamieść w odpowiedzi na ten post list do Świętego Mikołaja, a w nim:
- min. 3 linki do swoich ofert dodanych na Szafa.pl jako Przedmioty na pokaz (http://szafa.pl/wrzuc_przedmiot.html?typ=ciuch)
- min. 3 linki do ofert sprzedażowych innych użytkowników znalezionych na Szafa.pl.
- inne przedmioty, o których marzysz :)

Nagrody:
Szafowy Mikołaj wybierze 3 najlepsze listy i spełni (przynajmniej częściowo) marzenia laureatek.

Każdy z trzech zwycięzców otrzyma także książkę E. Nowak "Nie do pary", wyd. Egmont, szafową ekotorbę z serduszkiem oraz kod na miesięczne promowanie szafy.

Konkurs trwa w dniach 29.11.2016-6.12.2016
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 8.12.2016 w tym wątku konkursowym.

UWAGA!
1. Wszystkie oferty muszą być zgodne z Regulaminem Szafa.pl.
2. Użytkowniczka może dodać w liście także inne przedmioty (nie pochodzące z Szafa.pl lub niezgodne z tematyką Serwisu, tj. książki elektronikę, itp.), jednak należy je zamieścić bezpośrednio w poście konkursowym jako zdjęcia/grafiki.
3. Oferty dodane na Szafa.pl przez Uczestniczkę muszą zostać zamieszczone w Serwisie nie wcześniej niż w dniu rozpoczęcia Konkursu. Oferty pochodzące od innych użytkowników mogą mieć wcześniejszą datę dodania do Serwisu.

Pełny Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-29 12:22 przez KONKURS.

Drogi Święty Mikołaju,

w tym roku proszę o duuuuuze konto bankowe, abym mogła kupować co mi się tylko spodoba na szafa.pl, o szczupłą sylwetkę abym mogła się w te ciuszki zmieścić, oraz żeby zmarszczki na buzi mi szybko nie wychodziły, abym mogla sie jeszcze paletami cieni pomalować :D

Pokaże Ci co mam w swojej szafie :

-

- -
Znalazłam rzeczy które mnie urzekły:

1) Paletka cieni do oczu Smashbox
2) Paletka cieni do oczu Naked
3) sukienka piankowa

Dziękuje Mikołaju za przeczytanie listu
Monika :)

Drogi Kochany Święty Mikołaju , to prawda mam wiele ubranek w swojej szafie , lecz nie mam takiego w którym mogłaby się zakochać.Znasz mnie i wiesz ,że kocham i uwielbiam strojne sukienki.Jest mi bardzo potrzebna ta jedyna w której mogłabym wybrać się na bal sylwestrowy i oczarować innych , czy mogę na nią od Ciebie liczyć.

To mam w szafię


To co pragnę w mieć
Bardzo chciałam bym otrzymać od CIEBIE św Mikołaju , chociaż jedną z tych cudnych sukienek bym mogła zabłysnąć na sylwestrowym balu






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-01 16:03 przez mufinka83.

Drogi Święty Mikołaju!


Z racji, że w tym roku byłam bardzo bardzo grzeczna pozwoliłam sobie napisać do Ciebie List ♥ Doskonale wiesz jak bardzo kocham ubrania i wszelkiego rodzaju dodatki do nich! Moja szafa po brzegi wypełniona jest pięknymi perełkami ale nie ukrywam że z każdej innej nowości cieszyłabym się równie bardzo co z dotychczasowych ♥
część z nich chciałabym Ci pokazać


1. 2. 3. 4.
Są to moje ulubione zdobycze! ♥
Poluję jeszcze na takie "cudeńka" jak:

1. 2. 3. 4.
Zara shopper bag
Zara shopper bag
Zara, mieszczące a4
5. 6.
nowa ZARA torebka shopper bag nude
nowa ZARA torebka shopper bag nude
Zara, mieszczące a4

Fajnie byłoby gdybyś pomógł mi co nieco w moich polowaniach!
Ściskam i całuję :*** Syllvianna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-02 11:45 przez syllvianna.

Kochany Święty Mikołaju.
Wiem ze moja szafa pęka w szwach i jak każda kobieta nie mam się w co ubrać.Ale co ja na to poradzę że tak kocham ubrania,torebki,buty.Ciesze się ogromnie z każdej kolejnej kupionej rzeczy.Wiec myślę że obdarujesz mnie jakimś prezentem żebym kolejny raz była bardzo zadowolona.Tym bardziej że to święta i każdy powinien dostać coś cokolwiek żeby po prostu mieć miłe wspomnienia i choć na chwile się uśmiechnąć.
Oto 3 moje rzeczy:

sukienka River Island
sukienka River Island
River Island, 36 (S)

3 rzeczy innych użytkowniczek:
Torebka h&m frędzle
Torebka h&m frędzle
H&M, nie mieszczące a4
Plaszcz skorzane wstawki
Plaszcz skorzane wstawki
New Yorker, 44 (XXL)
nowa torebka
nowa torebka
mieszczące a4

przedmioty o których marze:
Nowa torebka pikowana A4
Nowa torebka pikowana A4
mieszczące a4



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-02 18:06 przez szafeczka2014.

Drogi Święty Mikołaju.
To prawda moja szafa pęka od ilości ubrań, a ja codziennie staje przed dylematem "w co się ubrać?".
Problem w tym że większość moich ubrań,które posiadam to ubrania z przed okresu ciąży. Dziś jestem mamą dwójki dzieci-6cio letniej córki i trzymiesięcznego synka.
Ubrania te nie pasują do młodej matki, a w większość i tak już się nie mieszcze.
Od kiedy urodziła się córka obiecuję sobie całkowicie wymienić garderobę, ale jak każda mama- jak mam tracić na siebie pieniądze wolę to zainwestować w dziecko! I w ten o to sposób moje postanowienie jest odkładane.
Ale bardzo ucieszyłabym się z takiego Mikołajowego prezentu:

http://img.szafa.pl/ubrania/0/022444042/1446804109/sexi-look-3.jpg

http://img.szafa.pl/ubrania/1/022500529/1448352849/modna-spodniczka-tiulowa-rozkloszowana.jpg

http://img.szafa.pl/ubrania/1/024324841/big_1474910455/stylizacja-na-specjalne-okazje.jpg

To są przykłady stylu jaki mnie urzeka. Lubię ubierać się wygodnie ,ale jednocześnie podkreślając swoją kobiecoś. Przy większych okazjach sexowny strój też jest w moim guście. Wszystko oczywiście z umiarem jak na młodą mamę przystało :-) Nie chcemy przecież by dzieci się własnej mamy wstydziły ;-)

Byłabym przeszczęśliwa otrzymawszy chodżby podobny komplet ubrań pod choinkę.
A jeżeli mi szczęście nie dopiszę,z góry gratuluję ślicznotce do której Mikołaj zawita :-)
POZDRAWIAM

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Drogi Święty Mikołaju :)
w odpowiedzi na pierwszy post tego wątku informuję, że byłam grzeczna, a w mojej szafie spokojnie zmieści się jeszcze torbo-siatka z logotypem. Jaki logotyp mam na myśli to chyba nie muszę pisać, bo wiesz.


Co do rzeczy z mojej szafy to powiem, bez kozaczenia, że mam fajne i próbkę tej "fajności" załączam poniżej

Torebka
Torebka
Bezimienna
Śliwkowy komplet
Śliwkowy komplet
Bezimienna

Torbo-siatka z logotypem tak zawróciła mi w głowie, że kręcąc się wokół ofert sprzedażowych głównie wpadły mi w oko torby, a w szczególności:
kocia torebka

kocia torba
maskująca torba
Must Have Torba militarna
Must Have Torba militarna
Mariko, mieszczące a4

Wśród moich marzeń przedmiotowych, oczywiście poza torbo-siatką z logotypem, znajduje się taki kask z wycieraczkami na wtrysk. Poniżej poglądowe zdjęcie z internetu.



Torbo-siatka z logotypem byłaby idealnym dodatkiem do takiego kasku. Taki kask nieprędko zdobędę, ale od czegoś trzeba zacząć ... właśnie od torbo-siatki z logotypem.

Z poważaniem
Miał :)

Drogi Mikołaju:)

Co prawda mam dwie szafy nie jedną ale jak to Kobieta nie mam w czym chodzić- a w związku ze zbliżającą sie moją półrocznica małżeństwa dobrze było by zaskoczyć męża czymś nowym :)

Oto kilka ofert z mojej szafy:





Rzeczy, które wpadły w oko podczas oglądania ofert na szafie :)





Marzę jeszcze o nowym samochodzie bo mój dotychczasowy ostatnio zawodzi :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-05 19:06 przez tycha.

Kochany Mikołaju , nie proszę o złoto ani nawet srebro , które tak bardzo kocham ale proszę o ludzkie uczucie . Pragnę żeby w tym Nowym Roku Synowa przemówiła do mnie ludzkim głosem i odwzajemniła moją miłość .
Kocham ją jak swoje dziecko , przepadam za cudowną wnusią którą mi dała , nie mogę patrzeć na cierpienie mojego Syna.
Jak uważasz że to za dużo to bardzo Cię przepraszam i zapomnijmy o całej sprawie :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-05 10:49 przez 1962kasia.

Ho, ho, hoh! (A nie... to kwestia Mikołaja)
Drogi Święty Mikołaju,
byłam grzeczna przez cały rok,
w każdy dzień,
o każdej porze w nocy. ;>
Zresztą sam doskonale o tym wiesz.
*Nie przeklinam (Przy porannej kawie się nie liczy)
*Nie bawię się w hazard (Zdrapki się nie liczą)
*Jestem miła dla ludzi (No chyba, że marudzą)
*Ani trochę się nie denerwuje (No prócz momentów,gdy coś nie idzie po mojej myśli)
*Jestem szczerą osobą! (czasami)
Sam widzisz Mikołajku, jaką grzeczną osóbką jestem.


Nie pogardziłabym kilkoma ładnymi ciuszkami, aby godnie reprezentować moją uczynną, osobę! Czasem grzeczną (Żartuje, zawsze!) . Znasz mnie!

Moja szafazły/center]

1)
2)
Eco skóra m
Eco skóra m
38 (M)
3)

Coś w czym, chętnie będę reprezentowała swoją osobę:

1)
2)
3)
śliczne ogrodniczki
śliczne ogrodniczki
Tally Weijl, 36 (S)

Wycieczką na Karaiby również nie pogardzę!
Ps. Jeżeli szukasz śnieżynki, to chętnie popracuje na pól etatu, zawsze jakiś grosz wleci na wymarzone wakacje. :)


A tu Jarek, na co? Zawsze przynosi szczęście. :D

Buziaczki. ♥



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-06 22:46 przez milcia142.

Drogi Mikołaju,
Bardzo bym chciała od Ciebie św Mikołaju, jedną jedyną piękną sukienkę w której mogłabym pójść na sylwestra :)
Najpiękniejsza jaką masz

zweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 1/5

Drogi Świety Mikołaju!!
Dawno u mnie Cie nie było a mam nadzieje ze w tym roku mnie również nie zawiedziesz :D
Oto 3 moje rzeczy:
1,

2, 3,
3 rzeczy innych użytkowniczek:
1, 2, 3,
a przedmioty o których marze:

Największym prezentem dla mnie gdy zamiast mnie wygra moje rodzeństwo, bądź mama mimo, że ja biorę udział. Nagroda nie ma znaczenia, najważniejszy jest gest i uśmiech kochanych osób :)

Święty Mikołaju,
widzę, że dobrze znasz kobiety, więc co tu dużo gadać... love
Wiesz, że byłam grzeczna, że moja garderoba pęka w szwach, a buty nie mieszczą się w szafce, ale tak się składa, że na Sylwestra idę na bal, gdzie będzie obecny także mój książę z bajki, więc może mógłbyś mnie tak trochę zaczarować? No wiesz, sukienka, buty, jakieś dodatki...

Zacznę od butów. Pamiętaj Mikołaju, że to najlepszy prezent. Lato, czy zima zawsze będą pasować, nie to co spodnie czy bluzki, które na zimę stają się dziwnie dopasowane, albo co gorsza one na mnie nie pasują! hmm

Marzę o takich złotkach:

Piękne prawda? założę się, że jeśli czytasz ten list ze swoją żoną - jej też świecą się oczy na ich widok. Wiesz, gdybyś kupił 2 pary, na pewno byłoby taniej. Aaale to tak tylko rzuciłam...

Do złotek chciałabym założyć granatową sukienkę, o taką:
Rozkloszowana, koronkową. Po prostu się w niej zakochałam serce
Poza tym wiem,że Twoja zona ma podobna, tylko czerwoną. No przecież nie będziemy obie chodzić w takich samych, dlatego ja wybrałam ten kolor.

Aha! Do sukienki i złotek pasowałaby też torebka jako dodatek. Gdzieś muszę schować telefon (żeby "w razie W" zapisać numer księcia), kilka kosmetyków, żeby panować nad swoim wyglądem i portfel, bo wiesz,czasami faceci są skąpi, nie to co Ty!
Pokażę Ci tę torebkę, zobacz:
Mała, poręczna, a jakby coś, to i do obrony posłuży. Kolor pasuje do złotek więc to zestaw idealny. Przydałyby się jeszcze kolczyki i jakaś bransoletka, ale to już sama ogarnę, nie będę Cię narażać na dodatkowe koszty.

Takich jak ja pewnie masz więcej i wszystkie chcą dostać prezenty... Zdaję sobie sprawę z tego, dlatego jeśli przeraziły Cię koszty tych moich cudeniek, to na Szafa.pl znalazłam kilka równie boskich odpowiedników, więc z nich też będę baaardzo zadowolona :)

1. Złote szpilki serce

2. Sukienkaserce
lub

3. Torebka serce
lub
za dychę!

Mikołaju, jabyś się zdecydował na Szafę, to może jednak dorzucisz jeszcze te kolczyki?
O takie:
i tyle!

To co Mikołaju, dasz radę?
Byłam naprawdę grzeczna! brawo Zresztą widziałeś.

Pozdrawiam Cię gorąco i liczę, że zajrzysz do mnie jutro!
Kiki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs, do wygrania torebka