Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

free spin za rejestracje

45 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drogi Święty Mikołaju!
Piszę do Ciebie wedle zwyczaju
list z zapewnieniem, że byłam grzeczna
-za każdy prezent będę bardzo wdzięczna.

Przez cały rok (a to dni wiele)
prawie nie kłamałam, bywałam w kościele.
Nie biłam nikogo, bo większych nie biję
-a mało kto nie przerasta mnie o głowę... i szyję.
Dbałam o kota, co ma swoją budę,
bo choć nie mogę zabrać go do domu, to go bardzo lubię.
Dużo pracowałam, obijałam się rzadko,
wagarowałam tylko w uzasadnionym przypadku.
A wieczorami, gdy już prawie sprzątałam,
dosłownie na sekundę do Szafy serce zaglądałam.
I tak po godzinie, no może dwóch,
gdy nadchodziła pora słodkich snów,
choć dookoła bałagan wielki
w "ulubionych" liczne były perełki.

O kilka z nich Ciebie poproszę,
lecz najpierw pokażę, co sama noszę.
Ciepły sweterek w mocnym kolorze
zwyciężyć każdy mróz i chandrę pomoże:

Wieczorową porą na randkę z chłopakiem
pokażę klasę seksownym kozakiem:
A jeśli Mikołaj wczasy sprezentuje,
miętowy top z koronką i szorty spakuję.

W szafie kilku rzeczy mi jednak brakuje
może Mikołaj mi je podaruje...
Ponieważ lubię sport i wygodę,
i jeżdżę rowerem rower w każdą pogodę,
przyda mi się dresik i fajna kurteczka
a także ta śliczna niebieska bluzeczka:
Kurtka sportowa Hicory
Kurtka sportowa Hicory
Hicory, 36 (S)
koszulka fitnes
koszulka fitnes
Shamp, 36 (S)
Natomiast w domu, gdy już nie pomogą koce
gorset rozgrzeje każde chłodne noce love :

Jeszcze -jeśli mogę- to chciałabym dla kota
taką zabawkę, bo jest z niego psota. brawo



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-05 23:30 przez her-ring.

Mikołaju w tym roku moze sprawisz mi tę przyjemność i spełnisz moje małe marzenie. Pragnę w koncu zrobic cos dla siebie nie dla syna czy faceta. Chce sprawić sobie rzeski czy paznokcie cos co bedzie tylko dla mnie :) mam nadzieje ze wesprzesz młoda mame!Oczywiście z szafowych rzeczy zawsze znajdę coś dla siebie. Trzymam kciuki za to że dostanę coś wyjątkowego! PoZdrawiam :)


Piękna torebka
Piękna torebka
nie mieszczące a4
Tłoczona ramoneska
Tłoczona ramoneska
Reserved, 42 (XL)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-05 23:29 przez czokoszok1992.

Św. Mikołaju czasem myślę, że nie trafiłeś bo adresy pomyliłeś
ale życzę sobie szczęścia w tym roku.
Do tego wystarczą mi trzy zapachy
by radości mieć po pachy,
a że prezenty pachnące mogą być tylko od Ciebie
będzie mi jak w Niebie!
Duże mam marzenia bo wielkie mam pragnienia.

Wyczekiwany Najdroższy Św. Mikołaju daj na ziemi kawałek Raju!

Donna Karan, DKNY be Delicious Fresh Blossom

serce KOCHANY MIKOŁAJU serce

To znowu ja, w zeszłym roku chyba o mnie zapomniałeś?...
Jak dobrze pamiętasz z poprzednich moich listów, jestem zakochana w torebkach, nic się od tego czasu nie zmieniło love
Jednak najpierw, pokażę Ci, co mam w swojej szafie...


[embed_image 4e7d975be3b2340bcc412b3a1081b318]



ładna prawda? Nie mogło oczywiście zabraknąć torebki... brawo



Torebka Lasocki
Torebka Lasocki
Lasocki



A na koniec cudowna sukienka... serce


[/url]


[embed_image a5704d693b338a2425434767eb52d631]


Zobacz Mikołaju jakie cudowne torebki tutaj znalazłam...


Sztywna torba shopper bag kremowa
Sztywna torba shopper bag kremowa
Gallux, mieszczące a4




Nieużywana torba H&M
Nieużywana torba H&M
H&M, mieszczące a4


Jak Ci się podobają? Wspaniałe, prawda? serce

Wiesz co... Marzy mi się też duże lustro, wiesz , opowiadałam Ci o nim kiedyś... Mogłabym się w nim przeglądać, no i moje torebki chcę to!

Czekam na Ciebie Mikołaju, może w tym roku się uda ale rozumiem też, że jesteś baaardzo zapracowany...

Uściski serce

Kochany Mikołaju ,,,pisząc ten list nie wymagam dla siebie rzeczy lecz dla moich dzieci wystarczy mi to co mam a chciałabym to//

http://szafa.pl/c24449808-pikowana-sukienka-146.html

Kochany Mikołaju ,,,pisząc ten list nie wymagam dla siebie rzeczy lecz dla moich dzieci wystarczy mi to co mam a chciałabym to//
http://szafa.pl/c24449808-pikowana-sukienka-146.html
http://szafa.pl/c24449808-pikowana-sukienka-146.html
http://szafa.pl/c24523323-czarna-bluza-meska-z-kapturem-marki-carlo-lamon.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-06 09:26 przez kasia2007.

Bardzo proszę o 300 zł na leki,leczę się i mogę to udowodnić,posiadam od Lekarzy zaświadczenia,biorę silne leki na kręgosłup,na nadciśnienie,na cukrzycę i serce nie pracuję bo nie mogę a na leki mi nie starcza..Proszę o Pomoc.

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-12 21:50 przez MaczRasel.

Mikołaju,Mikołaju, co Ty robisz w Szafowym Raju? Zbierasz ciuszki dla swej żony? Suknie? Swetry? Pantalony? :D Ja bym chciała prezent na prezent dla kogoś :D Bo z kasą w tym roku słabo, elfy nie przyniosły i mój portfel kuleje :/ Popatrz, może na moją szafą, bo mam fajne prezenty dla innych. Stawiam na Twóje ulubione kolory: :D :
Suknia ślubna dla Pani Elfy lub Mikołajowej:

Czerwona marynarka, w Twoim guście, dla Mikołajowej lub Elfowej na Święta:
Czerwona sukienka na Sylwestra też dla Mikołajowej lub Efowej:
A to moje dwa marzenia, ciągle ważne do spełnienia serce :
:)

Kochany Mikołaju ,,,pisząc ten list chciała bym iphone 6s różowo złoty z pamięcią 64gb. Bardzo bym o niego prosiła mam stary telefon na nowy mnie nie stać a ten bardzo mi się podoba.

O to trzy moje ofert:

Denim Co
Denim Co
Denim Co, 40 (L)
Twisted Soul
Twisted Soul
34x34

A to jeszcze chciała bym dostać pod choinkę.:)


Drogi Święty Mikołaju!


Z racji tego, iż byłam cały rok grzeczna jak mało kto, chciałabym Cię poprosić o małą nagrodę za tak dobre zachowanie :D :)

O to, co mam w swojej szafie:

Sukienki H&M
Sukienki H&M
H&M, 34 (XS)

Mini spódnica
Mini spódnica
Stradivarius, 36 (S)


A to moje małe marzenia:

http://www.stilove.pl/prod/9172/

Coś dla mojego M.
http://www.reserved.com/pl/pl/pi254-59x/stylish-casual-jacket?utm_source=facebook&utm_medium=fanpage&utm_content=zjednoczenie_pi254-59x&utm_campaign=20161117_promo

http://www.parfois.com/pl/kolekcja/shopper-olguinha/?id=51&idp=193928

Teraz kciuki trzymam za Ciebie Mikołaju ;)

Kochany mikołaju serceserce
w tym roku byłam bardzo grzeczna, więc myślę ze zasłużyłam na prezencik. Nie proszę o wiele tylko mały drobiazg, który sprawi że na mej buzi uśmiech się pojawi serce serce

moje rzeczy serce:

Modne rurki
Modne rurki
New Look

szafowiczek serce
Wittchen
Wittchen
Wittchen, mieszczące a4

marzę o serce
http://szafa.pl/c24657905-pizama-pizamka-koszulka-szorty-kreskowka-m-38.html

Panie Mikołaju!
Choć podobno dorosłam i powinnam spoważnieć, nadal uważam Pana za kogoś, do kogo nigdy nie dorosnę z powodu Pana wielkiego serca, przebiegłości i mądrości. Do dziś podziwiam Pana za to, że doskonale wie Pan, o jakim prezencie marzą dorośli, którzy z tego co widzę, nie zawsze mają czas pisać do Pana. To prawdziwa sztuka odgadnąć czego chce kobieta - która sama nigdy nie wie czego chce. ;) Podziwiam Pana też za to, że pracuje Pan tak ciężko i nie zawsze chce się Pan ujawniać, nie oczekując rewanżu.
Z tego powodu staram się w tym roku troszkę ułatwić Panu pracę i sama staje się Świętym Mikołajem, chociaż nikt nie jest w tym tak dobry jak Pan!
Oczywiście, w byciu Mikołajem staram się to robić profesjonalnie i godnie Pana reprezentować, co może Pan sprawdzić w mojej szafie, która jest pełna bardzo gustownych, mikołajowych sukienek oraz porządnych butów, dzięki którym bardzo sprawnie dostarczam je do grzecznych ludzi:




Niestety, do świąt pozostało jeszcze sporo pracy, dlatego potrzebuję jeszcze kilka stylizacji, by godnie Pana reprezentować. Umożliwiłyby mi to przedmioty innych szafowiczek takie jak:



Potrzebuję jeszcze dobrego "worka" na prezenty, a w tej roli doskonale sprawdziłaby się pakowna torba:

Czarna torebka kuferek Nowa
Czarna torebka kuferek Nowa
Inna, mieszczące a4

Biorąc pod uwagę fakt, że szafa.pl przed świętami ma pełne ręce roboty, dodam jeszcze, że w roli Świętego Mikołaja przydałby mi się również podkład mineralny Annabelle Minerals, który staram się kupić już od dawna oraz cudowna sukienka Carachel ze sklepu sukienkowo.pl.

Myślę, że Pan, Panie Mikołaju, rozumie najlepiej, jak ważne jest, by dobrze wyglądać podczas obdarowywania ludzi i, że to wcale nie jest naciąganie prawdy, że bardzo ich potrzebuję. ;)
I wiem, Panie Mikołaju, że w dzieciństwie prosiłam tylko o plastelinę, ponieważ z niej mogłam sama stworzyć sobie wymarzony prezent, a dziś proszę o odrobinę więcej, ale niestety, okazuje się, że sukienki nie da się uszyć z plasteliny, poza tym takie stroje są podobno nielegalne. :(
Serdecznie pozdrawiam i życzę udanej pracy,
Zawsze pełna podziwu, grzeczna i bez cienia wątpliwości w Pańskie istnienie
Joanna.

zweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Drogi Święty Mikołaju,

Wiem, że różnie bywało w tym roku z moim zachowaniem. Raz budziła się we mnie zołza, innym razem byłam niczym plasterek na ranę. Jednak tak naprawdę w głębi mojego serduszka chciałam być dobrym dzieckiem (choć dużym i już 21-letnim – ale przecież wszyscy jesteśmy czyimiś dziećmi, prawda?).
Właściwie to nie mam dużych wymagań, bo mieszkam w pięknym kraju, mam wspaniałą rodzinę i chłopaka, który mnie wspiera. Wiadomo, nie wszystko jest idealne, ale staram się odnajdywać w moim życiu tyle pozytywów, ile tylko możliwe. Jak już wspominałam nie proszę o wiele. Miło byłoby widzieć uśmiech na twarzach najbliższych – skoro jesteś Świętym, myślę, że raczej masz na to jakiś wpływ, mieć nieskończoną ilość pieniędzy – żeby nie martwić się tym, że znowu wydałam zbyt dużo na buty (no i po co mi kolejne czarne szpilki???), czy dostać po prostu jakiś mały acz wyjątkowy prezent - nie liczy się cena, gramatura, czy obowiązująca moda.
Święty Mikołaju, jestem niezdecydowana i przyznaję - nie wiem, co chciałabym dostać. Jednak myślę, że to co przyniesiesz mi w tym szczególnym Dniu w roku (6 grudnia - Twoje imieniny, pamiętasz?) będzie niesamowite, niepowtarzalne i warte zapamiętania. Zdaję się na Twój gust. A jeśli zechcesz przynieść mi rózgę i to postaram się przyjąć na klatę, jak Popek ciosy od Pudziana w minioną sobotę.:)

Pozdrawiam,
Sophia

P.S.
Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji imienin.

P.P.S.
Chciałabym Ci pokazać, co mam w swojej szafie:

Biała bluzeczka
Biała bluzeczka
Tally Weijl

P.P.P.S.
Byłabym zapomniała!
Te urocze rzeczy mają w swoich szafach inne szafowiczki:
biała bluzka 38 M
biała bluzka 38 M
Mohito, 38 (M)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs, do wygrania torebka