Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

:o Halloween coraz bliżej :o
dlatego przygotowaliśmy dla Was KONKURS na najlepszy makijaż lub manicure nawiązujący do tego dnia.

Do rozdania mamy 3 zestawy nagród.
W każdym zestawie znajdują się 2 książki z serii „Niezwyciężona” część 1 i 2, ekotorba Szafa.pl i szminko-długopis Golden Rose.



serce ZADANIE KONKURSOWE serce

Dodaj na Szafa.pl lub Instagrama zdjęcie przedstawiające Twój makijaż lub manicure inspirowany Halloween, upiorami i/lub duchami ;)

tak Dodając pracę konkursową na Szafa.pl, należy dodać ją jako Stylizację, wybierając podkategorię Paznokcie lub Makijaż oraz dodać tag: konkursHalloween

tak Dodając zdjęcie na Instagram należy oznaczyć @szafapl na zdjęciu oraz dodać hasztagi: #szafapl oraz #konkursHalloween

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 31.10.2016.
Wyniki ogłosimy w tym wątku w dniu 2.11.2016.

Ze wszystkich prac konkursowych zamieszczonych na Instagramie i na Szafa.pl wybierzemy 3, które naszym zdaniem najlepiej odzwierciedlają klimat Halloween.

WAŻNE!
Zdjęcia dodane przed startem konkursu nie będą brane pod uwagę!

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-25 13:34 przez KONKURS.

"Zdjęcia dodane przed startem konkursu nie będą brane pod uwagę!"
To kiedy ten konkurs się zaczyna?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Cytat
snoopy09
"Zdjęcia dodane przed startem konkursu nie będą brane pod uwagę!"
To kiedy ten konkurs się zaczyna?

W momencie opublikowania wątku konkursowego, czyli 25.10.2016 godz. 13:33 :)

moje zgłoszenia się nie pokazują :(

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

tańczy WYNIKI KONKURSU tańczy
Kochane, dziękujemy Wam za wszystkie zgłoszenia, były naprawdę STRRRASZNE! help Spotykając Was na ulicy, uciekalibyśmy gdzie pieprz rośnie rower

Chętnie nagrodzilibyśmy wszystkich, jednak zwycięzców może być tylko trzech, oto oni:
Instagram:
sylka_milka
kolorowe_pasje

Szafa.pl:
@snowboard

Gratulujemy! serce

Zwyciężczynie prosimy o kontakt mailowy: patronaty@firma.szafa.pl
W tytule maila prosimy wpisać "Konkurs Halloween", a w treści login i dane do wysyłki.
Na zgłoszenia czekamy 7 dni (do 9.11.2016). W przypadku braku zgłoszenia się po odbiór nagrody, zostanie ona przeznaczona na inne cele.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-03 07:16 przez KONKURS.

dziękuję! wysłane z maila: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@KONKURS Ty to poważnie się wystraszyłeś, aż Ci się daty pomyliły ... te 7 dni ;)

Fajny i straszy ten konkurs był, ale i tak najbardziej podoba mi się data rozpoczęcia, lubię precyzję :) i tak powinno być.

Wygranym gratuluję !

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

@malmie to prawda, nie mogę się pozbierać do tej pory. Dziś w nocy co chwilę budziły mnie jakieś koszmary! help Takie konkursy to nie na moje słabe nerwy :o

Dziękuję za trzeźwość umysłu, błąd poprawiony ;)

@konkurs czy wysłałeś mi nagrode :) ?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

@snowboard oczywiście :) Dziś powinna być u Ciebie i u pozostałych zwyciężczyń :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bardzo proszę Was dziewczyny o pomoc !