Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170



Wystarczy, że dodasz do swojej wirtualnej Szafy trzy rzeczy, a każdego dnia masz szansę na wygraną :*

Czekają bony zakupowe o wartości 50 zł do Monashe.pl, szafowe gadżety,
a na zakończenie...

NAGRODA GŁÓWNA
TYGODNIOWE WAKACJE
w Hotelu SPA Dwór Elizy!
sun

CODZIENNIE od 29.06 do 13.07 wygrywa 5 użytkowniczek, które dodadzą min. trzy przedmioty do swoich szaf!

WYNIKI
możecie śledzić
TUTAJ!


KONKURS WAKACYJNY
szczegóły i regulamin


tańczy WYNIKI: tańczy

2015-06-29
@tysiaaaa1
@ulalula
@norawr
@serduszko1982
@ewka29051995

2015-07-01
@kocoorek
@sweetkicia84
@lily24
@gaja26
@cudzoziemka86

2015-07-02
@dontlookdown
@ankae
@matmari
@bettyblowtorch
@moniiaaa666

2015-07-03
@lauruta
@majlen1
@rudi27dnb
@helen12
@moniczka2509

2015-07-04
@jolusia26053
@byczolek
@jagoda177
@miley16
@landryneczek

2015-07-05
@an1996
@czarnulka890
@wildgoose
@paulinkam1234
@sympatia

2015-07-06
@Experimency
@karoc
@andzka87
@Catimara
@urkado

2015-07-07
@bellan
@agabuu24
@demon1x
@paulina_lublin
@FashionClothing

2015-07-08
@ankaaa2689
@domidokw
@aniq_aa
@u_lala
@aga468

2015-07-09
@lita02
@marcella26
@beata8888
@natus23
@dropssik

2015-07-10
@michalinab91
@stylowafikcja
@perhlena
@lucek
@kanashii

2015-07-11
@monica_s_
@symika
@cherrycocolino
@maja7892
@liaa_91

2015-07-12
@maggiee93
@nisia86
@beata-a
@ewelinaeufi
@carline

2015-07-13
@basiunia141
@chauchaf
@achtung_baby
@kate788
@naranjaa

2015-07-14
@manili
@madlenka12
@dziendobry
@alda_fashion
@zoecroft

(zobacz zmiany)



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 20:13 przez KONKURS.

Zwycięzcy są losowani?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Zwycięzca dzienny jest losowany, więc każdy kto doda min. 3 nowe oferty danego dnia może wygrać. Natomiast nagroda główna zostanie przyznana przez jury konkursowe.

a czy sprzedane przedmioty też będą brane pod uwagę przy rozstrzygnięciu wygranej do spa?

" maryciamd zwycięzcą pobytu w Hotelu SPA Emotikon ?!!!
Ciuchy zaprezentowane na podłodze pogniecione i te zdjecia z internetu, a dużo ladniejsze widzialam zdjecia dziewczyn i jak bardzo sie starały ,z każdej strony przedmiot pokazany, pięknie pokazany na ciele , czy wieszaku widać ze po znajomosci... wygrana brawo

OSZUSTWO http://szafa.pl/profil/tysiaaaa1 - ona powinna wygrać !
http://szafa.pl/profil/bella1 albo na przyklad taka osob "


kto to napisał ? :> dziekuje za mile slowa :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-14 15:07 przez tysiaaaa1.

@tysiaaaa1 zgadzam się z Tobą w 100 %!

Jeszcze się zarzekali w regulaminie, że takie osoby będą dyskwalifikowane.
Pic na wodę i tyle.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-14 16:19 przez norawr.

ale ja zacytowałam słowa czyjeś , bo ktoś o mnie to napisał, ale widzę już administracja usuneła tamten komentarz , ktos z fb dodał wpis pod wynikami konkursu. Widać im nie pasowało, że ktoś kogoś innego wyróżnił :D.
No i faktycznie weszłam teraz , bo już jestem na laptopie i patrzę na zdjecia osoby wygranej to nic ciekawego nawet bluzka wygnieciona dodana , albo z modelka z internetu :D .
Tylko no ja się domyślałam, że to własnie pic na wodę i dla mnie żadna nowość , szkoda, szafa przez to straci tylko chętne do kolejnych konkursów... :D a vinted idzie ciągle do przodu ;P


regulamin faktycznie przeczy zdjeciom wygranej osoby, ma zdjecia z internetu , wiec nie powinna wygrać


Albo taki komentarz dodała jej użytkowniczka :
nuska napisała:dodane: 31-05-2015 18:16
Ocena: Neutralna
Sukienka miała ślady potu które nie można usunąć oraz plamę rdzy



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-14 17:13 przez tysiaaaa1.

Też się napracowałam nad zdjęciami, nad wystawianiem, to już mój kolejny udział w konkursie i znowu wygrała osoba, która totalnie odbiega od wymagań regulaminu.
Szafa jak zwykle dała ciała! Nijaki marketing, nieprzestrzeganie regulaminu prowadzi tylko do jednego - całkowitego upadku szafy ;)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Zasady konkursu zostały opisane w jego regulaminie.
Polegał on na odświeżeniu swojej szafy, czyli dodaniu min. 3 nowych ofert do swojej szafy. Nagrody dzienne losowane były spośród użytkowników, którzy spełnili to kryterium. Natomiast nagroda główna zgodnie z par. VI pkt 1 Regulaminu konkursu została przyznana osobie, która w czasie trwania konkursu wyróżniła się aktywnością oraz jakością
zamieszczonych ofert na tle innych uczestników. Zwycięzca został wybrany spośród Szafiarek, które w czasie trwania konkursu zamieściły na Serwisie min. 20 ofert sprzedażowych lub wymian. Podczas wyłaniania zwycięzcy pod uwagę brana była częstotliwość dodawanych ofert, jakość zdjęć dodanych do ofert (poradnik: http://szafa.pl/poradnik-dodawania-oferty.html), opis prezentowanych towarów, a także różnorodność ofert.

Ilość komentarzy transakcyjnych oraz data założenia konta na Serwisie nie miała znaczenia. Kluczową rolę odgrywała ilość (aktywność) i jakość dodanych ofert. Laureatka konkursu mimo, że zamieściła w kilku ofertach jako zdjęcia główne te pobrane z internetu, w ofertach pojawiały się także zdjęcia realne oferowanych produktów. Użytkowniczka dobrze opisała także każdy produkt m.in. podając jego wymiary. Zwyciężczyni dodała do Serwisu 586 ofert. Niestety żaden z wymienionych przez Was loginów nie zbliżył się do tej liczby. Dodatkowo, oferty użytkowniczki były nowe, a nie jak w przypadku wielu osób - usuwane i na nowo dodawane (nabijanie licznika dodanych ofert).

Przypominamy, że pod uwagę brane były tylko i wyłącznie oferty zamieszczone w czasie trwania konkursu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs - Zaczarowany ołówek