Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Dziewczyny,

wiosna za oknem! serce Czekałyśmy na nią! tańczy

Chcemy wprawić Was w lepszy i jeszcze bardziej słoneczny nastrój - wraz z Miss Sporty przygotowałyśmy dla Was KONKURS!



Do wygrania 10 zestawów SZEŚCIU lakierów Miss Sporty, dzięki którym Wasze paznokcie będą zawsze wyglądały olśniewająco!

ZASADY KONKURSU

1. Przygotujcie wiosenną stylizację paznokci, zróbcie zdjęcie i wstawcie je w poście pod tym wątkiem! Stylizacja może być dowolna - we wzorki, w jednym kolorze, wielobarwna - wszystko zależy od Was :)
2. Do stylizacji paznokci dobierzcie dowolny, pasujący ciuch z Szafy. Szukajcie TUTAJ >> i wstawcie link pod zdjęciem Waszych paznokci.
3. Pod uwagę będą brane wyłącznie WASZE zdjęcia, fotografie pobrane z internetu nie wezmą udziału w konkursie.
4. Pamiętajcie, że liczy się jakość zdjęcia - ładna fotografia ma dużo większe szanse!
5. Na zdjęcia stylizacji czekamy do 22.03.2015. 23.03 rozpoczniemy głosowanie rozstrzygające konkurs! Głosowanie jest jedynie elementem wspomagającym wybór jury. Jury zastrzega sobie prawo do wyboru stylizacji, które wezmą udział w głosowaniu. Głosowanie potrwa do 29.03.
6. Wyniki ogłosimy 31.03.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-16 08:27 przez Ola.

Uważam że do tych paznokci wiosenna skórzana kurtka będzie pasować idealnie :)

Myślę, że zestawienie będzie elektryzujące :)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-09 22:38 przez Cioccolata1.

Stworzyłam paznokcie, które szczególnie kojarzą mi się z wiosną. Fioletowe krokusy to kwiaty będące częstym gościem w naszym domu o tej porze roku :)
Dobrałam do nich białą sukienkę, która będzie idealnie podkreślać fiolet paznokci oraz pięknie odbije wiosenne słońce. W takiej stylizacji nie pozostaje nic innego jak tylko iść na spacer i łapać pierwsze ciepłe promyki słońca :)



na luzie i kobieco :D wreszcie bez kurtek ? :D




Tęczowa sukienka i moje żółto - zielone paznokcie z delikatnym akcentem.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-13 03:02 przez gahanka.

Mój własnoręczny french, kolory wiosenne neonowe :) Zdjęcie pobrane z fanpage który posiadam na facebooku (żeby nie było że kradzione z internetu)



CZARNA SKÓRA BERSHKA S
CZARNA SKÓRA BERSHKA S
Bershka, 36 (S)


Kocham matte ! :) oto moje wiosenne pazurki :D




Myślę, że takie paznokcie idealnie pasowałyby do codziennej stylizacji, nie rzucając się bardzo w oczy, a rozjaśniając cały strój. ;)

Oto moje srebrno- neonowe z kryształkami :)

+ linki do sukienki ( )

moja propozycja
zdjęcie jest mojego autorstwa



do tego

pudrowa bluza
pudrowa bluza
38 (M)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-10 23:04 przez Trusiek.

Moja propozycja na wiosenny manicure :)
A do tego śliczny różowy sweterek :)



Paznkocie, które przy okazji pasują na nadchodzące święta :)Moje wykonanie i moje zdjęcie


I bluzeczka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-10 23:25 przez tila91.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chicco Urban - wygraj wózek dla dziecka