Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

konkurs wygraj aparat

20 paź 2014 - 16:41:45

Nie wiem dlaczego, ale chyba ten, kto ustala zasady konkursu, nie chce, żeby uczestniczyło w nim dużo osób.
Zasady są słabo czytelne, trzeba za każdym razem, kiedy chce się dodać lub odświeżyć swoją ofertę, korzystać z jakiegoś innego wejścia na stronę niż zwykle, nawet nie wiem jak je znaleźć.
Chciałam wziąć udział w tym konkursie, zaczęłam dodawać nowe oferty, ale okazało sie, że nie ma mnie na liście osób, które dodają swoje rzeczy w ramach konkursu, chciałam odnaleźć prawidłową stronę, gdzie mogę je dodać , ale to nie jest proste i straciłam już zapał, ponieważ nie będę po raz drugi wprowadzać tych samych rzeczy tylko dlatego, ze ktoś nie pomyślał, bo konkurs to powinna być zabawa z nagrodą w tle, a nie łamigłówka, w której nie do końca wiadomo co i jak zrobić, żeby w nim uczestniczyć.
Chyba, że to ja nie zrozumiałam i niesłusznie mam zastrzeżenia do reguł konkursu.
Ale chyba najprościej i najłatwiej byłoby nagrodzić tę osobę, która w określonym czasie wystawiła lub odświeżyła najwięcej swoich ofert , biorąc pod uwagę wszystkie zweryfikowane uczestniczki tego portalu.
Myślę, że proste rozwiązania są bardziej sprawiedliwe.
Pozdrawiam organizatorów

konkurs wygraj aparat

06 lis 2014 - 10:44:42

Popieram Cię w zupełności.
Jeszcze lepsze jest to, że jedną z nagrodzonych osób jest dziewczyna, która ma zdjęcia obuwia z internetu (co jest niezgodne z regulaminem), poza tym sprzedaje masowo nowe rzeczy, więc kompletnie nie rozumiem zasady tego konkursu.

W ogóle na liście osób znalazły się osoby, które dodawały ciuszki, usuwały i dodawały od nowa żeby nabić licznik. W rzeczywistości jak wejdziesz na ich profile to mają zaledwie kilkanaście, kilkadziesiąt ciuszków. Oprócz nich masa ludzi, którzy mają zdjęcia pobrane z internetu.

Szafa - jak zwykle porażka!!! Chyba ponownie zawieszę swoją działalność tutaj...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

konkurs do wygrania dowolnie wybrany sweter na jesień:)