Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170



Droga Szafowiczko!

Prowadzisz bloga?
Chcesz sprawdzić się w konkursie na najpopularniejszą blogerkę na Szafa.pl?
To proste!
Wystarczy, byś umieściła widget Szafa.pl na swoim blogu/stronie.

Co zyskujesz?
Widget Szafa.pl wyświetla Twoje oferty zamieszczone na Szafa.pl, który po kliku przekierowuje bezpośrednio do Twoich przedmiotów.
Pokaż, co kryje twoja szafa. Dzięki temu, możesz szybciej odświeżyć swoją szafę, a przy okazji wygrać nagrody:)

Nagrody
Szafowiczka, która zdobędzie najwięcej wejść ze swojego bloga na Szafę poprzez widget Szafa.pl otrzyma 150zł na zakupy na Szafie!
Ponadto, nagrodzimy KAŻDĄ osobę, która umieści widget na swojej stronie, premią 5zł na saldo Szafy.
Przygotowujemy również stronę dla naszej Społeczności, w której chcemy wyróżnić właśnie blogerki. Warto, byśmy dowiedzieli się o Tobie!

Na czym polega konkurs?
Umieść widget na swoim blogu/stronie i pochwal się w tym wątku na forum linkiem do Twojego bloga/strony.
Generator widgeta znajduje się na stronie: http://szafa.pl/opcje.html?box=widget
Jeśli potrzebujesz wskazówek jak go dodać, przeczytaj instrukcję TU.

Konkurs trwa do 9 lutego 2014r. Zwyciężczynię - najpopularniejszą blogerkę na Szafie ogłosimy w poniedziałek 10 lutego 2014r. Natomiast listę użytkowniczek, które otzrymają premię 5zł za umieszczenie widgeta Szafa.pl na swojej stronie/blogu, opublikujemy po weryfikacji blogów, czyli 17 lutego 2014r. .

Czekamy na najpopularniejsze blogerki na Szafie!:) Czekamy na Ciebie!


Ważnezły/b]
1. Statystyki przejść z danego bloga na Szafa.pl za pomocą widgeta Szafa.pl będziemy uzyskiwać w raporcie Google Analytics.
2. Blogi będą weryfikowane. Okres weryfikacji bloga to 1 tydzień od daty zakończenia konkursu.
3. Jedna użytkowniczka może dostać premię 5zł jednorazowo za umieszczenie widgeta Szafa.pl na swoim blogu/stronie.
4. Nieuczciwe metody udziału w konkursie będą monitorowane i skutkować będą eliminacją z konkursu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-24 16:34 przez KONKURS.

widget dodany ;)

panterkowaaa.blogspot.com



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 22:25 przez zatruta.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 365

Super, cieszymy się, że dołączyłaś do zabawy!
Wklej link do bloga i pochwal się swoim widgetem:)

ja juz mam od dawna widget szafy ;)

www.Paulinaablog.blogspot.com

wreszcie taki widget jak chciałam ;P ....oczywiście dodany :D
a to mój blog: http://kalinus.blogspot.com/

www.kristifashion.com/

Zapraszam na mojego bloga :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-27 18:52 przez niuniusia90.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-29 12:05 przez madzialenn.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

młodzi i zdolni konkurs