Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

jeden koszt wysyłki - dotpay

27 paź 2015 - 14:48:16

Nie wiem czy temat był już poruszany.
Wg mnie trzeba dopracować cennik wysyłki, tzn. gdy ktoś kupuje co najmniej dwie rzeczy, płaci poprzez dotpay - opłaca tym samym 2x koszt wysyłki, a zapewne większość sprzedawców stąd koszt wysyłki liczy raz.

Więc dużym ułatwieniem było by coś podobnego do płatności na allegro, gdy wybiera się jeden koszt wysyłki, chyba, że ktoś ustawi sobie np. kolejna rzecz + 1 zł. Przez te płatności - wiele osób zmuszona jest zapłacić tradycyjnie, bo inaczej się nie da.

Oczywiście można to jakoś obejść, zmienić koszt wysyłki przed kliknięciem na "kup" - po wcześniejszym jego uzgodnieniem z kupującą, jednak prościej i wygodniej byłoby - gdyby można było szybko opłacić zakupiony towar, bez zbędnego kombinowania.

Najlepiej jakby można było tworzyć cenniki dostawy. Wiadomo, że wysyłka kurtki będzie wyższa niż bluzki, więc jeden cennik - nie wchodzi w grę. Tutaj także chodzi mi o coś takiego jak jest na allegro - czyli ustalenie cenników (2,3), które w momencie wystawiania przedmiotu można zaznaczyć jednym kliknięciem, bez konieczności za każdym razem wpisywania kwot. W cenniku tym byłoby uwzględnione podliczanie w przypadku zakupu 2 i więcej rzeczy (wszystko wg preferencji sprzedawcy).

Mam nadzieję, że opisałam to dość jasno.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

masowe usuwanie wystawionych przedmiotów