Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podczas edytowania opisu wystawionego przedmiotu,
co często ma miejsce,np z powodu wprowadzenia przeceny ,automatycznie zmieniają się wprowadzone wcześniej parametry dot. marki.
Wyjaśnię może bardziej obrazowo w czym rzecz:

Wystawiając towar opisałam wszystko i w polu marka podałam markę inną niż figurujące w sugerowanym zestawieniu.Ogłoszenie pojawiło się na Szafie i cały opis jest ok.

Po upływie czasu zdecydowałam się na przecenę wystawionego produktu,
edytuję opis, w treści dopisuję np.przecena,teraz do zapłaty X zł lub co tam chcę :)
Klikam, wrzuć do szafy i na Szafie pojawia się to zmienione ogłoszenie w zakresie w jakim dokonałam zmiany ale z widniejącą marką ADIDAS.

Jeśli nie wyłapie się tej nieprawidłowości ogłoszenie nie oddaje prawidłowego opisu.
Jest to szalenie niewygodne i zmienia jakość zamieszczonych informacji,bo często marka jest istotną informacją dla kupujących.

Teraz należy pamiętać,że edytując z jakiegokolwiek powodu opis,koniecznie należy ponownie wprowadzić inną markę niż Adidas.

Wskazana byłaby korekta skryptu na jakim pracuje Szafa.pl,by ta informacja nie zmieniała się automatycznie pod wpływem edycji opisu.


Jeśli dokonujecie dziewczyny przecen w swojej szafie to jestem przekonana,że jest to pomysł godny wdrożenia.



_______________________
Pozdrawiam,Kora

było to zgłaszane wiele razy. wszystkich to irytuje :)

To jest jeden głos więcej w tej sprawie... :D
Może administracja wysłucha nas

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Nie podoba mi się" dodatkowa opcja