Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie. :) zwracam się do Was z prośbą o doradzanie fasonu sukienki. ;) Mam dziwną figurę. Nie jestem szczupła mam brzuszek spore uda itd. :-) ale ale ciuchy proponowane powiedzmy dla puszystych które ładnie tuszuja mi kompletnie nie pasują . Lepiej wyglądam w bardziej dopasowanych . ;) I teraz mam problem bo wybieramy się ze znajomymi na bal sylwestrowy. I nie wiem kompletnie jaką sukienke mam założyć. W ogóle na żaden fason nie mam pomysłu. Może coś doradźcie? Może są jakieś fasony sukienek nie szerokich które ładnie kryją brzuch? Może być krotsza mini oby jakoś ten brzuch mój najgorszy maskowala . ;)

Dziękuję z góry za każdą podpowiedź. ;)

Spróbuj ubrać taką sukienkę jaka Ci się podoba i jaki fason lubisz, tylko wbij się do niej w jakieś obciskające gacie. To może niezbyt seksi i wygodne, ale powinno trochę pomóc.

Gorset underbust też świetna sprawa ;)



Body wyszczuplajace dość sexi kupione. Myślałam o takiej sukience prostej lecz w innym kolorze. Co myślicie?



jak masz brzuszek i masywne uda to masz figure jabłka poszukaj w necie jakiego typu noosic ubrana by zamaskowac to co Ci przeszkadza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Naszyjniki, dusidełko, czy jest ok?