Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

gorący temat

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam zakupiłam na ślub kolezanki taką sukienkę( wiele z was pewnie skrytykuje ze zle wygladam itp) Ale mi trudno dobrac sobie sukienke - po trzech ciazach ( wlasciwie po czterech) trudno mi cos fajnie dopasowac. W tej sukience czuje sie tak wow;) Chcialam zapytac o bizuterie

Czy wybrac wiekszą kolie taką która troche mnie ubierze;)i małe kolczyki
Czy dlugie kolczyki a na szyje nic lub bardzo delikatnmie>?

Podpatrywałam gwiazdy w podobnych sukienkach mają różniei tak i tak wiec juz sama nie wiem. Ja chyba lepiej czyłabym sie z jakąś kolią;)

prosze o rade



ja bym dala kolię i drobne kolczyki.
bo a taki kroj-duzo ciala przy dekolcie, az się prosi by cos tam się swiecilo. ewentualnie dopasowana bransoletne na noge do tego.
z uwagi ze kiecka intensywnie czerwona, pasowalaby zlota bizuteria.
pozdrawiam i daj znac (lub foto)po imprezie co wybralas:)

No tez mysle wlasnie o wiekszym naszyjniku coby mnie troszke ubralo;) dziekuje

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Większa kolia wystroi odpowiednio ;)
Ta sukienka bez trenu byłaby fajniejsza.

moim zdaniem dobrze dobrałaś sukienke, jak dla mnie to jest super i faktycznie duża kolia to jest to. Udanej zabawy

dziekuje milo mi uslyszec takie słowa ;)

Bardzo ładnie wyglądasz w tej sukience. Dobrze podkreśla twoje kształty, jednak co mnie uderzyło to to że jest brzydko wykończona od spodu i przed swoją asymetrię widać to wykończenie i lewą (białą) stronę tkaniny. Ja bym ją wyrównana u krawcowej. Co do dodatków wybrałabym dłuższy naszyjnik ale nie zbyt strojny i bransoletkę na rękę. Teraz są bardzo ładne naszyjniki z kilkoma łańcuszkami i zawieszkami. Coś takiego bym wybrała. Zmieniłabym też buty i bolerko bo są zbyt ciężkie. Rozumiem, że wesele ma się odbyć za chwilę gdy niestety pogoda już nie sprzyja. Do kościoła ok, ale na salę zmieniłabym czółenka na złote lub kremowe sandałki, a skórzane bolerko na klasyczną marynarkę w kremowym kolorze.

@Olimpia_21
Witaj!
Przede wszystkim rewelacyjnie wyglądasz i masz świetną figurę
(po tych ciążach).
Sukienka jest super dobrana i ma piękny kolor.
Ja,nie zmieniałabym nic.Dodałabym oczywiście kolię w kolorze złotym,średnie kolczyki i torebkę-też w kolorze złotym.
Bolerko i butki super!
Baw się dobrze.super

Wow mega dziekuje za takie slowa. Nie mam juz 18 lat jestem swiadoma siebie kobieta a mimo to trudno mi siebie do konca zaakceptowac. I takie slowa wiele dla mnie znacza.

Napisałaś, że czujesz się wow i bardzo słusznie, bo tak też wyglądasz :) Coś na szyję, żeby nie było tak "goło" i będzie dobrze.

@Olimpia_21
Kochana,uwierz w siebie i zaakceptuj swój wygląd,
bo niejedna młoda dziewczyna chciałaby tak wyglądać.
Masz piękne nogi-to Twój atut.
Do tego masz wyczucie i "smak".
Nie każdy wie,co zatuszować,a co wyeksponować.
Gratuluję.brawo

No jutro zakupie sobie jakis fajny wiekszy maszyjnik w kolorze zlota;) dziekuje dziewczyny

@Olimpia_21
Ale koniecznie pokaż nam,jak wyglądasz w całości-z biżuterią.:*

Witam :) świetnie wyglądasz! szczególnie w połaczeniu z bolerkiem. Zmieniłam buty na lżejsze w formie np: sandałki z cyrkoniami lub złotymi dodatkami. Kolczyki i kolie również dopasowałam w kolorze złota. Pozdrawiam:)kiss

Myślę,że coś większego na szyję,a kolczyki delikatne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Burgundowa sukienka