Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 14:13:01

Hejo, pochwalę się moją nową perełką. Zdecydowanie wyróżnia się w tłumie. Nie da się jej niezauważyć ;) Widziałam podobną inspirację na pokazach zagranicznych kolekcji i długo szukałam żeby znaleźć swój odpowiednik ;) Co w ogóle sądzicie o takich wzorach?



Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 14:35:30

dla mnie kiczowaty:)

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 15:20:39

powiem tak sweter jak sweter..czarny ze strzępami kolorowych futerek hmm
nie robi wrażenia
na mnie nie robi wrażenia sorki ;( po prostu NOT

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 15:30:25

myślę, że musi być kiepski w użytkowaniu i wygląda tak sobie :/

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 15:47:39

Skoro inspiracja zagraniczna to powiem krótko: not for me ;)

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 16:38:25

Jak przeczytałam tytuł wątku to byłam mega ciekawa, ale się zawiodłem. Przepraszam za krytykę ale: NOT

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 17:09:06

Będzie go trochę ciężko wyprać, puszki się nie zniszczą?
Hej, jeśli Ci się podobają takie pomysły, możesz sama powszywać podobne ozdoby ;-)

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 18:17:41

tandeta

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 18:51:40

łaaa, ale szał z dzyndzlami :D

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 21:34:55

Zdaje sobie sprawę, że nie jest to coś co przypadnie każdemu do gustu, dlatego też ten tytuł. Myślałam że tematyka pokaż swój styl idealnie odpowiada, z konstruktywną krytyką się liczę, każdy jest inny i co innego mu się podoba ;) Ja niestety nie podążam za tłumem i zawsze coś odwalę, co zrobić, dla mnie jest prześmiechowy ;)

Cytat
JagodaOl
Będzie go trochę ciężko wyprać, puszki się nie zniszczą?
Hej, jeśli Ci się podobają takie pomysły, możesz sama powszywać podobne ozdoby ;-)

Też jakiś pomysł ;) Zawsze mogę spróbować, okaże się czy nie mam dwóch lewych rąk do szycia. Co zrobić, taka sroka ze mnie ;) Póki co prałam raz ręcznie dla bezpieczeństwa i płukałam w płynie, kompletnie nic się nie działo. Po wysuszeniu te włoskowe ogonki pawia jak wcześniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-19 21:37 przez kiziakicia.

Sweter inny niż wszystkie;)

20 paź 2016 - 13:42:33

Cytat
she22
Jak przeczytałam tytuł wątku to byłam mega ciekawa, ale się zawiodłem. Przepraszam za krytykę ale: NOT
Nie ma sprawy po to jest różnorodność i tyle ludzi na świecie by każdy nosił się inaczej. :)

Sweter inny niż wszystkie;)

20 paź 2016 - 16:38:21

Cytat
kiziakicia
Cytat
she22
Jak przeczytałam tytuł wątku to byłam mega ciekawa, ale się zawiodłem. Przepraszam za krytykę ale: NOT
Nie ma sprawy po to jest różnorodność i tyle ludzi na świecie by każdy nosił się inaczej. :)

Dokładnie :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Sweter inny niż wszystkie;)

21 paź 2016 - 12:44:49

Jest mega śmieszny! Nie nosiłabym go jakoś często, ale na pewno pokazuje, że właścicielka ma dystans do siebie, ja lubię taki klimat :)

Sweter inny niż wszystkie;)

21 paź 2016 - 13:30:05

a mnie sie podoba bo jest nietuzinkowy a ja lubie rzeczy nietuzikowe, kazdy nosi to co mus ie podoba i w czym dobrze sie czuje trudno wszystkim dogodzic własnym wyglądem ale tez nie o to chodzi by komukolwiek dogadzac trzeba życ w zgodzie ze soba

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na wesele prosze o porade real foto