Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

12 minut temu

Druk ścienny

20 minut temu

Nowy samochód

40 minut temu

Montaż Klimatyzacji

45 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 14:13:01

Hejo, pochwalę się moją nową perełką. Zdecydowanie wyróżnia się w tłumie. Nie da się jej niezauważyć ;) Widziałam podobną inspirację na pokazach zagranicznych kolekcji i długo szukałam żeby znaleźć swój odpowiednik ;) Co w ogóle sądzicie o takich wzorach?



Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 14:35:30

dla mnie kiczowaty:)

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 15:20:39

powiem tak sweter jak sweter..czarny ze strzępami kolorowych futerek hmm
nie robi wrażenia
na mnie nie robi wrażenia sorki ;( po prostu NOT

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 15:30:25

myślę, że musi być kiepski w użytkowaniu i wygląda tak sobie :/

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 15:47:39

Skoro inspiracja zagraniczna to powiem krótko: not for me ;)

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 16:38:25

Jak przeczytałam tytuł wątku to byłam mega ciekawa, ale się zawiodłem. Przepraszam za krytykę ale: NOT

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 17:09:06

Będzie go trochę ciężko wyprać, puszki się nie zniszczą?
Hej, jeśli Ci się podobają takie pomysły, możesz sama powszywać podobne ozdoby ;-)

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 18:17:41

tandeta

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 18:51:40

łaaa, ale szał z dzyndzlami :D

Sweter inny niż wszystkie;)

19 paź 2016 - 21:34:55

Zdaje sobie sprawę, że nie jest to coś co przypadnie każdemu do gustu, dlatego też ten tytuł. Myślałam że tematyka pokaż swój styl idealnie odpowiada, z konstruktywną krytyką się liczę, każdy jest inny i co innego mu się podoba ;) Ja niestety nie podążam za tłumem i zawsze coś odwalę, co zrobić, dla mnie jest prześmiechowy ;)

Cytat
JagodaOl
Będzie go trochę ciężko wyprać, puszki się nie zniszczą?
Hej, jeśli Ci się podobają takie pomysły, możesz sama powszywać podobne ozdoby ;-)

Też jakiś pomysł ;) Zawsze mogę spróbować, okaże się czy nie mam dwóch lewych rąk do szycia. Co zrobić, taka sroka ze mnie ;) Póki co prałam raz ręcznie dla bezpieczeństwa i płukałam w płynie, kompletnie nic się nie działo. Po wysuszeniu te włoskowe ogonki pawia jak wcześniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-19 21:37 przez kiziakicia.

Sweter inny niż wszystkie;)

20 paź 2016 - 13:42:33

Cytat
she22
Jak przeczytałam tytuł wątku to byłam mega ciekawa, ale się zawiodłem. Przepraszam za krytykę ale: NOT
Nie ma sprawy po to jest różnorodność i tyle ludzi na świecie by każdy nosił się inaczej. :)

Sweter inny niż wszystkie;)

20 paź 2016 - 16:38:21

Cytat
kiziakicia
Cytat
she22
Jak przeczytałam tytuł wątku to byłam mega ciekawa, ale się zawiodłem. Przepraszam za krytykę ale: NOT
Nie ma sprawy po to jest różnorodność i tyle ludzi na świecie by każdy nosił się inaczej. :)

Dokładnie :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Sweter inny niż wszystkie;)

21 paź 2016 - 12:44:49

Jest mega śmieszny! Nie nosiłabym go jakoś często, ale na pewno pokazuje, że właścicielka ma dystans do siebie, ja lubię taki klimat :)

Sweter inny niż wszystkie;)

21 paź 2016 - 13:30:05

a mnie sie podoba bo jest nietuzinkowy a ja lubie rzeczy nietuzikowe, kazdy nosi to co mus ie podoba i w czym dobrze sie czuje trudno wszystkim dogodzic własnym wyglądem ale tez nie o to chodzi by komukolwiek dogadzac trzeba życ w zgodzie ze soba

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na wesele prosze o porade real foto