Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie robicie zakupy?

04 lip 2016 - 13:52:41

W tym roku kupiłam kilka letnich ciuszków tutaj <moderacja, spam>. Teraz nie chodzę w żadnych innych :) Ubrania są świetnie skrojone, więc dobrze w nich wyglądam, mają ciekawe wzory i przepuszczają powietrze, więc na upały jak najbardziej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-04 16:11 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie robicie zakupy?

13 lip 2016 - 11:29:21

Widzę, że wątek dawno zanikł ale może jeszcze jakieś nowe sklepy z fajnymi ciuszkami znacie?
Ja ostatnio trafiłam na przyzwoity sklepik, www.madafashionada.cupsell.pl nawet w dobrej kasie super
Mają fajne nadruki serce nie wstyd się z tym pokazać. Kobietki, znacie coś podobnego? hmm

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie robicie zakupy?

26 sie 2016 - 11:25:35

Cytat
modelka2016
witam :) tez mialam kiedys z tym problem lecz ostatnio znajoma mi polecila sklep internetowy. masz tutaj link http://www.americanoutlet.pl/pl/ . Slep naprawde warty polecenia . Ciuszki markowe w przystepnej cenie ;)

Bardzo fajny sklep, zastanawiam się nad bielizną :)
Ja ostatnio jestem stała klientką Big Stara



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-21 13:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie robicie zakupy?

12 wrz 2016 - 14:11:34

U mnie problem polega na tym, że w sklepach stacjonarnych nie ma żadnych szans, żeby dostać ubrania w moim rozmiarze, co prawda w sieci jest kilka sklepów z dużymi rozmiarami tego typu z tym, że wiadomo jak się jest większym lub mniejszym to możliwości jeśli chodzi o wybór jest bardzo mocno ograniczony.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie robicie zakupy?

16 wrz 2016 - 12:09:57

Ja w sieciówkach robię często zakupy, czasem coś fajnego z kolekcji w lidlu trafię, a i w sieci z romaboma.pl , często mają fajne kolekcje i wyprzedaże.

Gdzie robicie zakupy?

16 wrz 2016 - 12:41:17

Polecam stronę VUBU.PL.

Wymiany i zwroty na koszt firmy.

Gdzie robicie zakupy?

17 wrz 2016 - 14:36:28

Ja ubrania najczęściej stacjonarnie, ale również on-line kupuje w Orsayu, Mohito ( fajne koszule ;) ), Reserved, Sinsay :) W sieci najczęściej szukam ubrań na Allegro ze względu na ogromny wybór w 1 miejscu :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-17 14:41 przez asik1818.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie robicie zakupy?

30 wrz 2016 - 22:15:55

Dziewczyny znacie jakiś dobry supermarket internetowy z artykułami spożywczymi?

Gdzie robicie zakupy?

30 wrz 2016 - 23:29:12

niezawodne allegro, holahola, misbhv, zara, stradivarius, olx :)

Gdzie robicie zakupy?

20 paź 2016 - 13:17:50

To ja całkiem oryginalnie i bez wstydu powiem, że w lumpeksie. :P U mnie w mieście jest sklep z odzieżą na wagę, gdzie często można dostać firmowe rzeczy jeszcze z metkami. Ja jestem z tych, co boli wydawanie pieniędzy na ciuchy ;p

Gdzie robicie zakupy?

21 paź 2016 - 09:43:46

Ja ostatnio upatrzyłam sobie sklep internetowy MarkoweObuwie :) gdzie są nie tylko buciki ale i rożne dodatki. I bajeczne torebki serce ostatnio kupiłam sobie taką a'la kuferkową. Bomba! :) na prawdę polecam!

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie robicie zakupy?

24 paź 2016 - 08:55:04

Zakupy robię tylko w internecie! To jest przecież takie wygodne, szybkie, bez stresowe - nie musisz stać w kolejce, przymierzać, chodzić po galeriach pełnych ludzi... Masakra! Sklepy internetowe, to najlepszy wynalazek świata! Ostatnio kupiłam kurteczkę sportową w super soczystym różowym kolorze - www.mojezakupy.net/women/the-north-face-kurtka-zimowa-32018.html Właśnie mojezakupy.net to super sklep z mega fajnymi ubraniami. Polecam wam go dziewczyny :)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie robicie zakupy?

02 lis 2016 - 10:11:32

Wow! Zarąbista ta kurtka z mojezakupy.net! Przejrzę, widzę, że mają jeszcze zegarki.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie robicie zakupy?

30 lis 2016 - 15:18:31

Ostatnio w sumie zrobiłam zakupy na fadomoda.pl :)
Chyba to nowy jakiś, bo nigdy wcześniej sie z nim nie spotkałam ani nic, ale szczerze to polecam. niby ciuchy są tanie, ale dobre, nie mam zastrzeżeń ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokaż stylizacje z czarnym skórzanym płaszczem